Graphilla.com :: Преглед на тема - ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
parappa_the_rapper



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 2:09 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от parappa_the_rapper на Нед Юли 06, 2003 10:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цветовете са много приятни, но няма почти никаква креативност...все пак обикновени буквички с леко разкривяне не мога да нарека лого. Това лично лого ли трябва да е, или някаква твоя компания? Това network предполага някаква мрежа...помисли за нещо такова, можеш да го свържеш и с буквите x ili px, но да има някаква креативност, някаква идея. Така само с буквите не става според мен, колкото и да ми харесват цветовете!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
parappa_the_rapper



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от parappa_the_rapper на Нед Юли 06, 2003 10:09 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ти едно семпло примерче - не е кой знае какво, но просто искам да илюстрирам представата си за мрежа под формата на буква X. Цветовете не са точно твоите, щото ме мързеше да ги "жгепцвам". Тази гадна черна черта не я вземай предвид - нещо не съм орязал добре скрийншота, а забелязах това чак след като качих файла на сървъра!

http://skylinestudio.data.bg/parappa.png
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vaiii, nedei.....:(
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mda... tt2 momko abe ne taka be..kato davash primer, gledai da e pone po-dobur ot pokazanoto..inache niama smisul, napravo si stava izlagane..shvashtash li? mnogo slabo. ako iskash moga da se argumentiram vednaga zashto e mnogo slabo!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 3:41 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

И на мен ми харесват цветовете, които си избрал! Като гледам в web design май си ориентирал засега към варианти 1,3 и 5. Да, считам, че блендата, окото и обективът са доста експлоатирани, но пък ако се разработят по оригинален начин защо пък да не стават! Мислил ли си да използваш твоя снимка или елемент от нея в логото? Иначе не ми допада предложеният вариант на ТТ2, пък и май не е махнал anti- alighnsing-a на pixel font-a, блърнат ми се струва;-))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама вие т'ва мойто насериозно ли го взехте? Аз само за да илюстрирам идеята си, вярно е, че е слабо:) borkataboy - наистина съм забравил да махна antialiasing-a:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[малко off topic]Е, поне аз го взех насериозно;-))) Иначе поне вярно се написал "анти алайзинг", аз го бях объркал;-)[/off]
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[мойто също е кажи-речи offtopic]Абе някой знае ли как се изговаря томно тази чудна думичка antialiasing? Антиейлиъзинг, антиълейзинг, антиълайзинг, антиълайъзинг...как ли не съм го чувал:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

антиейлиезинг е ;-) [на второто "е" ... звука е между "а" и "е"]

Ай стига с тия офтопици .. че ей ся импланта ще ви подгони. ;-)

parappa.. давай да видим още варианти темата е благодатна за още много добри идеи.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov