Graphilla.com :: Преглед на тема - Ей така да споделя.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ей така да споделя.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 12:56 am    Заглавие: Ей така да споделя. Отговорете с цитат

Значи заформя ми се една сватба, та в неделя отидох да оглледам мястото кадето ще да се проведе, да набележя места за някой от снимките, много интересно и приятно место. Преди около 400 години къщата е била съдебната зала на това селлце, съжелявам че не можах да взема някой и друг кадър от вътре, а в горичката зад къщата са бесели виновниците. Както и да е, успях в суматохата от деня да открадна някой кадър, без никакви претенции просто тестове за местонахожденията.



















тов мисля да е мястото за груповата снимка, ще присъстват около 150 човека, въртях се суках се от към светлина поне е най добрият вариянт.

И тука шефът, който се беше превърнал в такси същият ден и някак си успя да седне и да се опита да си почине( преди да взема да го юркам с мойте глупости)

_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мястото е страхотно, и светлината си я "огледал" добре, да знаеш, че сега очакванията са големи :)
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Синьото в небето е много добро, как го докарваш така?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 3:39 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Империята го докарва!

То е като ливадата...

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Manchev, небето от полараизарът и хубавото време.
mim покрай тез очаквания нещо се стряскам още от сега, има доста неща по цялата ситуация дето ме притесняват много(а и на подобни празненства не се разполага с много време), но се надявам поне жената да дойде с мен да ми помогне малко с някой от нещата, ама то по принцип преди всяка сватба ми е супер стрес ;)..... а забравих да вметна, на снимката кадето е котеджът, нали споменах че преди доста време е била съдебната къща на областа, та от розовият храст 100 метра в дясно има горичка където са бесели осъдените.
_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 12:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука се оказа че съм имал една снимка от една малка част от кухнята, табелата ме изкефи ;)... и по принцип цялата къща е украсена и обзаведена в същият дух, а какви антики имат от различни държави, бащата на момичето е супер запален пътешественик и носи от всякаде по нещо традицйоно, дори докато бяхме там той беше в Казахстан, между другото работата му го отвежда на различни места, спецйалист по тропически заболявания, нямам търпение да се запознаеме.
Искам да се извиня ако ви занимавам с глупости, но на мен ми са слабост хубави и уютни къщи.

_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Изглежда чудесно, занимавай ни :)
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 12:32 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Страхотии!

Ей за тва всяка сутрин си пия кафето в 10.40 ч. с travel&living!

Давай много такива неща!

Там имате...

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov