Graphilla.com :: Преглед на тема - REDVERTEX - Mesemvria Moods
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

REDVERTEX - Mesemvria Moods

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
raymaN



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2009 3:34 pm    Заглавие: REDVERTEX - Mesemvria Moods Отговорете с цитат

Това е най-новият ни комерсиален проект, за единствения клиент, който ни оставя пълна свобода.
Благодарим за качествените и детайлни модели на Атанас Чучев и Ивко Станев.
Картинките са резултат от пълен "team work". Всички в офиса работиха по 3Д моделите и пост-а
Оригиналните резолюции са в порядъка 10-12мпикс.

Ето 3-те основни картинки с намалена резолюция, както и кропове с истинската резолюция.

3DSmax2008, Vray 1.5sp3, PS CS4












Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2009 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

доста сте задобрили :)
ама тия перспективи... леле, много грешни на места, що тъй?

там уличката кърти и тия дървените покривчета, добре :)
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2009 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелей... аз пък имам чувството че гледам кадри от някаква игра. Камъните много тъпо сетят със острите ръбове на страдите. И супер много безцветно. Ако сте искали да симулирате някаква есен... яко сте се объркали, защото през есента е просто богатство от цветове. Но Ред-вертекс винаги имат проблеми с цветовете. Световите баланси и напасвания яко куцат. Все едно слънцето изобщо не ви интересува къде сте го сложили. Решили сте да ги направите в тая светност и това е. Което е ама много голям минус.

По отношение на материалите - кофти също. Яко ви липсва резолюция на маповете. Но.. сте уцелили дървения материал само при втората картинка. Там където е в сянка, в дясната част на картинката, дървото се е получило :) Но останалите неща са кофти.
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
killswitch



Регистриран на: 13 Яну 2007
Мнения: 560
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2009 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако има игра с такава графика бих я играл с кеф :) само оня фенер на 2 картинка дразни малко, всичко друго е екстра според мен...
_________________
http://deadvertex1.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 14, 2009 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Този път прекалихте с детайла :) В добрия смисъл на думата разбира се. Мен много ме радва. Има настрение и собствен стил. Явно клиента ви е имал доста време на разположение
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Авг 14, 2009 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за мене истината е някъде между осанна и разпни го. бетовен малко преувеличава, ама неговата любов към вертексите е пословична :)

но тва не пречи да има истина в думите му.

хубави са картинките, имат атмосфера, но наистина на места текстурите не са ок, перспективите са леко странни и изобщо седи дигитално... пък вие можете повече :)

обаче има детайл... много детайл, което си е яко.. като гледам как са наредени правилно и турските керемиди - голям кеф :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Съб Авг 15, 2009 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Рендерите като цяло са живички и носят настроение, харесват ми летящите листа и момичето с чадъра.
Не ми харесват острите ръбове и каменните текстури, на четвъртата и единадесетата картинка перспективата е малко чудата.
Сякаш в стремежа да седят по- реалистични рендерите, цветовете са се получили малко измити и сиви...
В сравнение с повечето арх. визове, които съм виждал са чудесни. Браво! Следващия път по-добре и поствайте по-често чудесни картинки!:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
magibox



Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 122
Местожителство: Тук

МнениеПуснато на: Съб Авг 15, 2009 1:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудесно осветление.Много детайли които радват и влекат окото.Пречат ми 2Д хората и огромните листа в някои переспективи
_________________
Peek-a-boo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
raymaN



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарим за мненията.
Ето и персоналния коментар на един от членовете на журито, публикуван на

www.digitalartistawards.com

Judges comments:
Gustavo Capote - Neoscape
moody, the image tell a story. lighting, materials very good
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov