Graphilla.com :: Преглед на тема - Pls. mr Postman
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Pls. mr Postman
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LordIahnia



Регистриран на: 02 Апр 2008
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2009 5:46 pm    Заглавие: Pls. mr Postman Отговорете с цитат





Един месец избирам с какво да рисувам по стена. Акрил? Колко трудно се маха след това?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Дек 23, 2009 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не се маха
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LordIahnia



Регистриран на: 02 Апр 2008
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Нед Яну 24, 2010 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



После или утре ще постна още.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AleXXX



Регистриран на: 04 Юли 2005
Мнения: 453

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 2:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Шок и ужас в раздел "Графики и илюстрации"! Ще разясниш ли какво се случва тук, моля те, защото аз съм силно озадачен?
_________________
Hello, 911 emergency? There's a handsome guy in my house! Oh, *huh*, wait a second, cancel that. It's only me...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
labtoon



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 345
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 2:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

AleXXX написа:
Шок и ужас в раздел "Графики и илюстрации"! Ще разясниш ли какво се случва тук, моля те, защото аз съм силно озадачен?


Не само ти. Но тъй като писах едно мнение в представяне,
реших тук да го спестя,въпреки ,че тук хавата е много по-зле.
_________________
http://victordelchevart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LordIahnia



Регистриран на: 02 Апр 2008
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 3:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

AleXXX написа:
Шок и ужас в раздел "Графики и илюстрации"! Ще разясниш ли какво се случва тук, моля те, защото аз съм силно озадачен?

Зависи как гледаш на нещата. Пробвам всичко ново до което се добера. Очаквам мнения. Кое става, колко зле е и как да продължа

Не съм открил и едно място на което да ми дадат нормална критика. Освен да ми мрънкат по темите, друго не правят.

Да пускам в Представяне? Там поне ще имам по-голям шанс:) Поне според мен последното което постнах е по-добро от тези в Представяне. не защото съм вложил пет часа във векторизиране, а защото съм вложил смисъл. Защо ме приехте тогава? Освен да пълня темите с безполезни и безсмислени неща? И да, знам си сам, че първите две не струват, ама нужно ли е да казваш "шок и ужас". Много жалко за уродливо-грозните ми творения, лишени от смисъл и живот. Далеч по-лесно беше да напишеш нещо, без дори да ти пука за хората. Виждал съм твои неща и ми харесват. Следователно аз съм глупавия, а ти си правия? И защо, защото съм само на петнайсе или защото не разбирам от изкуство? Е да, ама може би, ако аз бях на твое място щях да ти кажа по много по-мил начин, че не го можеш рисуването. Предпочитам осемте букви на пипи й очевидното и несъгласие, пред шок и ужас. Само арогантността е границата между двете мнения.

И съжалявам, ако е прозвучало с лош тон, ама определено твоето изказване беше много грубо:|
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AleXXX



Регистриран на: 04 Юли 2005
Мнения: 453

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност се шегувах със заглавията в жълтата преса, защото реших, че умишлено постваш такива неща с цел да разчупиш раздела и да ни шокираш, с което се справи отлично.

Ако обаче си на 15 и толкова можеш значи действително съм арогантно тъпо копеле, което се заяжда, за което се извинявам наистина. Реших, че си графичен дизайнер на 35, прекипял от всички правила, които налага изкуството и си решил да ни атакуваш там, където най-боли и да видиш как ще реагираме.

Ако искаш критика трябва да изчакаш да се включи някой, който разбира от абстрактно изкуство. Аз ще ти кажа да внимаваш с подбора на цветове и композицията и да се стараеш със самата рисунка, защото не изглежда да си си играл. А ако си го правил с часове, значи ползваш грешната векторна програма.
_________________
Hello, 911 emergency? There's a handsome guy in my house! Oh, *huh*, wait a second, cancel that. It's only me...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LordIahnia написа:
Защо ме приехте тогава?


И аз се чудя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
KaloqnStoqnov



Регистриран на: 15 Май 2007
Мнения: 358
Местожителство: вече СОфИЯ

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tова означава още повече да се надъхаш,успех!:)))))
_________________
http://kaloyanstoyanov.tumblr.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се поотървеш от този "псевдомодернизъм", който те е обзел-нещата ще потръгнат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mort1eg написа:
LordIahnia написа:
Защо ме приехте тогава?


И аз се чудя.


хехе, цецо:)
не се чуди, а му виж представянето и ще разбереш защо. човекъ има мнол кадърни и с вкус направени неща. това, че в точно тази му тема са смотани, не означава, че е нужно грубо отношение.

впрочем, ако имаш предвид, че не е нужно да се приемат хора на тази възраст, защото не е про - според мен не пречи. човек на петнайсет може да рисува съвсем добре. аз на 14 вече бачках в анимационно студио като фазовчик :) и си изкарвах добри кинти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам този ти творчески напън бързо ще премине в графа която сам ще класифицираш, като неуспешни. Този тип работа изисква много по-смислено и отговорно отношение към изразните средства, както и разбиране на характерната символика на всеки ползван елемент. Това ще те предпази от излишно и самоцелно претрупване в композициите ти и по ясно и асоциативно насочване на зрителя, към точното послание с което си заредил конкретната си работа. Много четене, гледане и осмисляне те чака, ако си решил да продължиш с тези си експерименти.

Последната ти работа прилича на нещо което си видял и те е изкефило, но си претворил по кофти начин. Груба и безидейна стилизация на косата, кофти засечки на различни елементи (коса-мигли), разминаващи се стилово елементи - носът не е за тук. Клоните на главата - пълна глупост, освен ако нямат конкретно предназначение за което щях да се сетя ако работата беше завършена и концептуално изведена. Можело да се заиграеш с фона... Общо взето незавършена работа, неясна идея, лоша -недомислена- стилизация.

Не задавай въпроси защо сте ме приели! Задавай си въпроса с какво заслужаваш да си тук. Нивото на форума е лична отговорност на всеки, независимо колко е добър, на колко години е или колко дърт, но инфантилен или силно язвително краен е!
Чакаме следващия пост!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Яну 25, 2010 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... и тука ли почнахте?

да не би вие да сте перфектни? а защо има права не ви е работа да питате човека! ако има кой да питате - лични на мейса...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PLAY



Регистриран на: 05 Сеп 2003
Мнения: 369
Местожителство: Средноград

МнениеПуснато на: Сря Фев 03, 2010 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Объркващи, цинични, експериментаторски...
The absurd is the essential concept and the first truth.

Внимавай с детайлите и давай нататък...
да видим какво още можеш ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Фев 04, 2010 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

между другото моят коментар беше за акрила, защото си питал колко трудно се маха. иначе, рисунките, които съм рисувала на 15 няма да ги покажа тук защото са много слаби и са кич. Така, че не се вързвай толкова ... и пусни нещо друго, че тези неща....
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LordIahnia



Регистриран на: 02 Апр 2008
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Съб Май 22, 2010 3:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Съб Май 22, 2010 6:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

с бананите е покъртително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Май 22, 2010 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, браво! Това вече е нещо съвсем различно... Давай все така!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dimarinski



Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 389
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

1 и 4 страшно кефят!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

super sa tia neshta
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov