Graphilla.com :: Преглед на тема - преставяне на jd
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

преставяне на jd

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jd



Регистриран на: 12 Юни 2003
Мнения: 10
Местожителство: сф.бг

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 10:35 am    Заглавие: преставяне на jd Отговорете с цитат

здрасти банда,

просто исках да кажа едно "Здравей" на всички тук! ;)

Поздрави,
jd

http://jdbg.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 11:53 am    Заглавие: eheeee... Отговорете с цитат

Човеко ти определено мислиш на ЕДРО:)
ми ако нямах кабел а бях на DIAL UP?
Няма ли начин да ги посмалиш страниците малко
Виждал съм подобен сайт да тежи 500к целия
иначе е вeселко....хахахахa "NOT HERE ON THE LEFT"
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здрасти:) не е лошо.. мене лично ме дразнят етикетчетата на рол овър върху бутоните... тряа има и друг начин :)
освен това - шрифтовете малко са не на място... поомешани ми са виждат ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 12:54 pm    Заглавие: . Отговорете с цитат

Hm ami hubavinko e! no etiket4etata vurhu butonite sa drebni4ki mojei az da sum zle s o4ite ama ne se 4ete kvo pishe otgore.I naistina razmera v "k" e goelmi4uk.Vse pak sme v web sreda :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tezi "pchelni" kutiiki mi izglejdat dosta poznati... ne uspiah obache da nameria site-ovete, na koito mi napomni, triabva pak da pregledam history folder-a, no shte mi otneme dosta vreme.

imashe edno vreme edna igra s edno pilence, koeto podskachashe nagore-nadolu i edni topki padaha v/u nego i zmii go goneha... zvucite na butonite mnogo mi napomniat zvucite, kogato pilenceto podskachashe.

dori s dsl se zarejda bavnichko toia site.

a na biografiata ne mi haresva teksta kak stoi v kutiikite. kutiite imat perspektiva niakva, teksta ne.. i vsichko se omazva.

sigurno ima i hubavi strani tvoia site, az prosto otbeliazah loshite.
inache dobri postijenia si otbeliazal, bravo!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

toia sait ne e testvan za mac... chupi se ot samoto nachalo ... nemoga da komentiram stranicata!
_________________
asenpetrov.com


Последната промяна е направена от P E T R O V на Чет Юни 12, 2003 5:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 5:58 pm    Заглавие: Re: преставяне на jd Отговорете с цитат

jd написа:
здрасти банда,

просто исках да кажа едно "Здравей" на всички тук! ;)

Поздрави,
jd

http://jdbg.com


mi maraba - jiv i zdrav
i sa kvo she praim ...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jd



Регистриран на: 12 Юни 2003
Мнения: 10
Местожителство: сф.бг

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е аз само да кажа здрасти ;)

иначе за сайта - след около месец няма да изглежда въобще по този начин. ще го редизайнвам целия, като ще е css/xhtml compatible от всякъде. сегашния дизайн е на точно 2 години, като съм ъпдейтвал от време на време инфото! така, че сигурно ще ви подосаждам след време да изкажете и някое друго мнение по редизайна ;)

i'm glad to join the company! :)

поздрави,
jd
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov