Graphilla.com :: Преглед на тема - Freedom
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Freedom
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бе казармата си беше хуй, ама имаше и ташаци - тва съм запомнил аз. а ... и че била дълга, ама за сметка на тва - продължителна. за кво си говорим?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В #34560 се слушаше само хисарския поп. Най-велико беше като падна Тодоракис от власт, даваха партийно членство на всички пожелали, така и не разбрах защо, докато не видях на 31.12.89 друг по тв-то не дядо Тошо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Забравих, култовата заплата от 1,20 лв./месец за редник :) и ти искаха 80 ст. членски внос за ДКМС на месец, хахах.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бе обикновените и локумените фафли бяха жълти стинки...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Яко Арда в 5 сутринта, докато чакам да дигнем знамето ... Щото другия вариант в лавката беше Ротманс ама това в новобранския център не беше много добър вариант...
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DR2 написа:
бе обикновените и локумените фафли бяха жълти стинки...


При нас в Банско ( новобранския център ) имаше мини гейм когато се ходеше до лафката .. щото беше близо до задния вход за кухнята .. и старите примати дебнеха да гепят бомбета за сапунка в кухнята :>.
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 11:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

daysleeper написа:
който не е минал през казармата, не е мъж! ;)

а някои жени като минат казармата стават геювие:D

Сашо.. сапунка с пясък да рупа под подметките.. класика/незаменимо!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер готино е също така да те накарат да си оправиш леглото, да те изкарат навънка и да те държат поне 1-2 часа леко ооблечен (недай си боже да си сложиш шапка или шал, ареста ти е гарантиран, пък там не е хубу) на -10 градуса, да не цапаш спалното - за какво си си оправил леглото все пак, кто ще влизаш и ще го разваляш...

Също като се сетя не е лошо да те накарат да излезеш задължително то спалното (пак да не цапаш), старшината да мине да обере всички чаршафи (примерно) да речем, като те пуснат пак в спалното да видиш, че чаршафа ти го няма, да знаеш, че старшината го е откраднал, да не можеш нищо да направиш и после същия тоя старшина да те накара да си платиш липсващия чаршаф и после да ти продаде пак твоя същия, който той е ткраднал преди това. И ти нищо да не можеш да направиш.

Ех, спомени! Романтика!
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз на моя старшинка съм му рисувал голи мацки на вратата на склада.. с блажна боя! незаменимо!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

_sasho написа:
Супер готино е също така да те накарат да си оправиш леглото, да те изкарат навънка и да те държат поне 1-2 часа леко ооблечен (недай си боже да си сложиш шапка или шал, ареста ти е гарантиран, пък там не е хубу) на -10 градуса, да не цапаш спалното - за какво си си оправил леглото все пак, кто ще влизаш и ще го разваляш...

Също като се сетя не е лошо да те накарат да излезеш задължително то спалното (пак да не цапаш), старшината да мине да обере всички чаршафи (примерно) да речем, като те пуснат пак в спалното да видиш, че чаршафа ти го няма, да знаеш, че старшината го е откраднал, да не можеш нищо да направиш и после същия тоя старшина да те накара да си платиш липсващия чаршаф и после да ти продаде пак твоя същия, който той е ткраднал преди това. И ти нищо да не можеш да направиш.

Ех, спомени! Романтика!



Ти къде си служил бе човек :), коя година? Каква шапка, какъв шал? Да не си служил в морската пехота :)

Има ли нещо по-готино да си гол до кръста зимата в 5 сутринта на физзарядка, сняг до колене да бичиш лицеви опори.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 12:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бях накарал майка ми да ми оплете от ония шапки като на спец частите дето се виждат само очите и устата.. та тва отдолу под ушанката и марш на караул...

Баира дето служех беше зверски... поделението баш най горе на баира... та там ветровете си правиха среща да се ебат кой кого свари.

Зимъска като почне един секс преспите не могат да сварят на коя страна да се натрупат. Никога през живота си не съм рисувал толкова. сяка бодърстваща смяна сядам на чай/кафе до кюнците и драскам.
Тогава бях 60се кила не като сега 100+ със сраснал задник за стола пред кампютура... Който ви разправя че в казармата е гадно нещо вятър ви прави...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

този разговор върви с пиенИе, мили мои, на теана и задушевност. та .. да се видим, да попиеме ... леко? чай ... :)
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kingBMF написа:


Има ли нещо по-готино да си гол до кръста зимата в 5 сутринта на физзарядка, сняг до колене да бичиш лицеви опори.

.... а капитана навлякъл габината* с вдигната догоре яка като на граф дракула да крещи : "П-Р-О-О-О-Л-Е-Т еееее!!!! "





*га/ъ/бина - огромен балтон обшит от вътрешната страна с кожух от овча кожа с дължина на косъма около 10 см използващ се предимно от офицерският състав, когато навънка е зверски студ....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Роска усещането като навлечеш въшкарник+шинел+гъбината е върховно :D ... едно такова топло и уютно!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DR2 написа:
Роска усещането като навлечеш въшкарник+шинел+гъбината е върховно :D ... едно такова топло и уютно!

Ей туй пък в комбинация с марш на скок 30 км в пълно бойно снаряжение септември месец при направо летни температури от порядъка на 28 - 30 градуса си е номер едно. (айде може и без габина ама противогаза си е направо задължителен, то иначе за какво го правиш...)
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно време, бех ного доволен че съм се скатал от таз простотия армията....
Благодаря Ви, сега като Ви чета съм не доволен, ми немате си напредстава колко щастлив се чувствам, че минах метър от тва да стана мъж...или квото там си избера :-))))))
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
Едно време, бех ного доволен че съм се скатал от таз простотия армията....
Благодаря Ви, сега като Ви чета съм не доволен, ми немате си напредстава колко щастлив се чувствам, че минах метър от тва да стана мъж...или квото там си избера :-))))))



Прав си Мини, голяма загуба на време е тва, но пък ето ти седиш и няма кво да кажеш в темата...колкото и да ти се иска... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kingBMF написа:


Има ли нещо по-готино да си гол до кръста зимата в 5 сутринта на физзарядка, сняг до колене да бичиш лицеви опори.


после що не съм искал да идвам с тебе на фитнес... ми е на, щот на живо връщаш спомените :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
kingBMF написа:


Има ли нещо по-готино да си гол до кръста зимата в 5 сутринта на физзарядка, сняг до колене да бичиш лицеви опори.

.... а капитана навлякъл габината* с вдигната догоре яка като на граф дракула да крещи : "П-Р-О-О-О-Л-Е-Т еееее!!!! "





*га/ъ/бина - огромен балтон обшит от вътрешната страна с кожух от овча кожа с дължина на косъма около 10 см използващ се предимно от офицерският състав, когато навънка е зверски студ....



Маце :) ама имаше и приятни неща, кога ще карам пак такова без да спазвам правилника за движение :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 04, 2009 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Павка, опраи си аватара, че обарква схемата:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov