Graphilla.com :: Преглед на тема - цвят и ...абе цвят.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

цвят и ...абе цвят.
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 1:04 pm    Заглавие: цвят и ...абе цвят. Отговорете с цитат

тъй. това трябва да са сред съвсем началните ми експерименти да рисувам с повечко цвят..предвид факта че дори 3 ми идват идват нанагорно тука гледах да не пестя... ама...трябва да се плеска:)
по-завършени от тва няма да станат тъй че критс&коментс са добре дошли:)



_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

advansed colors, six po petobala :D
gotinu
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Деа тоя хостинг, умрех си да чакам!
Начи, ного яко! На средната мацка малко и странна ръката де, но давай за цветове да си говорим, че тва е темата :)
Начи, СПОРЕД МЕН, главния проблем е, че е някак си еднакво навсякъде... Гледай например косите (най-лесно се вижда) на долните 2 мацки.. Светлото е еднакво и някак си ти изправя формата и разбива акцентите...
Бтв аз мисля, че е най-добре на тоя етап да хванеш и да си рисуваш с кръгли четки във Photoshop. Защото тези артистични четки ти дават много ефект, който ти пречи да гледаш трезво (викаш си - еей кво готино стана тука!) и безстрастно :)
Най-горното е много хубаво, дясното (наше) око малко не се разбира кат че ли, ма деа знам, много контрастно осветление има все пак...
Малко ми прилича на Снейп от филма Хари Потър бтв :)
И това под лявото око кичур коса ли е? Първата ми асоциация е супердълбок белег...
И онова петно отзад зад косата горе вляво май разбива композицията, която инак е много яка!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имплант: минало е покрай адвансед-а:)

Морг: петното горе е останало по недоглеждане - фотошопски навик като плескам фулскрийн. По принцип си държа първия бутон на писалката сетнат на модифайър Алт и си взимам цвят директно от предварително намазано такова петно.
Ръката е странна щот не съм дорасъл за подобни ракурси...лакътя би трябвало да е назад ма нещо не го докарах.
ахум...верно че прилича на белег ама е кичур коса. ама не съм обръщал кои знае колко внимание на косата така или иначе.

а относно square chalk-а ...еми деа знам..кръгли четки в ПС ок..ма.. омръзват и те и трябва да се експериментира:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 3:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е кръглите четки само за трейнинг де, не за пръдакшън :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

щти дам аз един пръдакшън на тебе:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Breh, de da mojeh i az da se spravqm tui dobre s cvetovete(moite nqkuk vse ne izlizat dobre), puk za kruglite chetki az samo s takiva si macam, samo im smenqm tvurdostta ot vreme na vreme...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 4:01 pm    Заглавие: m Отговорете с цитат

nali za kolorite govorim bre...via sia kompozicia, detaili, brushove....eee
ima li colori?..ima.
brao...ma ti dosia da ne si capal b.n.w* bre? :) pak i duotones si e pak cvetno.





*black n white
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami...i B/W ima...pa im se i kefia..mai poweche ot na cwetnite.


a otnosto duotone...werno che e cwetno ma ne po syshtia nachin mai?:P
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

чудех се, защо ми трябваше около 1 ден, докато ми се наместят тези цветни неща....) ъхъм, почти истински маслени картини, ама..../с изключение на №1 /, я няма идеята на Р1д, която прави интересен портрета - само са добре оцветени...това мисля исках да кажа по повод тези ти ...цветове....)))
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тва за "идеята на Р1д" не го разбрах хич:)
бтв от показаните си харесвам откровенно първото и последното(b/w лапето) за сега де..
бааавно... еми...токсик-а се е поотнемал нещо.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chak sa mi se otvoriha,kuv toq net bre.Inache - Jako,mnogo kefiat.No crits:)Zadobriavash ne sus dni,a s chasove:))))Purvata nai kefi.Evala
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az tai i ne gi dochakah da sa otvoriat
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз па след 1 час дърпане с GetRight успях най-после да вида черно-бялото дете.. мнооого яко!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aham, i na men ne mi stana iasno, kak se ozova tozi post, kato me disconnectn-a sutrinta, dokato go pisheh...) kakto i da e, исках да кажа Р1д, че №2 и № 3 от цветните рисунки ...им стоят малко ..безжизнени...мтого цветни и без живот...) малкия ч/б е трепач-)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 05, 2002 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ebah i toxica ebah...neshto imat griji horata iawno
te gi te i na domaindlx-a

http://user.domaindlx.com/r1dler/girl.jpg
http://user.domaindlx.com/r1dler/r1_0.jpg
http://user.domaindlx.com/r1dler/r1_1.jpg
http://user.domaindlx.com/r1dler/r1_2.jpg
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Дек 05, 2002 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

basi pcih.. twa cherno/beloto e trepach... !!!!!!!
naprao me depresira deba... too pogled neshtasten deto ima...

...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох! Красота...Как ги правите тея неща на компютър,как!?!Н мен пък най-ми хареса първото,най-убедително някак изглежда
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vijdam slednoto ...
edno litse ... edna jena ... i edno koeto ne go vijdam i az da mu se nevidi i na tupiq toxic !!! teglq go ...

N:1 - mnoooogo hubavo - nezavursheno ... na men li se prikazvat tiq neshta ... hubava chetka ... nqma detail ... raztekan grim na dqsnoto oko/nashe lqvo/, a ne skula ili kosa ... nos nqma
zatumnqvaneto na detaili kato primerno pod klepachite ne vodqt do znanie za okoto i vruzkata mu s glavata na koqto stoi a vodqt rutina po zatumnqvaneto na pod-klepachite i tehnite posledstviq ... litseto ima izluchvane i nastoenie ... bradata ne e vuzmojno da e taka nagurchena / makar che tova e silno kazano zashtoto e dosta na edro i defakto ako trqbva da izdrebnqvame moje vednaga da se kaje che tochno po toq povod mojem da si q razglejdame samo kato petno .. da de ma bradata e chast ot litse a ne chast ot petno ... ima neshto pod skulata koeto pak ne moje da e taka osven ako ne sa i uvisnali mesata na taq glava ... tova ne e kosa ... tova e impresionizma na kosite ...

N:2 - shareno - i mojesh da poznaesh zashto ...
rukata koqto pobarva fino tsitsata e v prqk razrez s ustanovenata antomiq tiq dni ... zapochva se ot prustite koito sa kato na Freddy Crueger ... rakursa ... lakutq ... predmishnitsata predi tova i tak dalee do ramoto ... koeto moje da priema che ot kosata ne se vijda i ne e oformeno - NO nqma da go priema ... pak q ima hubavata chetka zaradi koqto e trudno da se komentira noa az sum uporit ... litseto se e slqlo na preden plan s torsa ... ima nqkva fasha tochno kadeto trqbva da ZAPOCHVA uhoto ... prilicha mi na othapano ot zombie ot Rezident Evil ... nos nqma ... kosata e stabilno kopie na peruka ... saaa ne shta da me razbirat pogreshno horata - az obicham da si igraq s kosmite v kakuv i variant da sa te ... daje i pichi ako shtete - moje da go narechete fetish nekuv ...
i tova koeto me izdrazni nai-mnogo - taq mtsa nqma li zurna na gurdite ?!
dqsnata i gurda i torsa pod neq ne sa v harmoniq neshto ... imam chustvoto che ako se produlji nadolu tqloto shte se naloji da razshirish i tq da stane bremenna v edin moment ... tuka moje da sum utselil bez da iskam ...

N:3 - izteglih go ...
dobro petno ... ili po skoro color eskiz
edrite chetki ... sa hubavo neshto ... no v edin moment zapochvat da pravqt neshtata trudni za opredelqne - tva e kato moe izvinenie za lipsata na mnenie po N:3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

номер 1
е...точно па нос що да няма?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov