Graphilla.com :: Преглед на тема - Здравейте
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Здравейте

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iisark



Регистриран на: 20 Май 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 9:35 pm    Заглавие: Здравейте Отговорете с цитат

Здравейте,

Аз се занимавам с SEO и уеб дизайн от около 4 години.Всъщност съм SEO специялист,но уеб дизайна просто е неизбежен за въпросната работа.Бих се радвал да обменя опит с "иситнски" програмисти,защото аз работя предимно с Joomla,Mambo и други CMS-и,както и с готови скриптове.Ако някой има нужда от съвет за оптимизация за търсачки- ще помагам.
_________________
Кредити Уеб Дизайн Добави Сайт Removals
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То тука "истинските" програмисти май не са много много на почит и ми се струва, че няма да срещнеш нужното разбиране на уменията ти.

Иначе SEO - яко кво. Само дето според мен вървежното SEO вече няма много много общо с програмирането. Ами по-скоро е свързано с цъкане по сайтове и регистрации по спец и неспец места. Поне наблюденията ми са такива. Ако трябва да заключа: един човек с Интернет и минимални програмистки познания, обаче разполагащ с нужното време да се вре по сайтове като замаян и да регистрира и пише като бесен прави много по-добро SEO от някакъв гуру програмист, дето знае 2 и 200. Да не говорим, че самото индексиране е някаква имагинерна величина с неясен резултат.

И аз съм в уеб бранша и затова реших да се обадя, не че разбирам кой знае колко де...
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov