Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне на MepuagoK ;)))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне на MepuagoK ;)))
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 1:04 am    Заглавие: Представяне на MepuagoK ;))) Отговорете с цитат

Nesam siguren kakvo to4no da pisha :) Shte mi se da se zanimavam s web design i mi preporu4axa tuk da iskam mnenie odobrenie i t.n. :))

ediniq mi site koito raboti ve4e blizo 1 godina e:

http://rhapsody.online.bg


a drugiq v momenta go razrabotvam i moga da pokaja tazi snimka:

ne obrusthaite vnimanie na belite rub4eta gore :) prosto e temp grafi4niq file zatova e taka :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 1:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

spored men sa dosta grozni tia neshta...

shriftovete sa nechetlivi, bavno se zaredi onaia stranica....
tia skrolove po sredata.. mnogo mrazia takiva... sigurno.. iavno che si pravil site-a za poveche ot 800x600...
ama kato cialo hich ne me kefi, mnogo daleche ot nivoto na web-design-a sega.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hmm.. mersi za mnenieto :) kakto kazax ne preendiram za nishto ina4e nqmashe da sam tuk.. i Da purviq e samo za 1024x768 pri 800x600 razlikata e ogromna nqma kakvo da se vidi prosto :) xm.. shriftovete shte gi pogledna a za bavnoto zarejdane, problema trqbva da e pri teb :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Iskash da kajesh che 100 Mbps sa malko za tvoia site?

Problemyt togava ne e v men....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne si popadnal na 4oveka s koito shte se zaqjdash:)

nqkoi drug da spodeli mnenie za trudovete mi po gore ;) ^^^^^^
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
max



Регистриран на: 25 Май 2003
Мнения: 52
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ок, аз ще се престраша да си отворя устата тогаз.

шрифтовете наистина са досадни, а щом страницата е комерсиална трябва все-пак да се вижда и на 800x600. "Форум" и "Чат" се скриват, а огънят на дракона е доста зле изрязан.

Но това е лесно оправимо, според мен е достатъчно за welcome.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

greshno si me razbral. ne se zaiajdam, malko mi beshe chudno samo, che vryzkata mi e tolkova kofti ;)

uprajniavai
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Този раздел не е за обсъждане на работите, а за тяхното представяне. След като нямаш отговор от модераторите, явно нещата ти не са на необходимото ниво.

Иначе има хляб в теб, продължавай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mdam.. qvno imam dosta material da prerazgledam i tepurva da nau4avam :)) blagodarq na vsi4ki za 4estnosta i deto se vika:

back to the drawing board! ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Нед Юни 15, 2003 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сайтовете са малко над типичното за обикновения бг интернет юзър, решил да си направи сайт. В теб има хляб май, но имаш още работа, поне според мен! Нечетливи шрифтове, някои гадни бевели...всичко това понякога дразни доста:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
MyCTaKaP



Регистриран на: 18 Фев 2003
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Пон Юни 16, 2003 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I na men mnogo mi dopadat site-ovete ti :)))
za nechetaemite shriftove ... shte se naychish :P
sq chakame da vidim golemite ribi kakvo shte kajat :)))
a neshto drygo pravil li si?
_________________
ZAEDNO MOJEM POVECHE!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Пон Юни 16, 2003 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

4estno kazano tova sa edinstvenite site-ove koito sam pravil prez jivota si :{ idei bol, no kolkoto do realizaciq samo tova ..

muninko ama ot surce ;}}}
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 16, 2003 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shto ne probvash da se zanimavash s neshto drugo?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 1:05 am    Заглавие: ne mislq... Отговорете с цитат

za da moje da idvam pak otnovo i otnovo, i da pozvolq na teq kato teb da demonstrirat normalno otnoshenie i razbirane май блек брадър :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Они



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 33
Местожителство: като че ли на края на света

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ах много неща има от къде ли да започна;)))
Значи основното нещо, което ми прави впечатление - бутоните не са достатъчно четливи. После много различни шрифтове има. После нещата много разхвърляно ми изглеждат. Абе като за първи опити не е много зле, но има някои съществени грешки, но нямам сега време да обеснявам. Прави ми впечатление колко нови албуми са издали тия хора, аз като гледам имам само първите два. Като съдържание сайта не е зле, но ми се струва доста належащо да се поработи още по дизайна, че все пак за тази група такав сайт не ми се вижда много редно;))) А за Импланта - той е тежък слечай - незнам дали ще можеш да се справиш с него;)))
_________________
извинете за правописните грешки ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MepuagoK



Регистриран на: 14 Юни 2003
Мнения: 7
Местожителство: Kazanlak

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 9:44 pm    Заглавие: xaxaxa :) Отговорете с цитат

qkata :)
butonite.. mi smenix tokolkva mnogo fantasy shriftove na kirilica! napravo ludost.. edvam gi namerix i si4kite bili ne4etlivi.. ko da pravq kato fantasy trqbva ? :) mnogo razli4ni shriftove.. mi :)..
i koi sa tez sshtestveni greshki? otdeli malko pove4e vreme da kajesh de :))

qvno si sprql da sledish grupata ot 1998 ;)) sled tova ima oshte 3 albumeca :)

:>>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oni...kakvo bi sledvalo da oznachava "..той е тежък слечай ..." m?...az imam dialog s meriadok..ti kfo se butash? m?


m-dok, iakata..kfo?
az pak she ti kaja...mislia che priznanieto ti e neide drugade my white boy! moje bi v muzikata,... znam li.. :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne mislia che koito i da bilo triabva da se obezkurajava po takyv nachin, moje sled 6 meseca ili sled 1 godina da e na dosta po-dobro nivo, tova sa syvsem kraini izkazvania "ti ne stavash", "shto ne hodish da kopash, prilichash mi na kopach na kartofki", nikoi ne se e rodil nauchen, niakoi pochvat da uchat po-kysno, tova ne znachi, che sa beznadejdni sluchai...
no ako si se zanimaval 10 godini s edno neshto i togava horata ti kazvat, che sa ti ujasni neshtata, togava e iasno, che si sbyrkal profesiata... makar che sled 10 godini e baia kysno da pochnesh nanovo...........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kittin написа:
ne mislia che koito i da bilo triabva da se obezkurajava po takyv nachin, moje sled 6 meseca ili sled 1 godina da e na dosta po-dobro nivo, tova sa syvsem kraini izkazvania "ti ne stavash", "shto ne hodish da kopash, prilichash mi na kopach na kartofki", nikoi ne se e rodil nauchen, niakoi pochvat da uchat po-kysno, tova ne znachi, che sa beznadejdni sluchai...
no ako si se zanimaval 10 godini s edno neshto i togava horata ti kazvat, che sa ti ujasni neshtata, togava e iasno, che si sbyrkal profesiata... makar che sled 10 godini e baia kysno da pochnesh nanovo...........


zashtoto nqkoi hora imat ili sa dobili vazmojnostta da pretsenqvat dori v ranen stadii za drugi hora ... ne kazvam che implant ne e malko kraen v mnogo sluchai ... i ne kazvam che greshi ili ne greshi v momenta ... no ako ti si s deva mariq - bili izvartqla edna na sveti petar i da se svarshva s hora kato tebe tuka ? m ? ili sam kraen i te karam da si smenish profesiqta ?

kolkoto do predstavqshtiqt se - iskash da se zanimavash s web ? ne dumai ... zashto ? plashta li ti nqkoi i imash li baza na koqto da go napravish tva razvitie ? imash li neshto za koeto da se varjesh i imash li predstava ot kade pone da izvlechesh osnovite za oformqne na edin web design ? ili iskash da se zanimavash s web zashtoto e moderno i nqkoi tvoi poznat izkarva gotini pari ot tva kato go vijdash che spored teb nishto ne raboti defakto ... ne se naprqga ami samo razpraqv kolko kinti vadi ...
az se zanimavam s web design ot 4 godini i veche sajelqvam za nqkoi neshta ... imam napraveni okolo 2000+ (taq tsifra ne e nikak nerealna ako chovek znae po kolko var. se pravqt za smotan client) preview designa i odobreni okolo 50 proekta ... nishto ne e ... pravil sam designi za pochti vsichko koeto moje da se nameri v PC industriqta ... i veche sajelqvam che go pravq za bez pari ... ti za kakvo go pravish ?
nqma da vlezesh v grupata za web-design i ti go kazvam oshte ot sega ... ne i blizkite 6mesetsa ne i blizkata 1 godina ...
tolkoz .. ne sam iskal da buda grub ... prosto sam chesten
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov