Graphilla.com :: Преглед на тема - Образователен сайт
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Образователен сайт

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пон Юни 16, 2003 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az sam spe4elil edin gol wee i edin nadpis na saita det praih obrasowatelen.alal da im e we pone da me beha pokanili. a smetam 4e perperikona si wrsi funkciata pefectno i poe4e ot twa nemoe sa naprai.klienta winai ima prawa det ne moes mu gi otne.ne pitaite kak i twae realnost.kot moem twa e:)))
nenam za was ma az li4no bih wazpriel kritika.
ia sa seki da widi twa i da kaze mennie.:))
http://www.perperikon.bg
Върнете се в началото
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2003 2:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
az sam spe4elil edin gol wee i edin nadpis na saita det praih obrasowatelen.alal da im e we pone da me beha pokanili. a smetam 4e perperikona si wrsi funkciata pefectno i poe4e ot twa nemoe sa naprai.klienta winai ima prawa det ne moes mu gi otne.ne pitaite kak i twae realnost.kot moem twa e:)))
nenam za was ma az li4no bih wazpriel kritika.
ia sa seki da widi twa i da kaze mennie.:))
http://www.perperikon.bg


dai da go slojim tva v nai gornia forum?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2003 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az ne sam go slozil stoto ne smetam 4e e warhowno postizenie.
no ot gledna to4ka na resenie sie uda4noza niwoto na klienta.da se nadiawam 4e se moe da se redesigne sled 1 godinka.
ma stom iskas slagai.se mi e interesno.:)))
Върнете се в началото
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
az sam spe4elil edin gol wee i edin nadpis na saita det praih obrasowatelen.alal da im e we pone da me beha pokanili. a smetam 4e perperikona si wrsi funkciata pefectno i poe4e ot twa nemoe sa naprai.klienta winai ima prawa det ne moes mu gi otne.ne pitaite kak i twae realnost.kot moem twa e:)))
nenam za was ma az li4no bih wazpriel kritika.
ia sa seki da widi twa i da kaze mennie.:))
http://www.perperikon.bg



Otlichna rabota :) Ima malki neshta koito moje d se opravqt no nqma smisul da gi izbroqvam. Kato useshtane i viziq e super.
Btw ot kude si vzel kartata na bulgaria (http://www.perperikon.bg/images/kartabgbig.jpg) Mnogo e gotina. Mojesh li da mi q dadesh ako ne e sus zapazeni prava za polzvane ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
carlos arner



Регистриран на: 21 Май 2003
Мнения: 13
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nubizus, chuh po telewiziata, che za tozi sajt budgeta e bil 30 000 Euro. Mozhe i da gresha, zashtoto sxm mnogo zle s matematikata, no ot toja poriadxk biaha... Towa sa dosta pari za BG, osobeno za sajt, kojto niama nikakwi dinamichni moduli.
Oshte kato go chuh towa i si pomislih, che pak Netage sa go lapnali towa proektche... posle zabrawih... i eto go sega sajtcheto w Graphilla...
Sajta spored men ne e losh i si wxrshi rabotata, za kojato e prednaznachen, koeto e naj-wazhnoto. Inache opredeleno ne mislia, che blesti w kakwoto i da e otnoshenie i chestno kazano ne bih nagradil takawa rabota.
Znam, che wxprosa mi ne e chisto designerski, no wse pak kasae web industriata w BG, ta: kak go gepi? :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ми е монохромно на мене.. също горе голямата сянка нещо не ме кефи, без нея не е ли по-добре?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

weba ne e samo design. saita ne blesti. no i celta mue da ne blesti .dizaina e funkcia.predi wsi4ko. twae omazan klientski wariant.
moiat ideika bese druga ma nema se komentira sa.kat mu dode wremeto se ima redesign.osnownata cel na saita e da e sa4etanie mezdu presentacia i informacia nabliaga se na informaciata.zad taz pishka sedi cms i adminska 4ast.dizaina e maximalen spriamo iziskwaniata//inae nemase da go ima ili nai malkoto nea se da go praa az.//edin developer mi prati gnewen mail.
na koito mu otgoworih 4e im aizwestna razlika mezdu twa da prawis layout, da si programis.i da osastestwis proekt ot ideen etap , techni4 zadanie , dizain i da ne zabrawame prodazba.
saita ne pe4eli stoto e s unikalen dizain//dizaina w slu4aia e iliustratiwen i ideiate da ne e mnogo aktiwen.//saita pe4eli zaradi struktura i info ne za drugo poradi lipsa na konkurencia w podkategoriata.
. ot tuk natam se 4akam shans zaredesign .//30 000 ewro sa za 3 godini biudzet, saita ima redaktori//az predlagam samo saport i dorazwitie, w idealnia wariant steh da sam si zel pone edin mak ili 23 inch display.no ne sam//az sam dowolen 4e uspiah da zema poru4kata i saborih dosta firmi, btw s mnogo po niski ceni ot moiata.u4udwasto.
siankata i az neia hareswam no horata si ia poiskaha.se mine wreme i se razberat 4e e gadna:))
//za kartata, moese po dobra da ema.
ponese za da polzwam edna det si biah haresal mi iskaha pari.
za edin den si naprawih tazi s pomost ot nekoi hora stoto sam mnno zle s orientaciata.//ne moe da e dam stoto ne e moi saita.twae sobstwenost na perperikon.zadai si waprosa direktno kam koordinatorkata nekada na saita ia ima.
//monohromno e zastoto taka trese da bude, ideiata e da sazdawa usestane blizko do pergament i hartia w sustoto wreme da sedi sawremenno.
PAK KAZWAM ne e WARHA na wazmoznostite mi.NO twae zasega tolkoz po natam po dobre.
// carlos batka pokazi mi sait s podobna tematika za da srawnime.
Върнете се в началото
carlos arner



Регистриран на: 21 Май 2003
Мнения: 13
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 19, 2003 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aham... imalo e konkurs, sxboril si firmi - eto towa e otgowora na wxprosa mi :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Юни 19, 2003 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da niama na4in 4uzda banka . 4uzdenci .mene za twa mimina nomera
prosto naprawih presentacia kakto triabwa.niakoi hora raz4itaha na oferta i portfolio.:))ako bese nesto bg sistem nais likoga stese da mi go dadat na mene:)))nikoga
Върнете се в началото
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Юни 19, 2003 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
weba ne e samo design. saita ne blesti. no i celta mue da ne blesti .dizaina e funkcia.predi wsi4ko. twae omazan klientski wariant.
moiat ideika bese druga ma nema se komentira sa.kat mu dode wremeto se ima redesign.osnownata cel na saita e da e sa4etanie mezdu presentacia i informacia nabliaga se na informaciata.zad taz pishka sedi cms i adminska 4ast.dizaina e maximalen spriamo iziskwaniata//inae nemase da go ima ili nai malkoto nea se da go praa az.//edin developer mi prati gnewen mail.
na koito mu otgoworih 4e im aizwestna razlika mezdu twa da prawis layout, da si programis.i da osastestwis proekt ot ideen etap , techni4 zadanie , dizain i da ne zabrawame prodazba.
saita ne pe4eli stoto e s unikalen dizain//dizaina w slu4aia e iliustratiwen i ideiate da ne e mnogo aktiwen.//saita pe4eli zaradi struktura i info ne za drugo poradi lipsa na konkurencia w podkategoriata.
. ot tuk natam se 4akam shans zaredesign .//30 000 ewro sa za 3 godini biudzet, saita ima redaktori//az predlagam samo saport i dorazwitie, w idealnia wariant steh da sam si zel pone edin mak ili 23 inch display.no ne sam//az sam dowolen 4e uspiah da zema poru4kata i saborih dosta firmi, btw s mnogo po niski ceni ot moiata.u4udwasto.
siankata i az neia hareswam no horata si ia poiskaha.se mine wreme i se razberat 4e e gadna:))
//za kartata, moese po dobra da ema.
ponese za da polzwam edna det si biah haresal mi iskaha pari.
za edin den si naprawih tazi s pomost ot nekoi hora stoto sam mnno zle s orientaciata.//ne moe da e dam stoto ne e moi saita.twae sobstwenost na perperikon.zadai si waprosa direktno kam koordinatorkata nekada na saita ia ima.
//monohromno e zastoto taka trese da bude, ideiata e da sazdawa usestane blizko do pergament i hartia w sustoto wreme da sedi sawremenno.
PAK KAZWAM ne e WARHA na wazmoznostite mi.NO twae zasega tolkoz po natam po dobre.
// carlos batka pokazi mi sait s podobna tematika za da srawnime.




abe mojeshe oshte malko da porabotish po strukturata mi sa struva... nemash nikade v saita edin obiknoven link "nachalo", texta ti e sushtia color kato linkovete, na toia informativen site text 10 px e malko maluk s tolkova dulgi textove sbiti a i kafiav text na kafiav fon...ne e mnou user friendly tva. moeshe da gi napraish 11-12 px kato http://www.perperikon.bg/copiright.html.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Юни 19, 2003 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zna4i bmf az mno dobre znamko da prawa.:)))
ma pak se kaza ima slu4ai i slu4ai.seki klient se u4i.
plius twa dosega oplakwane za ne4etiwnost niama.
se pak //osnowna testowa resoliucia e znaes koia.a texta e zwerskimnogo
slozi go na po goliam i se widis kakaw resultat se imas .split na glawite ne dadoha da ima.horata kazaha ne iskame next.
a linka na4alo se namira wrhu prstena/monetata kakto i dolu ima edna kusti4ka det ta wodi w home:)))kafiaw text na ohra fon syom az go 4eta na resoliucia 1600x1200 smetam 4e i drui go 4etat. ti kuw cwiat stese da slozis
4eren pri uslowie 4 ebgrounda i kato cwiat i kato ideia e zelanie na klienta.
:)))
Върнете се в началото
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Юни 19, 2003 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi az bih zavurtial kombinatziata fona koito ti e sega za main texta bih go slojil v levo za menuto i toia koito e na menuto bih go slojil za main texta... plus dori i sega na 1024x768 na seka stranitza imash vertikalen scrol...taka che spokoino bih dignal na 11px main texta.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пет Юни 20, 2003 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

prwona4alnataideia bese fona w liawo bese nawsiakade s sawsem leka razlika pod4ertawasta kriwkata. saita bese 100 procenta fit scalirase. niamse takaw tip hedar biah naprail w headera grafi4en akcent swarzan s fotera , s 3 cwiata monohromati4en obraboteni temati4no swarzani detaili ot snimki.stana strasno. prowedoha wtresna anketa i si izbraha wariant s takaw tip tezak besmislen header. sled koeto se prowede interaktiwen gsm basiran disain w realno wreme na tema ia fona na texta da stane taka
a meniuto ina4e.problema e izcialow men stoto sam poswolil takawa namesa.no rabotata bese takawa ili prawia twa det klient akazwa ili drug go prawi.:))))zwu4i kato oprawdanie, no mislia 4e s wremeto ste izleze neobhodima nuzda ot redesign i ste se opita i moia wariant//nadiawam se//nezawisimo kwo se mi struwa twa, stoto se trease prenastroi cmsa da pliue w now design.togawa se smena i texta na 11.waobste nestata sa seriozni i proektae s dostata4na prodalzitelnost za da bude dorazwiwan i promenian w ramkite na layout4eto.
blagodaria na si4ki za kritikata.da sa nadiam 4e se moa da si oprawa greskite.btw we4e si imam shema za spasiane ot prekomerna namesa na klienta, dano da raboti redowno.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov