Graphilla.com :: Преглед на тема - Meaningless logotype experiments
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Meaningless logotype experiments

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 11:27 pm    Заглавие: Meaningless logotype experiments Отговорете с цитат

Celta na tova zaniatie beshe svurzana s konkurs-a za lichen site v graphilla ,)) Bez smisul, bez prednaznachenie, bez pretencii ...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ей Копми..:)) няма са сърдиш, ама ми са кофти асоциациите ...
значи - 1 - 2 ми приличат на наденички:)) може ида съм гладен не нам..
а 4 ми е точно като легнала 8-мица от осмомартенска честитка от соц. времето...:)))

тва от мене .. дай още :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

,)))))))))) vij sia ako pochnem s asociaciite shte igraem ciala nosht ,)))

inache pak kazvam bez pretencii sa logata i drugi nqma da pravia, tva e import ot arhiva ,))) a tva che v no 4 nadnicha staroto vreme ne e losho be ,)) kvo shtiahme da pravim bez istoria zad gurba si ? ,)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 8:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Priatno izglejdat rabotite ti ... samo deto mai nito edno ne mi e lubimo ... mai neshto malko im lipsva ama neznam tochno kakvo ... nai dobre e 4-toto ama to e pochti kato tva na Surfstation

Pozdravi !
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 8:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

spored skromni4koto mi mnenie 3 i 4 sa si sywsem nared i dobri ;) ...

... sq 4e legnalata osmica e dosta exploatirana e drug vapros - kato simvol na bezkrajnost maj designerite 4esto q tormozat :))) (da ne govorim za matematicite :)) )
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

понякога човек наистина може да се позабавлява с ...мммм....."прагматичността" на мъжките асоциации - наденички, осморки, седморки и т.н. )))
Комп, аз също заставам зад №4, най-завоалирано е...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен най ми харесва №2, но бих предпочел червено и тъмночервено, вместо кафявото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mersi za komentarite ,)) Naistina dosta prilicha na Surfstation No 4, tova e absoluten primer zashto ne trqbva da se burza v praveneto na logotype ,)))

Az sushto se spriah na No 4 (moje i da ste zabeliazali) ne tolkova kato simvol na bezkrainost, a poneje dosta napomnq na CO v tazi si forma (CO ot COMPOUND de).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Spored men oshte pove4e sha zaprili4a na CO ako zapo4va ot gorniq krai kakto zapo4va C...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

V duha na "pragmatichnata" mujka asociativnost, kakto veche kaza Add, na men 3 i 4 mi napomnjat mnogo za hotel, a puk tazi zvezda ... abe vdigni malko kategoriata, che nikoi njama da naeme staja. ;)) he he .

sega malko po-seriozno. Mislja che ot 1-voto moje da se izvede nai-dobur rezultat kato forma. Cvetovete ne mi haresvat, no tova veche e mnogo subektiven faktor. 1voto mi izglejda nai-izchisteno. malko mi se karat mekoto zavurshvane na ograjdashtata elipsata ot znaka s ostrite bukvi i zvezdichkata.

btw - tazi zvezdichka nosi li njkakva informacia? dai malko info po vuprosa.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov