Graphilla.com :: Преглед на тема - digital televison @ home
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

digital televison @ home

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 12:43 pm    Заглавие: digital televison @ home Отговорете с цитат

poruchitelia me nasochi v posoka na wireless telecomunication company edin vid cabelna televizia, i-net, i phone services ama bezjichni.. i eto rabotnite varianti:







posle se okaza che ne bilo taka ami shtialo da e edin vid digital television at home kakto e i samia slogon... i pak po bezjichna systema i otnovo niakolko varianta, ima varianti koito se povtariat zaradi udobrenie ot klienta fontovite na niakoi logota sa po zaruka na klienta. v posledstvie znakut moje da bude izpolzvan za tv (da sedi na ekran):


_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
indus



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 160
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ot purviq raboten variant me kefqt 2 i 4 samo ceh com-a na 4 moje da e oranjev ili cherven. Ot vtoria raboten variant 1 no s malko cvqt ste stane gotino 3 i 4 susto ne sa loshi samo ako iskash moje da smenish shrifta na slogana na 3-ti variant :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eeee, Imp!
Вземи да мислиш и за нас деее...сегааа, като немога да си изберааа?? то - възмутително значи!...)
От втората листа съм за № 6, има разни елементи дето са като сигнални за юзъра - ТВ, нещо дето ще му светен веднага, че се отнася до него и до digi ТВ...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жалко, от първите #4/6 най-ме кефеше, пък и с тия планетки имаше доста Хай тек визия... а бе демек беше нещо доста различно като лого и не толкова директно, доста запомняшо се
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naistina truden izbor:)
ot vtorite naj me kefiat:
#8
#3
#1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ot vtorite mislia che 3 i 8 sa nai podhodiashti
daje moje 3 da si e s bukvichkata B pak s kvadratcheta
v 9 ima neshto priatno ama mi se struva mnogo satelitno a trea da e po skoro TV spored men
dobra rabota si svurshil ....
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
indus



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 160
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A to tova logo ste stoi li na ekrana kato na btv naprimer zastoto ako e taka nestata dosta se promenqt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dokolkoto razbrah az she trea da si sedi na ekrana
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
indus



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 160
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E ako trqbva togava moq favorit e #1 to variant 2, i tova si e samo kakto bqh spomenal malko po gore cvqt malko i ste e extra
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ot purvite varianti naj-spolochlivi sa #7 i #10
ot vtorite #6 i #8
Vuv toria sluchai samo tezi shte mi stoqt dobre kato logo na tv i sa v duha na ideqta.
na # 8 neshto shrifta me drazni, mnogo nechetliv, i shte e hubavo ako com ili bulsat sa s razlichni cvetove. Predpolagam che sled tolkova mnogo varianti ne ti se zanimavlo da gi doizpipash.
Btw "bulsatcom" slqto li se pishe , v smisul tova li e imeto na firmata ili bulsat.com/ pitam zashtoto predi vreme pravih sait na edna firma telcom.bg / imah spor s shefa che navsqkude v saita kudeto spomenavam imeto trqbva da e telcom.bg i se okazah prav. Ta sluchva se takiva neshta da se propusnat.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

определено 6 и 8... най- се четат според мен, а и са по-изчистени като идея
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot, nikoga ne me e murzialo da se zanimavam s tova koeto vursha i da doizpipvam neshtata v/u koito rabotia. no iavno ne si zachel poiasnenieto koeto sum napravil nai - otdolu na imagite...RABOTNI VARIANTI... edin vid tova sa idei koito sa v modernoto WIP sustoianie, vsiako podleji na korekcii pri prochit ot klienta i eventualno odobrenie. i sega da ti kaja che logoto ot purvite varianti pod nomer7 i analogichnia variant ot vtorite kato nomer 6 e nai slaboto logo za men! no puk stranno uceli edinia ot variantite koito haresa i poruchitelia. :) inache se pishe sliato bulsatcom...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От 1 - #4, oт 2 - #1, #3, #8
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Wyprosa e na koe she se nablegne poweche :)

1. Na TV chastta
2. Telecommunication chastta

Za TV:
Mi na men nai mi hareswa kato che li page2 /#3 ot wtorite. Page2 /#1 syshto ne e losho s ugoworkata za po-jiw cwiat na znaka. Tezi logos paswat dobre za digital TV poweche.

Za dwete zaedno:
Ako se dyrji i na dwete ednakwo, moje bi togawa triabwa da se wywi w posoka page2/ #5 s po-razlichen cwiat de (hehe lichno mnenie) ili page2/ #11.

No kato cialo mai Page2 /1 + 3 mai she sa nai-dobre

Pozdrawi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

01-6
02-8
spored men sa podhodiashti

02-4/6 sashto mi haresvat
kakto i 01-4/6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

basi produktiwnostta! :)) naprawo moga da kaza che sichkite me kefiat i ako biah klient mnoogo trudno stiah da si izbera...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ot serija dve
# 1 napomnja znaka na "planeta"
# 6 napomnja znaka na "skat" ili neshto takova abe njakakva kabelarka
a tva ne e dobre

# 8 e za men nai dobroto postijenie : stoi dobre kakto na blanka vizitka plakat i pro4ee shturotii taka se i varzva dobre v gornija desen ili ljav ugul na TV ekrana

Produktivnostta ti naistina e zavidna
Uspeh
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov