Graphilla.com :: Преглед на тема - predstavyane_frogy
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

predstavyane_frogy
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 11:35 am    Заглавие: predstavyane_frogy Отговорете с цитат

Zdraveite! Az sum Sunnyfrog. Dosta dulgo vreme otlagah tozi akt na pokazvane poradi prostata prichina che vse shte dopulvam s novite si neshta saita si, no uvi veche nyakolko meseca tova vse ne stava.
I reshih che e kraino vreme:) V nai obshti linii malko za mene: hudojestveno obrazovanie,Fotografiyata mi e hobi i kato gledma ot nyakolko godini i nyakoi drug lev mi dokrava:) Inache rabotya kato graphichen dizainer i predpechatar, osnovno za flexo.
Saita ne sum pravila az a samo naputstvah ot strani za viziyata:)

www.sunnyfrog.hit.bg

Neshtata v Print sa bukvalno purvite mi:)
Ako nyakoi nemoje da vidi saita iskrenno sujalyavam.

Dostup za predpechat, fotography bih jelala da imam i ako smetnete che moje da me pusnete i v nyakoya druga kategoriya nyamam nishto protiv:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Харесва ми това, че имаш свой стил в рисунките си. Фешън-скиците също кефят. Ъъъ... "digital art" ме плаши - май не го разбирам и като визия и като идея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ohh male ...
tuka kvo she staneeeee

znam edin forum koito oshte predi da si se add-nala v graphilla toi e bil s otvoreni obqtiq za teb sunnyfrog :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:10 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Snaker, mislya che gore dolu te razbiram za kakvo govorish:) No az nyamam i gram pretencii za foruma v koito ti si moderator. Ot dosta vreme vlizam tuk i dosta neshta sum nauchila blagodarenie na tova che gledam i se ucha. Mnogo hora tochno ot tozi forum sa mi pomagali i az sum im blagodarna.Chela sum dosta ot tvoite izliyaniya, ponyakoga si tvurde ostur, bezposhtaden bih kazala. No inache neshtata ti sa strahotni.
Mir da e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:12 pm    Заглавие: ooo zabravih... Отговорете с цитат

ooo zabravih i neshto drugo pravi mi chest che me pomnish:) I tova e neshto nali:)

Sunnyfrog:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



камбанките РУЛЛЛЗ =)
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne be draga ... az drugo imah predvid :))

chai sa da vidat sichki modove ... i she pretsenat koi i zashto ...

takmo sa chudihme s kolegata r1dler dali da ti daden prava za grafiki i illustratsii :)) - toi po printsip izpada v dalbok razmisul kato vidi podobni neshta ... :))

imash li neshto - koeto da ne e tolkoz ... mmm ... "abstraktno" - abstrakno kazano

a i ... kakva e eventualnata vazmojnost ti da postvash tam primerno ...
aide za web nema smisul ... shtotu web ne pravish ... ili puk ako si pravila pokaji ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gadta



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 14
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

seriyata s eskalatora mi dopadna mnogo :-)
kakto i tova purvoto ot pechatnite raboti
uspeh!
_________________
gadta e povsemestna, estestveno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gadta



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 14
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

niki!!! tova ne sa 'kambanki'! chanove se kazvat...
pak se izkaza nepodgotven :-)
_________________
gadta e povsemestna, estestveno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:21 pm    Заглавие: Re: ooo zabravih... Отговорете с цитат

sunnyfrog написа:
ooo zabravih i neshto drugo pravi mi chest che me pomnish:) I tova e neshto nali:)

Sunnyfrog:)


!? tva she go propusna ... ne mislq che te poznavam ...
a i mi se struva che e sarkazum - ili gresha ... vse taq ...

a i kakvo oznachava che te pomnq i za chestta - siguren sam che ne znaesh mnogo neshta za chestta ...
kakto i da e ... na nqkoi im otturva da si mislqt za men kato za loshoto dete deto vse gi kara da plachat ... nqmam problemi s tva - dostatuchno hora me poznavat i znaqt shto za chep sam ...

aide vij ko sam ti pisal po-gore i otgovori za da sme sigurni za foruma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:31 pm    Заглавие: offtopic Отговорете с цитат

gadta написа:
niki!!! tova ne sa 'kambanki'! chanove se kazvat...
pak se izkaza nepodgotven :-)


=)(a сеа де.....отде съм ази...от село или от големио град)
АМА рулз=)
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:31 pm    Заглавие: ami Отговорете с цитат

Da moje i greshka da e stanala.Moje da ne sum te razbrala sorry ama naistina ot tebe nai me beshe shube:) Inache za rabotite ti dumi nyamam.
Otnosno graphiki i ilyustracii kakto reshite, postupete. imam drugi neshta na nyama smisul da gi pokazvam.Pochti cyal jivot se zanimavam s risuvane. I ot nyakolko godini ne sum syadala siriozno da risuvam.Glavno s rabota na PC se zanimavam i fotografiya. Ako risuvam to e samo za da skiciram, skaniram, vektoriziram.:)
tova e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pozdravi, Sunnyfrog, li4i si 4e si zavyr6ila tehtil....Poneje mnogo mi haresa PRINT-a ti no tova e samo edna rabota moje6 li da pokaje6 i drugi svoi ne6ta? ART-a ti e dobyr tam kydeto e abstrakten a ne figuralen, tova e maj pak ot textila:)
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 12:58 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Archimboldo, mersi da nyama nachin da ne si lichi shkolovkata:) Prilojnik sum do mozuka na kostite si:)Izyashtnoto malko mi se opuva:) Za prepress neshta shte pokaja ama poneje sa dosta stanali tryabva da gi otseya i da vidya koe stava za pokaz:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Super sa ti ne6tata i kakvo pyk - prilojnoto e ne6to mnogo interesno. Moje bi zatova ne6tata ti sa sdyrjani i pestelivi, ne kakto bi gi napravil "izja6tnik".I poneje pro4etoh 4e raboti6 osnovno za flekso - moje6 li da pokaje6 njakakyv interesen project napraven za flekso?. Uspeh!!!
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Edin savet: po dobre mahni teia opiti za 'buissnes card" ot portfolioto si.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам, на мене нещата ми харесват... според мен в графика и илюстрации има място :))
за предпечата и графичния дизайн.. семпло.. изчистено, става..
добре дошла, ако питаш мен..;)
<<<леко модерирана част>>>
за лични обръщения си има бележки.
r1d.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 5:55 pm    Заглавие: strashni ste Отговорете с цитат

Mersi za gotinite dumi... puk az tolkoz meseci otlagah tui prokleto predstavyane.Ama tryabav da naviya gadjeto mi da napravi toya proklet redizain. Che da pokaja i nyakoi novi neshta. To ne che e koi znae kolko interesno. Kakto kazah po gore s flexo pechat se zanimavam i predimno dizain na etiketi pravya, ili predpechata na chujd dizain, ot koito ponyakoga glava boli. No inache sa mnogo dobri dizainerite ama kato sa tvorili ne sa bachkali s prezumciyata che tui shte se pechata, che i pantoni shte ima:) Ama kakto i da e nali za tui mi plashtat:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 6:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

AAAaaaa OOOO oooo ... EEEEEE ... EEE NE !!!
Eiiiii ts ts ts ... EEEEeeeEE NACHiiiiiIIIIIiii ... ti prosto razocharova suma narod ... aaaaa ma si loshaaaaa ... i go napravi samo s edna duma ... eiiiiiii ... haaaahhh ...

hahahaha
eiii ... dobre de dobre ... samo se posheguvah :))
ne ma biiti momchetaa ... eiii majletaaaa ... majlentsa deee ...
samo sa sheguvaaaahhh :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 6:24 pm    Заглавие: strashen si Отговорете с цитат

Snaker, abe nemoga da razbera zashto ne moga da shvana poddteksta na humora ti vijdam che e dobrojelatelen ama kat nemoga da zahapya po dyavolite i umiram ot lyubopitstvo:))))Ama naistina, kvo tolkova sum kazala che masa narod sum razocharovala:))) Tolkova mila i krotka sum.Ponyakoga sum ostra kato tebe ama ti me zadimnavash stokratno.ama si pich:) "Po delata shte gi poznaete ne po dumite" Koi beshe rekul tova che zabravih:)))

aide sus zdrave
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov