Graphilla.com :: Преглед на тема - NEW variants
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

NEW variants

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 11:17 am    Заглавие: NEW variants Отговорете с цитат

Tova sa dva varianta na logoto na phonearena.com. Saita e nasochen kum reviewta na mobilni telefoni. Shte ima ogrobna baza danni s telefoni i tqhnite haraktersitiki. Obshto vzeto e tova. Saobrazil sum (purvoto logo) s purvonachalnata mi idea za dizaina na saita. Tova nqma da e okonchatelen variant dokato ne se odobri ot klienta. Taka che imam vreme da podhodq kym drug variant ako
Predi vreme bqh postval edin variqnt no chestno kazano nq bqh do doobmislil dobre. Sega tova sa dva varinata:



Tova sa novite variqnti. Kakvo mislite ?



[/b]


Последната промяна е направена от patriot на Вто Юни 03, 2003 2:05 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

cvetovete na purvoto logo sa mnogo nepodhodiashti, ako takuf she e i saita napravo she e mnogo unsluitable... za vtoroto logo sushto cveta...ne che e losh po se vurzva za mobil.. i kato concept e po izchisteno i poveche mi haresva no ne e vurha na sladoleda.... pusni drug razlichen concept ot tia be... niamash li idei?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ot tezi dvete sus sigurnost vtoroto po chisto e po iasno e i po simpatichno izglejda....daje moesh da manesh vuobshte gradienta na telefona za test samo
ama i az mislia che moje da pokajesh oshte nekoi variant ako imash:)))))
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
cvetovete na purvoto logo sa mnogo nepodhodiashti, ako takuf she e i saita napravo she e mnogo unsluitable... za vtoroto logo sushto cveta...ne che e losh po se vurzva za mobil.. i kato concept e po izchisteno i poveche mi haresva no ne e vurha na sladoleda.... pusni drug razlichen concept ot tia be... niamash li idei?


mda, mnogo go pretupah. naposleduk ne moga da se sredotocha ,no opredeleno nqma da e nito edno ot dvete logota. Shte rabotq v/u druga ideq....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pohvalno che si samokritichen ... nali shte pokajesh novite raboti? :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
pohvalno che si samokritichen ... nali shte pokajesh novite raboti? :)


estestveno :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен вторият вариант от новите варианти е най-добър - личи и идеята, има и достатъчна стилизация и си е готин... и цвета му е наред..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2003 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:) pohvalno za novite varianti che ne si sprial samo s gornite a produlji s novi concepti... poslednia mi stoi nai-dobre. mnogo dobre si se spravil s type designa na logoto :)... samo imam edin vapros: grafichnata chast ne ti li prilicha na portativno radio? :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 11:21 am    Заглавие: :-))) Отговорете с цитат

Доста добри са новите ти варианти! Харесват ми третият и четвъртия, но повече #4! Със следните препоръки-графичната част на микрофончето на телефона/там дето говориш/ нещо... и второ-думата "com" мааалко по-голяма? А и трето-"phone"-с по-тъмен цвят? Това, е но доста ми допадат;-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
:) pohvalno za novite varianti che ne si sprial samo s gornite a produlji s novi concepti... poslednia mi stoi nai-dobre. mnogo dobre si se spravil s type designa na logoto :)... samo imam edin vapros: grafichnata chast ne ti li prilicha na portativno radio? :)


zabelqzva se leka asociqciq, no mislq che na pruv pogled se razbira che e telefon. Dosega kato go pokazah na povecheto hora vednaga shvanaha ideqta. I nikoi ne napravi asociqcia s radio.
Ako imate ideq kak da izbegna maksimalno prilikata s radioto ,kajete. Shtoto sega mi se nasubra mnogo rabot a veche trqbva da zapochvam i saita , a i klienta haresa posledniq variant. Radvam se cha na 80% ot horata im haresa edin i sushtia variant.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne go promeniai shtom klienta e dovolen..
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot, на тези, на които си го показал, на логото пишело ли е phoneArena? Щото ако е писало е 100% ясно, че ще го възприемат като мобилен телефон. Предполагам, че ако е без надписа, има шанс някой да не разбере...но логото е хубаво, а и щом клиента е съгласен - почвай работа по сайта и успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pochnah rabota po sita ! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov