Graphilla.com :: Преглед на тема - тема за мрънкане и самопохвалване
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

тема за мрънкане и самопохвалване
Иди на страница 1, 2, 3 ... 98, 99, 100  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 4:28 pm    Заглавие: тема за мрънкане и самопохвалване Отговорете с цитат

ми, да.. нали знаете, че понякога на човек му иде да се пръсне от разни мисли - негативни или позитивни... а като ги `изхвърли`някъде от себе си и му олеква... това е мястото! хвалете се и мрънкайте колкото искате..
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

така като се замисля, създаването на тази тема е причинена от нещо конкретно. Нали има раздел за жалби и оплаквания, с какво тази тема ще е по-различна?
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми, ще е по-полезно и пестящо място, щото е за всякви злободневни тъпотийки, които те вълнуват - от мрънкане, затова, че някой ти е настъпил палеца в градския трънспорд до похвалване, щото си получил най-сетне исканата целуффка.. раздела за оплаквания си е само за това, пък и не върви ад отваряш цяла тема, когато искаш просто да споделиш нещичко..

ето например, аз днес мога да се похваля ,че бебето откърти повече часове от обикновено и имам възможност да рисувам малко повече.. но ще се оплача от това, че ме е треснал страшен мързел и вместо да рисувам в малкото свободни минути, кеся в нета или оправям някви домакинства дребни из къщата.. разбира се, мога да се отплесна и да добавя, че мрънкам затова, че тук едва събираш смелост ад кажеш, че искаш 300кинта за илюстрация, а в германия им плащат по 1500 евро на страница... та, така..
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тая информация е потвърдена, нали:) защото "плащат" звучи като "а пък един приятел ми каза, че негов приятел"... то и за лога плащат по 10 000 еu, и за уеб 40 000... ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами мен например днес един олигофрен ме изнерви невероятно сутринта. Караше между двете ленти и тъкмо да го изпреваря, веднага се мушкаше пред мен. Наняколко пъти това, да неби да се прецака. Не си избира едната лента а стои посредата и не дава на никой ни отляво ни отдясно. Дори когато бях вече до него, пак взе да се бута, щеше да ме изкриви целия.
Та много му бях набрал, но като влезнах в офиса се захванах с други задачи и ми мина. И ето сега, реших да се сетя за какво да се оплаквам и както ми бе минало и ми бе леко, взех че пак се изнервих :D
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev написа:
И ето сега, реших да се сетя за какво да се оплаквам и както ми бе минало и ми бе леко, взех че пак се изнервих :D


:) да скъсаме джапанките начи :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеална тема. Днеска ще се възползвам да илея супер разочарочанието си от хора като Росен и Персей! Толкова наглост, тъпотия, простотия и лъжене в очите не бях виждал и усещал!
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Също така, че ми и писна да не си виждам правописните грешки!
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
Идеална тема. Днеска ще се възползвам да илея супер разочарочанието си от хора като Росен и Персей! Толкова наглост, тъпотия, простотия и лъжене в очите не бях виждал и усещал!


a koi sa rosen i persei?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз работя с 30 жени ...
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morty написа:
аз работя с 30 жени ...


тва мрънкане ли е или хвалба :)))


аз па работя!
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dalibg



Регистриран на: 15 Юни 2005
Мнения: 528

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 9:19 pm    Заглавие: ам Отговорете с цитат

гледах мача Сърбия - България
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 9:25 pm    Заглавие: Re: ам Отговорете с цитат

dalibg написа:
гледах мача Сърбия - България


maj pechelish, da te ojali chowek... :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 10:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

напоследък, хич не ми върви професионално.. звънят ми и ми пишат почти всяка седмица по работа, обикновено супер екзалтирани, че ще ми поръчат това и онова след два дни, супер щастливи, че точно аз ще им свърша работа, защото много ми били фенове.. после минават седмици и никой не се обажда с реална поръчка... когато пък аз кандидатствам нейде, все нещо не се получава по ред причини - стилът ми не бил подходящ, нямали толкова пари, ставала съм за абстрактни подаръчни книги, а не за детски илюстрации, картинките не са подходящи за корици на тетрадки, защото еди кво си друго.. миналата седмица се обади важен за мен клиент и вика: `щи поръчам 15 илюстрации около коледа, дотогава ти пращам приказките. много държа ти да ги направиш.` днес се чуваме да се видим утре да се уточним кой-какво и той споменава `ще е хубаво да поговорим преди да нахвърляш скици за да видя дали ще можем да се сработим или трябва да търся друг художник..` бал съм го! така ли се говори! адски нетактично ми се стори, щото има неща, които не се казват маа му стара.. пък, изчакай - виж дали ще сработим, после повдигай въпрос за друг художник... чувствах се така полъскана последните дни от мисълта, че е избрал точно аз да го илюстрирам, а сега к`во излиза - бизнесът си е бизнес, ти си проста работна ръка, пък аз съм шефъ и от мен зависи съдбата ти.. не е като да не го знам, но когато си на фриленс хората се държат по-фецко, по-мило, с уфажение.. ми, верно, че мама прекаляваше с хвалбите, та съм вирнала нос донякъде, но нещо самочувствието ми е напоследък в петите заради всичките тия откази и непоръчки.. знам какво мога, знам че ако имам време и ако ми се заплати добре ще стане суперско, но факт е - че неам време да довърша именно нещата, които ще запушат устата на всеки, който се съмнява в това какво мога и ще докажат, че аз съм човекът, който ще свърши работа.. а това са: да довърша оня музикален клип, дипломното ми филмче `бабчето`, илюстрациите за онази детска книжка на македонците, комиксите, чийто сценарии написах, но няма кога да нарисувам.. въобще - иде ми да се утрепя от безсилие, щото съм се фанала с толкова неща, че не мога да избутам нито едно довършено.. а най-важният фактор е бебето, което ако мрънне зарязвам всичко и ставам 100% негова. чакам с нетърпение да заспи и фащам молива отново.. а има и толкова много домакинска работа за вършене, има и да се готви за да има кво да ядем, трябва да се пере за да има кво да обличаме, трябва и на разходки с бебенцето да излизам, та да диша пресен въздух и да гледа кво става по света... има и сметки да се плащат, документи да се подават, да се зимат пратки от пощата и т.н. а сибила бута ли бута количката по улиците.. верно, че е супер яко бебито и ми е адски готино да се занимавам с него, он всичко останало седи и чака... а аз съм страшно уморена.. за недоспиването да не говоря.. всми, като остатне време - кое по-напред да хвана!!!!??? ама ха! зех да се ядосвам.. все си казвам, че трябва просто едно по едно да ги подкарам нещата и да ги подредя по важност, ама мнол бавно става, а междувременно и парите свършват, а трябва да се работи какво да е за да идват кинти.. още нещо, което дърпа времето.. и после защо сибилата изчезнала от хоризонта и видиш ли едно време как добре се справяше с рисуването, а напоследък съвсем отеба... ц, ц... язък... ми, щото е тъпа овца и немое си подреди живота и да насмогне... грррррррррр.... ето, даже в момента имам един шарж на двама флюбени да правя, и все го отлагам, щото бебо иска внимание.. точно е заспал и би трябвало да седна и да бачкам, а вместо това седя и се оплаквам тукъ.. на бас, че след десет минути ще е буден пак и нищо няма да свърша..

и забравих да спомена, по повод това, че в издателствата тук плащат по 280 - 300лв.. на страница (това май е най-многото на този етап, и честно казано мен ме е срам да си ги поисквам по толкова), при което го казвам на една илюстраторка в германия - с идеята да не се набутва да работи за по-малко от 150 евро на страничка.. при което, тя ми казва, че в момента там и плащат по 1500 евро на страница... е как да не те е яд..
... ми, мисля, като отхвърля по-спешните поръчки и най-сетне нарисувам поне една книжка с илюстрации (някой ден в светлото бъдеще, когато ми остане време) да си пратя портфолиото по различни точки на света - в издателствата, пък дано ми се усмихне късмета.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SNUFF



Регистриран на: 22 Май 2007
Мнения: 525
Местожителство: Munich

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 10:48 pm    Заглавие: Re: ам Отговорете с цитат

dalibg написа:
гледах мача Сърбия - България

верно биеш сички...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми на мен ми е супер тъпо за The Office. Супер неадекватно и малоумно озвучаване праскат по битиви-то. Гледал съм го на английски и някои култови реплики ги превеждат супер безумно... Най-много ме дразни, че го препоръчах тоя сериал на 100 000 човека и сега като са го гледали по тв ме мислят за ритард, щот изобщо няма хумор в тъпия им превод... Утре ако съм в настроение може и аз да споделя за работа какво ме човърка :)
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wi-flip-ff



Регистриран на: 03 Апр 2005
Мнения: 680

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2008 12:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе в канала един свестен оператор нямат ли, че да го сложат по време на новините, тва са на нищо не прилича - кадър - единият водещ седи прав(в цял ръст даден) говори и се чуди как да стъпи и къде да си сложи ръцете, другия(на преден план до кръста) подпрял се на "масичката"(пак прав) го гледа.

Идва няк'ъв гост - общ план - двама зад "масичката" и един неловко стои пред тях. Не се ли намира някой да каже "Хора тва не трябва така да се прави", та всяка вечер едно и също.

...
_________________
http://pulnej.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dalibg



Регистриран на: 15 Юни 2005
Мнения: 528

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2008 12:15 am    Заглавие: ам Отговорете с цитат

аве то изобщо тва живот ли е ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chizmar



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: VT

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2008 12:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен след всяка автомивка кварталните псета се изреждат на опашка да ми препикават гумите! Ей на - днеска пак! Що за безобразие!? @$$%%&@

.:.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
icf



Регистриран на: 23 Юли 2007
Мнения: 110
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2008 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

къпах се за n-ти път със студена вода в люлин!
бия ви всички, повярвайте ми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 98, 99, 100  Следваща
Страница 1 от 100

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov