Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне за Печатна реклама
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне за Печатна реклама

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nothing



Регистриран на: 27 Яну 2006
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2008 3:59 pm    Заглавие: Представяне за Печатна реклама Отговорете с цитат

Здравейте не регистриран съм във форума от много време, но до момента не съм се представил, дали защото форума е бил на много високо ниво за мене или защото самочувствието ми е било по ниско това е дилема която едвали някога ще разнищя пък и "това ли е най-важното" както казваше онзи симпатяга от рекламата на Шуменица.

Та:



Това са визитчица, каталог с процедурите и ценоразпис за козметично студио името няма да го казвам, че да не става реклама :) правил съм и "логото"



Това са цифром и словом 2 (две) менюта за 1 (един) ресторант едното е само барбеQ а другото само предястия. Малко са семплички или то това ще да е от притеснение.



Пак меню за някакво барче на слънчевия бряг. Малко е старичко (менюто не барчето въпреки, че то май е все тая) и не съм сигирен, че ще е плюс да ви го показвам ама на то трябвало от 3 до 10 творения ще пусна още нещо да станат 4 а това ако толкова не ви хареса направете се, че го няма.



Това си е повече фото манипулация, но е печатано. Трябва и то да е за тук. Калкан е 8м х 3м първо искаха жена с климатик ако се интересъвате мога да ви покажа и как Адриана Лима с цялата си величествена осанка мъкне 12 киловатов климатик без дори да се прегърби и без капчици студена ПОТ да облеят челото й и на всичкото отгоре лети в облаците (няма логика ама лети). После стана че искали били бяла мечка да "мойем зимата да я сменим с кафява" вика. И така взехме тази. (симпатична е ако питате мене) Подстригал съм я малко ама и преди си беше хубава само дето не седеше като Джон Траволта.



Ето и едно дето не знам какво точно е ама казаха че такова го искат голямо е А4 каквото си поискате за такова си го представяйте то пак е повече колаж от колкото дизайн ама се печата (взех да се повтарям, ама то е така който говори много рано или късно се обажда на СлавитУ) Не съм правил етикетите а самата картинка и вината не съм правил (не съм и ги пил даже (на дали е голяма грешка (а може и да е))).

Ми от мене толкова ако случайно се сетя за нещо което съм правил и става за показване няма да ви го пратя щото свъши тя вече пратих квото се сетих (дето вика дядо ми "кой таковал - таковал яловата* Пена си дигна гащите). Ако ви трябват молби авто биографий мотивационни писма и други документации и канцеларки принадлежности ще пишете.

Ако получа права туршията и сириниту от мене (не че искам да ви подкупвам просто почерпка)

*ялова - бездетна демек*

*демек - сиреч*
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
epixs



Регистриран на: 02 Фев 2007
Мнения: 1492
Местожителство: с. Добри дол - в центъра

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2008 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако имаш възможност, покажи още твои неща, моля:-)
_________________
Best Wine Labels Design
Best Logos
Hand Lettering on Wine Labels
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zezzu



Регистриран на: 19 Май 2005
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2008 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Покажи повече свободни работи,които си правил за себе си без клиентска маниполация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov