Graphilla.com :: Преглед на тема - НБУ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

НБУ...
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 7:01 pm    Заглавие: НБУ... Отговорете с цитат

...по-абсурден ли става след първата година?

Темата е продиктувана от факта, че в момента нареждам няколко стотин квадратчета 4х4 (нарязани от мен), боядисани в гамички с темпера (от мен) в класьор (правен от мен), което ми е единия изпит.

Брейн демиджа е ужасяващ.

Тука знам няколко души, които са минали тамошната школувка и на чието мнение се осланям повече, отколкото на хора, които се обличат само в тера нова в мола... (и аз имам дрешки от там, ей...).

Да си приключвам ли мъките докато е време?
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

до човек е ... Джовката, който е героят на деня, ще го правиме президент, адски е талантлив и е страхотен като човек* там е учил ... До голяма степен е и до преподаватели, НО и до голяма степен от теб зависи - в смисъл, из. Не го отсвирвай според мен.
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Господин Президента, пардон, Доуви (не го познавам лично и ми е неудобно да му викам джовката, въпреки, че непрекъснато ме избива :D ) е един от основните ми аргументи в полза на НБУ.

Демек че и от там излизат хора.

Ама ако след 3 години още ще боядисвам картончета, смятам тези десетки часове, които прекарах в това занимание да ги инвестирам в дейности, които не будят суицидни настроения. Риболов, примерно, знам ли.
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това с квадратчетата е най-сложният момент, нема страшно. нататъл сложното е да ходиш до овча мисъл 3 пъти седмично знаейки, че няма да те затрупат със знания там.
_________________
http://www.fourplus.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 8:34 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=H2vguoy2aAY

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 8:37 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

JoiNT_NaTuRe написа:
Господин Президента, пардон, Доуви (не го познавам лично и ми е неудобно да му викам джовката, въпреки, че непрекъснато ме избива :D ) е един от основните ми аргументи в полза на НБУ.

Демек че и от там излизат хора.

Ама ако след 3 години още ще боядисвам картончета, смятам тези десетки часове, които прекарах в това занимание да ги инвестирам в дейности, които не будят суицидни настроения. Риболов, примерно, знам ли.


Като допълнение към линка, едно уточнение!

В НБУ влизат! хора, излиза Джовката!

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zka написа:
това с квадратчетата е най-сложният момент, нема страшно. нататъл сложното е да ходиш до овча мисъл 3 пъти седмично знаейки, че няма да те затрупат със знания там.


много точно казано :>
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2009 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе не знам, ама ако някой ми беше казал, че няма да спя две вечери, за да нареждам картончета с темпера сигурно щях да го пратя на психолог.

А след някой друг час аз ще съм за психолог.

Не говорим за сложност тук а за психологическия импакт :)
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Съб Юни 20, 2009 7:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

The big secret!
Visheto obrazovanie ne uchi to samo ti dava nasoka i podava raka, ot teb zavisi dokade shte stignesh do laketya ili do glavata :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 20, 2009 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е като го правиш в последния момент, как ще спиш 2 нощи? :P
След изпита е силно вероятно да си още по-разочарован, като разбереш, че останалите не са си дали и наполовина зор, пък са оценени по същия начин :)))))
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 20, 2009 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пф, аз с такова отвращение го правя.

Вчера превъртях два пъти street fighter third strike и изгледах един филм докато се мъчих до 5 сутринта, смятай.

Една трета от цветовете липсват, а цветните задачи ще ги изгоря да не ми се смеят внуците някой ден :D

Жената като ми се обади каза че съм звучал все едно са ми откраднали любимата плюшена играчка.

Пък и ако не спя две вечери и не оставя всичко за накрая каква сесия ще е... И без това аз не се възприемам като студент :)
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 21, 2009 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

6.00

Търся логиката в пвц-то следизпитна бира и два кренвирша.

Тая жена е за специализирано отделение.

Наздраве :P
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Нед Юни 21, 2009 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поздрави на Главлешка ;-)
А ако беше питал навреме за тоя цветен атлас, сигурен съм че бая хора от тука биха ти го дали. Дори и моя събира някъде прах по гардероба в момента.
_________________
[19:44:08] Morgoth: mda, predupredil me e LoveHate, che ot tebe spasenie nema
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 21, 2009 11:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз викам да направим един фонд с цветни атласи и да раздаваме на жертвите догодина.
По-добра благотворителна дейност от това не съм виждал.
Милиарди мозъчни клетки ще бъдат спасени.
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 1:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

абе истината за съжаление е , че много свестни хора излизат не от, а въпреки всички вузове
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 8:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

жената като се дипломираще там не успяха да им уредят едно свесно помощение... и понеже нямаше място дипломниците решиха да закачат по стените с двойно залепящо се. та дойде няква сдухана женица и им обясни че не можело така щото щяла да се скапе новата боя... мъка мъка... НБУ е пълна пародия
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 8:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Навсякъде е пародия, в нбу просто голяма част от нея човек може да си я спести :)

нокса е абсолютно прав за съжаление...
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък може да се каже, че такива атласи съм правила 2х в живота си
веднъж в 8ми клас и в нбу
оцелява се, да ви кажа
даже понаучих някои неща от Главлешка, мдам, не че съм ходила на повече от 40% от лекциите й

а моя вече го подарих, отчетох се благотворително
а после и остатъка от боичките подарих :)
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 22, 2009 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не е съвсем безсмислено занимане, но за мен беше, понеже година и половина пред това рисувах с хора, които се готвеха за УАСГ. А там цветните задачи са около 7-8 идеи над всичко, което някога главлешка е показвала на лекциите. Та дето се вика един цвят от темпера мога да забъркам и да нанеса.

Искам само да споделя, че като видях нещата, които бяха на изпита и минаха ме е страх да отида на лекар :) Но сигурно е нормално, а аз съм сбъркан нещо :)
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Юни 23, 2009 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз избягах от НБУ с пълна пара и никак не съжалявам. Първо тоя безумен атлас, второ нито един от колегите ми не знаеше що е колонна сянка, а аз бях изкарала 3 семестъра вече в Националната и бях на голо тяло 50-70. Трето........абе и 15-то имаше. А никак не са малко парите. Така че накрая кандидатствах в НАТФИЗ. Каквото учих научих, колкото пих изпих, каквото пуших пуших, забавлявах се чудесно, получих добри знания по драматургия, история на киното, грим, джаз танци и да не забравяме солфежа! Почти безплатно при това. Колегите бяха и са страхотни. Та така, Нов Български се е променил казват, от онова време, а и НАТФИЗ сигурно, не знам, освен да пробвам и в МЕИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov