Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне: Фотография, Калоян Христов
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне: Фотография, Калоян Христов
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2008 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i az imam golqmo jelanie da vidq oshte snimki na taq madama., ne za drugo ami ne iskam nqkakva kiflichka da mi razbiva teoriqta che nqma perfektni jeni :P
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nuanda



Регистриран на: 12 Мар 2007
Мнения: 142
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2008 5:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз споделям само личното си мнение ... безидейни ми изглеждат снимките ти . Само някои от горските кадри ми допадат , чисто технически .
_________________
http://tezishibanigulubi.blogspot.com/
https://twitter.com/comiXtron
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2008 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nuanda написа:
... безидейни ми изглеждат снимките ти . ... .

чак пък безидейни... човека е артистичен и търси варианти, което е правилният подход....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2008 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2008 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nuanda написа:
Аз споделям само личното си мнение ... безидейни ми изглеждат снимките ти . Само някои от горските кадри ми допадат , чисто технически .


Сега видях мнението ти. Не съм съгласен с теб.
Ще ти дам пример с първата моя снимка, която съм качил в темата си - детето с растението, какво не разбираш в тази снимка ? Снимката "Free Hugs", какво не разбираш в снимката ?

Без да прозвучи нападайки, ще те попитам: Без да искам видях тази твоя тема: Click , като говорим за "смисъл", може ли да ми кажеш, с каква идея сложи Х*Я (правим се на възпитани) пред някакъв ренген на череп на котка? Това беше една от причината да спра да се поучавам от твоите коментари вече...баси адски гнусно и извратено, пък съдейки и по предишния ти аватар с момчето дето си пръска мозъка, ми става ясно, че не са моментни признаци на избиване на комплекси... преди да почнеш да ми даваш акъл или да ме псуваш, заради този коментар, моля спести си го, казвам ЛИЧНО МНЕНИЕ, както ти направи, нали? :)
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Demon_Hunter



Регистриран на: 05 Окт 2005
Мнения: 887
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2008 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Офф, човек, разваляш ми изблиците :(

Цитат:
Стани какъв череп к'ви котки :) поне уточни, че пишеш на nuanda, че така скапваш на човека представянето :)


hristov2256 написа:


Без да прозвучи нападайки, ще те попитам: Без да искам видях тази твоя тема: Click , като говорим за "смисъл", може ли да ми кажеш, с каква идея сложи Х*Я пред някакъв ренген на череп на котка


Е то се разбира за кого пиша, но ОК, пояснявам.... :)))

възмущавам се от въпросната снимка в темата на nuanda ....

Ок? ;)
_________________
penetrating radiation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

g-n hristoff, imash si dobra shtrakalka, pravish hubavi snimki, ideini, kvo te boli che nekoi, nekyde ne go kefat i ne te priema edi kyde si? Tova che se palish e dobre, no si pazi iskrata za tvorcheski hys, ne si struva da sporish ili izboshto da govorish s hora koito ne uvajavash.
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаш добри попадения и като неспециалист доста от нещата ти ми допадат, изключая инфатиляшките експерименти, които определено не ти помагат за представянето ти. Надявам се протата да видят потенциал в работите ти и да те пуснат... :) Ако ли не то най-вероятно има както още да учиш! Успех!

Whitehell написа:
g-n hristoff, imash si dobra shtrakalka, pravish hubavi snimki, ideini, kvo te boli che nekoi, nekyde ne go kefat i ne te priema edi kyde si? Tova che se palish e dobre, no si pazi iskrata za tvorcheski hys, ne si struva da sporish ili izboshto da govorish s hora koito ne uvajavash.


Погрешен извод!!! Когато някой кандидатства някъде и иска да стане част от някоя общност, то се предполага, че преди това човека се е запознал с качествата на хората от форума. От тук трябва да се породи и уважението към членовете на това общество. Ако всеки нов член, кандидатстващ за права, няма този респект и уважение към другите то нищо не му пречи да продължава да се самоусъвършенства сам пред огледалото, щастлив от всеки клик с фотоапарата. Така няма да влиза в дрязги, да се засяга, тормоци и разтройва артистичното си величие. Това е силна препоръка към всеки който не се е запознал с изискванията и правилата на този форум! Нека има по-малко ощипани госпожици и неразбрани артисти и повече работа, вслушване и зачитане на мнението на другите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Попринцип съм адски спокоен човек, не налитам на бой, дори и да почнат да ме удрят, предпочитам да се оправям с Думи. Дали се паля?-Не, просто когато се отнася за творбите ми, гледам с друго око.
Имам какво да уча и НЕ искам да ме пускат в раздела без да съм го заслужил или просто защото от много време се опитвам. Когато хората преценят, че съм достигнал нивото, тогава ще съм доволен. Почти по цял ден съм в форума и гледам снимки, 3Д работи, логота и горе-долу знам кой, какво представлява.

Nuanda, не съм се заяждал с него :) Не искам и да създавам конфликти, мисля, че няма нужда да се повтарям. Ако някой иска да си поговорим на тази тема, има скайп, който съм го написал в "подписа" ми, нека да не спамим повече.

Поздрави, Кала
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hristov2256...на мен пък ми допада фактът че говориш за творби, и като гледам нещата ти в тази тема определено си поел посока, на мен (лично мнение) ще ми бъде много по приятно да гледам твоето развитие в специализирания отколкото на доста други който влезнаха някак си между капките.Но правилно не бързай, по добре се съсредоточи върху себеси и снимането ти отколкото върху влизането ти във форума.
Успех, и до скоро творецо ;)))
_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 11:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за коментара!


_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


За първи път работя в професионално студио, направо ме за*баха в него ииии с още 7 човека се мъчихме да разучим, кое копче за какво е :Д Иначе горе долу май се справих?
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като за първи път е ок, но не се задоволявай с това - има още много за "копане" и първите опити не са показателни, гледай по-честичко да е зае...ват в това студио :)
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chizmar



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: VT

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако това е красавицата от по-горе, дет не ти пуска, определено имаш голям напредък.
Само тази снимка ли изкарахте? Ако я бяхте "поразкършили" малко, щяхте да скочите на трамплина.
Избягвай статиката, предните работи изглеждат по-живи.
Инак момичето е покъртително красиво! Грехота...

.:.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chizmar написа:
Ако това е красавицата от по-горе, дет не ти пуска, определено имаш голям напредък.
Само тази снимка ли изкарахте? Ако я бяхте "поразкършили" малко, щяхте да скочите на трамплина.
Избягвай статиката, предните работи изглеждат по-живи.
Инак момичето е покъртително красиво! Грехота...

.:.


Не е тя! Отидохме в 1 студио, тази снимка ми хареса най-много и нея качих. Това момиче се казва Йоана, а другото по-горе Боряна, която за пореден път каза "Оставете ме намира, мразя да се снимам"..Good luck..
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 8:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероятно правилното изказване трябва да бъде "Не мога да схвана идеята ти", защото всеки има свое виждане за нещата и не е длъжен да разбира останалите, както и не е длъжен да си дава мнението в тези случаи. Аз също не разбирам nuanda, но не разбирам и импресионизма и кубизма и всички тези *.зми, поради тази причина и не обвинявам авторите им. Всеки си има свое виждане за нещата и от друга страна ако не е разбран, едва ли правилната реакция е да хапе останалите така злобно. В крайна сметка каква е логиката на цялото това джавкане и подхвърляне на обидни нотки един срещу друг?

hristov2256 показва доста неща и за разлика от много недопуснати не се озлобява, за което му правя евала. Личи си че копа и един ден ще успее. Не визирам влизането му в някакъв раздел, говоря за реална реализация.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
emmsky



Регистриран на: 04 Окт 2007
Мнения: 118
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 1:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Христов,
много ти се радвам. Просто човек като гледа тази тема много хубаво може да забележи развитието ти!!!
Кефи ме, че търсиш, развиваш се, не се страхуваш да експериментираш. Личи си, че се забавляваш с това, което правиш. Търсиш, както техническо развитие, така и творческо...
Евала!
Продължавай все така!!!
Ще се радвам да наблюдавам и за в бъдеще твои произведения! :)
_________________
if you are not prepared to be wrong, you won't came up with anything original
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hristov2256 написа:
..., а другото по-горе Боряна, която за пореден път каза "Оставете ме намира, мразя да се снимам"..Good luck..


mi togava probvai da q snimash kogato ne znae, sys sigurnost shte izglejda dosta po istinska i neprinudena, a ako se spravish dobre i krasiva.
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 11:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
mi togava probvai da q snimash kogato ne znae, sys sigurnost shte izglejda dosta po istinska i neprinudena, a ako se spravish dobre i krasiva.


Не мога да правя такива неща аз, не ме бива да съм "папарак", мразя дори репортажната фотография, защото не мога да бъда нахален в отношение на 'Бутане, за да стигна до момента', като другите.

( Не ми пречи да я снимам така, просто не е в мой стил, а и не изпитвам удоволствие )
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2008 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vyzmojno e i da si prav, no imai v predvid che chovek ne vinagi pravi neshtata koito mu haresvat i mu dostavqt udovolstvie. Za da stanesh profesionalist trqbva da minesh prez mnogo lisheniq, nepriqtni raboti i adski mnogo practice, ma adski. Syshto taka mislq che reportajnata fotografiq bi te nauchila da celish momenta, a ne da vrytkash edna madama cql den v studioto dokato stane "neshto"!
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 4 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov