Graphilla.com :: Преглед на тема - Списание Maxituning
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Списание Maxituning
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2009 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не си си поставила нещата с агенцията правилно.
не МТел са ти клиент, а агенцията. или бъркам?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2009 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, иначе агенцията каква й е работата? Иначе едно студио с което работя от години и бяха коректни врътнаха същия номер на една приятелка, която препоръчах за работа. Направи едни анимации, после не й се обадиха - оказа се че клиента се отказал и не си платил (не заради нейната работа) и следователно - студиото решиха че и те няма нужда да й плащат. Само че се дооточнихме с един разговор, че момичето не работи за техните клиенти, ами работи за студиото и няма значение те какво ще правят после - би било редно да й платят... Абе всеки се опитва да се направи на треснат :)
А Сиб - ти като си толкова коректна и никога не отказваш - виж че се качват на главата така. Като вече знаят че добре работиш - можеш и да си поставяш условия... Иначе и аз така бях до скоро... но взе че ми писна и сега предавам работата само срещу заплащане - пък ако искат - ако много бързат - ми плащат и давам :) амаха... и аз храна ям - пък за нея не чакат да им дам утре парите...!
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2009 12:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пък аз не приемам от рекламна агенция отговор, че нямат оборотни пари да си плащат на подизпълнителите - не че не съм го чувал от най-голямата агенция у нас, ама не на мене вече тия. Работиш - приключваш в срок - плащат ти за свършената от теб работа. Ама те кога ще си приключат цялата кампания, ама предпечатаря нещо объркал, ама клиента казал, че ще плати на бартер - тва хич не ме интересува.
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2009 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

snooper написа:
Пък аз не приемам от рекламна агенция отговор, че нямат оборотни пари да си плащат на подизпълнителите - не че не съм го чувал от най-голямата агенция у нас, ама не на мене вече тия. Работиш - приключваш в срок - плащат ти за свършената от теб работа. Ама те кога ще си приключат цялата кампания, ама предпечатаря нещо объркал, ама клиента казал, че ще плати на бартер - тва хич не ме интересува.


Съгласна съм с теб - всичко останало е прах в очите
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov