Graphilla.com :: Преглед на тема - Laptop ... again
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Laptop ... again
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SNUFF



Регистриран на: 22 Май 2007
Мнения: 525
Местожителство: Munich

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 2:01 pm    Заглавие: Laptop ... again Отговорете с цитат

Четох темите из форума, но реших, че са морално остарели... Та да запитам и аз - мисля да си купувам лаптоп, като основното е да мога да го ползвам дълго време, да е лесно преносим и да разчитам на него(да не се чупи лесно, а ако случайно му стане нещо - да има международен съпорт). Хардуера не е от толкова огромно значение - не ми трябват нечовешки ресурси. Парите, които съм заделил, са докъм 2500 лъвъ, но ако е от решаващо значение, може и повече. Мислех за Macbook от тия новите, но това, че телевизора му е като огледало, ме отказва до няква степен - доста дразнещо е(преодолимо ли е това?). Също и за Sony Vaio се колебаех. Препоръчайте нещо :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да разбирам, че няма да е за работа на него (дизайн, рисуване и т.н.) - мене лично сони вайо-то ми харесва много като визия и ако не е за дизайнерствуване си е екстра!
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SNUFF



Регистриран на: 22 Май 2007
Мнения: 525
Местожителство: Munich

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе да мога да си свърша някаква работа на него (2,3д), но няма да го ползвам основно за работа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз си взех съвсем скоро (за същата цел) - Лаптоп HP Compaq Elitebook 8530w Series FY595AW и съм мноого доволна. Цената без ддс-то отиде някъде на 2 300.
Зарядното му тежи (и за разнасяне става тежичък) но щом аз се справям - значи не е фатално тежък ;)
http://pcstore.bg/laptopi/HP/HP_Compaq_8530w_Series_FY595AW/
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Звучи ми като Sony VAIO :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора, не си купувайте пластмасарки :)
Аз тук редовно изпадам в някакво изумление, защото в Графила малко или много са събрани дизайнери, художници, фотографи... бе хора, за които красотата би било логично да е култ. Та, как ги гледате тия пластмасови неща, които още като нови са грозни и скърцат, а след 8 месеца приличат на намазани с баница, защото текстурата на тази пластмаса се изтърква на всички места, където си слага човек ръцете?
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хъм - това май не се отнася за моя лаптопец. Твърде метален и лъскав (малко ме дразни това че е праклено "мъжки" на вид) и е много далече от "пластмасовото звучене"...
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SNUFF



Регистриран на: 22 Май 2007
Мнения: 525
Местожителство: Munich

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и на мен затова ми се иска алуминиева ябълка :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sumo написа:
Хора, не си купувайте пластмасарки :)
Аз тук редовно изпадам в някакво изумление, защото в Графила малко или много са събрани дизайнери, художници, фотографи... бе хора, за които красотата би било логично да е култ. Та, как ги гледате тия пластмасови неща, които още като нови са грозни и скърцат, а след 8 месеца приличат на намазани с баница, защото текстурата на тази пластмаса се изтърква на всички места, където си слага човек ръцете?


е па вайото си е гъзарско, кво :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кое е това гъзарско вайо, щото последното, с което си имах работа беше от FW серията с 16:9 екраните, пък те сега минават за голема гъзария.
Кофти копие на епълски дизайн.
1 към 1 клавиатурата.
Грозни мултимедийни бутони и тоя говорител, дето стои над клавуатурата по цялата ширина на лаптопа, в комбинация с тая цилиндрична джаджа, дето в нея влиза кабела за захранването и от там се включва ме хвърлиха в тъча.
Кичария някаква.

Ма като са затворени са мноо яки :D

Та поне тая серия е многото злето за мен като дизайн.

И екрана не ме очарова, даже изобщо.

Иначе аз съм с турбо пластмасата дел востро 1500, дето наистина скърца, ама те на дел тея серии по принцип ги имат проблемите с луфтове и скърцане. Ма като изключим това, да чукна на дърво - здрава машина, а по няколко пъти в седмицата брутално лашкане по влакове и рейсове и тролей и автобуси и трамвай и таксита и колелета и схванахте идеята. Побърквам го от носене милото. Даже веднъж се оказа, че е било включено по целия път към работа, а аз на работа ходя с колело и не карам нежно. Та имай предвид дел като опция, даже новите им лаптопи от година насам нямат проблеми със скърцания и луфтове.
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Говоря за масата лаптопи, не се опитвам да обидя конкретна машинка :)
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

JoiNT_NaTuRe написа:
Кое е това гъзарско вайо, щото последното, с което си имах работа беше от FW серията с 16:9 екраните, пък те сега минават за голема гъзария.
Кофти копие на епълски дизайн.
1 към 1 клавиатурата.
Грозни мултимедийни бутони и тоя говорител, дето стои над клавуатурата по цялата ширина на лаптопа, в комбинация с тая цилиндрична джаджа, дето в нея влиза кабела за захранването и от там се включва ме хвърлиха в тъча.
Кичария някаква.

Ма като са затворени са мноо яки :D

Та поне тая серия е многото злето за мен като дизайн.

И екрана не ме очарова, даже изобщо.

Иначе аз съм с турбо пластмасата дел востро 1500, дето наистина скърца, ама те на дел тея серии по принцип ги имат проблемите с луфтове и скърцане. Ма като изключим това, да чукна на дърво - здрава машина, а по няколко пъти в седмицата брутално лашкане по влакове и рейсове и тролей и автобуси и трамвай и таксита и колелета и схванахте идеята. Побърквам го от носене милото. Даже веднъж се оказа, че е било включено по целия път към работа, а аз на работа ходя с колело и не карам нежно. Та имай предвид дел като опция, даже новите им лаптопи от година насам нямат проблеми със скърцания и луфтове.


сладур :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:33 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

wicky написа:
Хъм - това май не се отнася за моя лаптопец. Твърде метален и лъскав (малко ме дразни това че е праклено "мъжки" на вид) и е много далече от "пластмасовото звучене"...


Искаш да кажеш, че още не си го изрисувала?!

Ужас!

:-)

Иначе - не бих се клел в това, кой от кого заимства!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aaaaa начи да си возиш лаптопа у влака, колата и т.н. било агресия....

Ко да каже моита мила въжка 13" Prestigio, дет оня ден в петък за 4-ти или 5-ти път и се откача клипса на презрамката от чантата и се изгрухва милия от 1,70 височина..... :(
Тоз път се и претърколи милото и напрай пълен оборот и си рекох аре тва ти беше, от туй повече лаптоп не стаа... ма кученце его и са работа от него :)
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:40 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Мини, ти от дъжда ли са пази, та си го носил на главата си?!

:-Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пак старата тема на нов глас.

ако ябълката сваля бельото на мадамите, давай. ма те да кажат, като видят мъж с apple получават ли тръпки в корема и почват ли да си прехапват устните? :)
ако ще се гейеш наляво надясно за да та скивят колкуз си фйешън, давай 3 бона.

ма да не станеш кати тия по заведенията дет най-много внимават дали ще им се види добре телефона като го сложат на масата. да не ги е дал тия 300 лева само за да говори по него я?

в този смисъл apple има социална стойност.
той показва че си млад, но чувствителен, държиш на имиджа си и си на определено ниво. обичаш забавленията но и удоволствието от работата.....

бахти глупостите.

земи си компютър който да ти покрива това което искаш като изисквания. ако тва е епъла, ок. ма не го взимай от педалски подбуди.

трябвало да е красив... за да ти седи добре под лакираните нокти ли?

на Пикасо и на Дали дали са им били много красиви четките Гена, или па стативите?

Такава лигня е настанала че е отчайващо. Онова студийо как изглеждало, кви мебели имало, коя агенция отвътре как е аранжирана, компютъра как изглеждал...
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:

Ко да каже моита мила въжка 13" Prestigio, дет оня ден в петък за 4-ти или 5-ти път и се откача клипса на презрамката от чантата и се изгрухва милия от 1,70 височина


Ти да не си 3.40, ве? :P
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ц
1,76
ма даам малко вътък щот рамото по надоле нали.... аре не 1,70. от 1,60 да е, фръли ти 5 пъти твоя от 1,60 странично на ръб да пада и пак мое си мерим лаптопите :-P
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
пак старата тема на нов глас.

ако ябълката сваля бельото на мадамите, давай. ма те да кажат, като видят мъж с apple получават ли тръпки в корема и почват ли да си прехапват устните? :)
ако ще се гейеш наляво надясно за да та скивят колкуз си фйешън, давай 3 бона.

ма да не станеш кати тия по заведенията дет най-много внимават дали ще им се види добре телефона като го сложат на масата. да не ги е дал тия 300 лева само за да говори по него я?

в този смисъл apple има социална стойност.
той показва че си млад, но чувствителен, държиш на имиджа си и си на определено ниво. обичаш забавленията но и удоволствието от работата.....

бахти глупостите.

земи си компютър който да ти покрива това което искаш като изисквания. ако тва е епъла, ок. ма не го взимай от педалски подбуди.

трябвало да е красив... за да ти седи добре под лакираните нокти ли?

на Пикасо и на Дали дали са им били много красиви четките Гена, или па стативите?

Такава лигня е настанала че е отчайващо. Онова студийо как изглеждало, кви мебели имало, коя агенция отвътре как е аранжирана, компютъра как изглеждал...


и тва си е вярно, снобария от всякъде :(







тряя си практичен подход към живота, аман от лигавщини :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[img]http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=19447[/img]
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov