Graphilla.com :: Преглед на тема - Българинът Джоуви прави околосветско пътешествие с мотор
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Българинът Джоуви прави околосветско пътешествие с мотор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Вто Юни 23, 2009 12:04 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

wicky написа:
Хах! А може ли, като изтече сега нашата изложба с Пипи и Еличката, да сменим банера и да сложим на Коста към сайта? Че така пуснат линка тука в множеството няма да се забележи...


Ех, колко благородни дами!

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Юни 25, 2009 3:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

сега е момента Джови да опровергае Robert J. Schadewald
http://www.lhup.edu/~dsimanek/fe-scidi.htm
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Съб Юни 27, 2009 6:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Jovka , ne znam dali chetesh tazi tema, no :
Kogato stignesh Texas :
mobile : (512) 630 3442
ako zvunish izvun us : 001 (512) 630 3442 ili +1 (512) 630 3442
Adresa mi sum go pratil na tima na fireinside.bg
_________________
www.northflame.com
..Като ги пуснат тия ъглошлайфи (китари им казват някои) и кат ревнат "Still of the night", найт-майт ама друго си е нашто...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fan4battle



Регистриран на: 28 Ное 2004
Мнения: 597

МнениеПуснато на: Съб Юни 27, 2009 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз Токио много-много не го познавам, ама все пак ако се спираш като минеш оттук... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А всъщност какво се случва с Йожи в момента, някой има ли идея? От миналата седмица кисне в Одеса (ако може да се вярва джипиес данните в сайта), няма пътеписи, няма снимк, няя нищо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
А всъщност какво се случва с Йожи в момента, някой има ли идея? От миналата седмица кисне в Одеса (ако може да се вярва джипиес данните в сайта), няма пътеписи, няма снимк, няя нищо?


ем, видях на форума, тряя някой да ми се скара, че първо питам - после търся :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 1:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Такаааам,

много хора не вярваха, че нашия смел Джоуви ще мине през Сибир и ще стигне чак до Владивосток. Плашехо го с тресавища, с мечки, с лед... обаче това е Джоуви.
И от днес той е във Владивосток, прекоси Евразия на изток от Созопол, прекосявайки Румъния, Молдова, Украйна, Русия, Казахстан, Русия, Монголия, Русия... и сега чака ферибота за Япония.

Пристигна здрав, с потрошен мотор на собствен ход, уморен и малко ошашавен от ударилия го преди седмица камион, докато караше по хилядите километри пътища от скалник - кален път със скали по него, както са си ги взривили.

Финансовото му положение не е цъфнало, но дано върже - предлагам да му придвижим известна подкрепа по сметката. За суми под 10 лева и смс-сите вършат работа.

Джоуви ще ме изтезава чрез древни китайски методи за края на този пост, но пък мисля, че си е заслужил подкрепата с това, което е направил през годините за Графила - и с това, което направи като прекоси с мотора си Скитник замръзналия вече Сибир... Той си е заслужил това пътешествие да продължава, нали?



Банков превод:
"ФАЙЪР ИНСАЙД ЕООД"
IBAN: BG64 CECB 9790 10A5 4659 00
BIC: CECB BGSF
Централна кооперативна банка

Или:
За да подкрепите Вътрешно Горене,
изпратете СМС с текст "FIRE" на номер 1915
Цената на един СМС е 1.20лв. (със ДДС)

Fire inside, Babyyyy!
http://fireinside.bg/
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fan4battle



Регистриран на: 28 Ное 2004
Мнения: 597

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 7:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми че той току-виж хване тайфуна тука!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

жови си е ф българия!? ура! е са го
нападам с арт-буковски искания за арт.
муахахаххаха!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пратих няколко sms-а :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

жапанкъ написа:
жови си е ф българия!? ура! е са го
нападам с арт-буковски искания за арт.
муахахаххаха!


fan4battle е в Япония, бе Сиб :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ky3Mu4 написа:
жапанкъ написа:
жови си е ф българия!? ура! е са го
нападам с арт-буковски искания за арт.
муахахаххаха!


fan4battle е в Япония, бе Сиб :)


мнол си смотан, въ! кой ти говори за фенфорбатъл? и знам че е ф япония, пратих му книжки наскоро :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fan4battle написа:
Ми че той току-виж хване тайфуна тука /в Япония/!

еее жапанку, мноу си смотана, ва! :-p
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бахти, сега ли отива в япония.. снуп написа `пристигна`и реших че в българия?
язък значи - няма да мож да участвъ явну, мнол съм смотана верно, да се бъ в ушите..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Снупи, те смс-те ясни, ти за Джовката кажи как е, че не е писал от 9-ти насам
И какъв е тоя камион?!
Добре ли младежа?
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Смси-те не толкова, банковите преводи са по-удачни ;)

Добре е човекът, копирам едно писмо, което е разпратил до много хора:

Тема: Здрасти от края на света, бейбита!

"Здравейте, симпатяги! Дръжте се да не паднете - батко ви е във Владивосток! Влади-Фрикин'-Восток, бейбита! Краят на прекрасния континент Евразия, който се оказа един много голям остров, на който повечето от нас са стъпили - някои за дълго, други не толкова, щото Япония е отсреща и почти се вижда, ако имаш достатъчно добро въображение, а ако имам и невероятния късмет да успея да се оправя със всички документи преди да ми е изтекла руската виза - другата седмица съм там! Съвсем сам с няколко милиона японки! Йессссс! А, и 'свен т'ва, може би не е сега моментът да ви го казвам, но вие всички сте с главите надолу! За к'во мислите, че ви казвам да се държите! Рок-ен-фрикин-роооооол!"


До тук от последното ми включване - пътят беше тежък и се случиха един куп неща, които няма да разказвам подробно - не искам да ви развалям кефа от разказите, когато успея да ги допиша. Не ми се ще да казвам, че най-трудното е минало, 'щото не дай Боже нещо ново веднага ще ми се изтресе на главата, както се случва напоследък всеки път, като го кажа. Накратко - оставах с полу-замръзнала палатка, преспивах в обикновен гараж, блъсна ме камион, колко пъти изпусках мотора се отказах да броя отдавна, трошиха, гънаха, губеха се и се късаха се разни неща, които съответно заварявахме, изправяхме, намирахме и заменяхме, запознах се с един милион интересни хора по пътя и срещнах "стари" приятели, с които се запознах в Монголия. Във "Владик" - краят на света - ме посрещна мото-шефът на края на света, руският пътешественик Синус, и вчера до късно ме развежда по града, който е невероятно прекрасен, прилича и на Бургас и на Варна и ако ви кажа, че ми се насълзяват очите от факта няма да ми повярвате - ко'д се пра'и, нусталгиъ. Пфу. Ениуей. Забра'их к'о щях да кажа. Ъъъ... А! Япония. Япония ми е тука, ако мога така да се изразя, "до гъза" - съвсем близо, и проблемът, с който се сблъсквам за пореден път е, че визата ми изтича и имам два дни да си оправя документите за феррито, което се оказа егахси трудното - що'т ко не успея - не'нам к'во ще стане! Ужас! Готиното е, че сега преди малко видях една карта, и така кат' гледам - Япония е още малко по-на-юг! Ура! Поздрави и прегръдки на цялата банда, липсвъчи ми, колкото и да не искам да си го призная;P Аре от мен!

Коста

_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
orehovka



Регистриран на: 12 Дек 2004
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Пет Ное 06, 2009 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Джови е вече във великата американска страна на звездите и орлите - http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2551031
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 06, 2009 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Идеята на Коста е била да финансира пътуването си с помощта на доброволната помощ от читателите на сайта (FireInside.bg), но нещата не вървят както е очаквал.

Може да ми се наложи да заседна някъде и да работя, за да мога да продължа, казва Коста, чиито ресурси не стигат, за да се прибере в България.



Лошо Лошо пак започвам смс-и да пращам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Пет Ное 06, 2009 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zaheto написа:
Цитат:
Идеята на Коста е била да финансира пътуването си с помощта на доброволната помощ от читателите на сайта (FireInside.bg), но нещата не вървят както е очаквал.

Може да ми се наложи да заседна някъде и да работя, за да мога да продължа, казва Коста, чиито ресурси не стигат, за да се прибере в България.



Лошо Лошо пак започвам смс-и да пращам


Супер, но да ви кажа - много по-ефективно е чрез банков превод, пейпал, e-pay и т.н. - така всички пари отиват директно за бюджета на пътешествието. Благодарско!
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Пет Ное 06, 2009 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Детайли в дясната част на страницата http://fireinside.bg/support.php
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov