Graphilla.com :: Преглед на тема - HATE CITY animation
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

HATE CITY animation

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
killswitch



Регистриран на: 13 Яну 2007
Мнения: 560
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 7:52 pm    Заглавие: HATE CITY animation Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=eETXIZq0IyQ

Hай-накрая намерихме малко време да завършим започнатата преди много дни анимацийка.Целта беше да се направи
нещо подобно на комиксова история инспирирана от "син сити" и "ренесанс".По проекта сме работили 3-ма души :
аз подготвих - стори-лайна , 2д , 3д моделите на нещата + някои от звуците, колегата ми М.Бонев (smart visuals) се забавлява
с композитинга...и накрая,но не на последно място, китариста на групата ни Д.Обрешков (black goat media) сглоби целия саунд.
Като се изючат дългите паузи,поради една или друга причина...по проекта чисто е работено около 3 седмици.
Използвал съм някои 2д елементи от гугъл и от няколко векторни пакета.За саунда почти всичко са фрий семпли от гугъл ,с
няколко изключения взети от Дуум3. някои от нещата са се понасрали от компресията при качването и понасичат,но се добива представа
за какво става въпрос...има още няколко дребни неща ,които ще се добавят и ще го пусна като ъпгрейд после,но засега това
е достатъчно :)
Надявам се да оцените обективно творбата ни и да имате предвид,че това е първото подобно нещо ,което правим заедно като
екип.Сега съм започнал да подготвям нов натериал за друга анимация в любимия ми Сай-Фай Хорор стил.Засега има готови
два тридесет секундни 3д пасажа + пет 2д неща.....има още много работа,но си мисля,че крайния резултат ще си заслужава....
пускам ви един кадър от там за зарибявка :)

screens






and the new shit...

_________________
http://deadvertex1.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bria, bria:) mn interesno ste go zaformili:) bravo! mn mi haresa rabotata s kamerata:)!
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
longjohn



Регистриран на: 16 Сеп 2003
Мнения: 184
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 24, 2009 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много яко видео, евала! :)
_________________
i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sixide



Регистриран на: 29 Мар 2007
Мнения: 597
Местожителство: Heidelberg, Germany

МнениеПуснато на: Пет Юни 26, 2009 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo iako, bravo!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov