Graphilla.com :: Преглед на тема - zaigrawka
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

zaigrawka

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 5:17 pm    Заглавие: zaigrawka Отговорете с цитат

Yo!

tuka shte postna neshto da ne sedi prazno. Prosto shtoto, za razlika ot wchera, dneska sym mnogo po-optimistichno nastroen po adres na nachinanieto. Pyk i sa 3D forum, pyk da sedi prazen si e sramota :)

Sa, nowi raboti nqmam, no tuka se mydrqt edni neshta, edni premestwaniq, ta nadqwam se kato prikliuchi tozi period da mi ostane powechko wreme za 3D-to shtoto mene si me e kefelo winagi.

ta eto i wyprosnoto neshto:



sa, ne che ima koi znae kakwa anatomiq tuka, ama ochakwam nashokwane na kancheto w towa otnoshenie shtoto sym mnogo zle. Primerno wizhdam che sa mu malki krilata i t.n ama ima i drugi raboti deto ne gi wizhdam sigurno.

Nqkyde mu bqh naprawil i polowinata ryka, ama tuka razchistih towa PC deto sum w momenta ot wsqkakwi moi bokluci, taka che shte go tyrsq wkyshti i zatowa ewentualen update - utre!

---
are chestito i pozdrawi! :)

Prosto linknah direktno image, che tva url mi pisna da go clickam :)
--morgoth


Последната промяна е направена от spacer на Пон Яну 27, 2003 8:40 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Errr... mnogo e malko telceto be!!
Tva ne e molec, ia go izdui malko! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ше.... 10х :)



бтв, тялото ли е малко или главата голяма? ;)

А и тия мускули по корема май не са баш така ама мене тва по-слабо ме вълнува щото не правя медицински модел. Пропорциите само са ми интересни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E, polupylna ili poluprazna e butilkata :))
Ili glavata e goliama, ili tialoto - malko! :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morgoth e prav,malko mu e tialoto,i ti si prav,i krilata sa mu malki,otnositelno estestvenno.Ako priemem tialoto i krilata za verni,to glavata mu she e goliama:)nachi ako reshish da go animirash shte imash problem s krilata poneje ploskostite sa mnogo blizo i shte minavat edna prez druga kato gi razdvijish,zatva po dobre gi pravi plahe-ove tukmo shte spestish poligoni.Inache gotino si pochnal postvai progressa kato ima:)I moe malko haracter v liceto,po izrazeni elementi i harakterni,primerno zakriven nos i pr.:)

P.S.ebasi tva za otnositelnostta ednovremenno sme go napisali:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Джоуви, имаш предвид ципите ли?

Аз имам в главата си много ясна представа как точно искам да изглежда крайната картинка, поза, изражение, всичко... Ама да го моделна първо, после ше го позиционирам. Та значи искам да има съб сърфейс скетъринг по тези ципи и затова мислех, че ще са ми нужни 2 фейса с 2 sided. Сигурно греша а? Анимация не мисля да правя щото и без тва не знам как се прави :))))


10х за мнението...

--

п.с. Дано тука тази тема като седи, да ми дава стимул да се занимавам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

to za plosuk obect nenam dali ima mnoo smisul da se zanimavash sus sub surface...moe si go simulirash s opacity maska i \ ili falloff:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

cool :)

az samo da pitam poneje ne mi e jasno ...
tozi "shew" na glawata ... zasto go ima ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Ное 09, 2002 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ahum tuk se gowori za nesta det sa mno tesno specialni e deto tria tepurwa da gi u4a:)))
otnosno anatomiata. IMA edna mno iaka kniga na edin nemec BAMMES.
TAM nestata sa taka narisuwani se edno pi4a se e zanimaal s 3d .
a konkretno grudnia muskul i ramennia s w edno cialo po princip sa wzaimno zawisimi pri dwizenie. toest kogato so wdigne 4owek rukata wunsnata 4ast na grudnata ploslost se raztiaga po posoka na dwizenieto ili respektiwno pribira.TWA wideh az .
MA ina4e sled edna godina sigurno se moa da naprawa takowa nesto i az deeba i 3dto.tokowa iskam a sam tolkoz zle:))
Върнете се в началото
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Joro* написа:
tozi "shew" na glawata ... zasto go ima ?



Ami shtoto sa 2 obekta, kato ediniqt e instance i e flip-nat za da mozhe da si rabotish po ednata polowina, a drugata da se update-wa ..... abe s 2 dumi scepen e po sredata. Kato se "zashiqt" i ryba se maha, ama towa nakraq....


Prosto sega shading-a si znae, che tam edge-a e otworen i ne smqta za neobhodimo da go zagladi... A i meshsmooth-a i toi taka...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spacer написа:
Kato se "zashiqt" i ryba se maha, ama towa nakraq....


ahhaa .. jasno :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov