Graphilla.com :: Преглед на тема - размисли и страсти .... /без вучков/
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

размисли и страсти .... /без вучков/
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора всички сте прави по - спокойно всички сме афектирани от едни и сащи неща. И аз се дразна на филмите по фестивалите , за тва хода да гледам Тарантино и братята Коен. Обаче арт директори не стават такива като никсъна а далеч по големи връзкари, повярвайте ми, а филмите по фестивалите са гадни не защото пичовете с хубавите филми ги е страх да си ги постнат а защото Европа е толкоз комплексирана от щатите че гледа един вид да е различна и за туй зима нестандартни филми и ги награждава даже. Просто незнаете за кво става дума. Земете селекцията на Анеси. 70% ОТ ФИЛМИТЕ са пълна скръб. Вижте за кво става дума в селекцията на Американските фестивали. Съвсем друго е
_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nuanda



Регистриран на: 12 Мар 2007
Мнения: 142
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента работя върху сценарий за пълнометражен филм - "Ако имаше мъже" - содомитска гей история за двама мъже , които след футболен мач,решават,че цял живот са се обичали и решават да стопят разстоянието по между си.Римейк на калсиката на Неделчо Богданов , един от най-сериозните и талантливи съвременни български артисти.Ще ми бъде дебют.
_________________
http://tezishibanigulubi.blogspot.com/
https://twitter.com/comiXtron
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

/offtopic
nuanda написа:
В момента работя върху сценарий за пълнометражен филм - "Ако имаше мъже" - содомитска гей история за двама мъже

и поради липса на кинти ти ще играеш и двете главни роли.

/ontopic
ай стига - ебахте му майката на човека. ясно е разбрал, че не става филмчето.
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:D:D:D ... визуалната диария на тази творба,за която говори Nuanda, недвусмислено показва липсата на себеоценка...а, по-горния пост (на dekster) и липсата на каквато и да било обща култура и знания по правопис...да не говорим правоговор... научи се да говориш български пич...а после се научи и да пишеш :D
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brass



Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе вие тука го ударихте на лични заядни и нападки.. я да вземете по- малко да висите из форумите и да направите нещо смислено с живота си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи ти си пускаш същите неща дето и предния път една камара хора са ти казали че според тях не са ок , само че тоя път в анимация и очакваш топло посрещане ? Не мисля ,че трябва да си изненадан от развитието на темата. Малко е трудно да си правиш труда да даваш градивна изчерпателна критика на човек , които явно не я оценява , още повече за същите неща, за които вече е получил такава .

Един вид хора като теб карат много други да чустват , че поствайки смислен коментар в тази секция си губят времето с нещо безумно .
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ц, Ц, Ц...
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bigi, вие с nuanda бяхте в един отбор бре. Що така го подкара човека?
nuanda, ако досега не си се сблъсквал с такова нещо и ти предстои за първи път да го правиш, искам да ти кажа, че много от проблемите изписани за творбата на този автор, ще ти се изяснят в процеса на работата и ще видиш, колко по-трудно е да правиш нещо отколкото да говориш за него и това, че рядко крайният резултат отговаря на очакванията. Казвам ти го това, защото вероятно и ти ще си постнеш творбата след време тук и с чисто сърце ти пожелавам да не се налага да те защитавам, от хора, които ще ти копират репликите от тази тема, за да ги слагат в твоята, което за първа творба, вярвай ми ще бъде неминуемо.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ако бях един модератор, досега 100 пъти да съм преместил темата, щото много офф избълвахме тук. И аз съм много виновен, за което се извинявам.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

т.е. даже и да първа творба и даже и да виждаш не никак не е добре е нормално да я пуснеш в секциа, в която се представяш пред аудиторя с високи изисквания и би трябвало да представиш най-доброто от себе си ... уау ... дано ноанда на не е толкова тъп ...
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev написа:

nuanda, ако досега не си се сблъсквал с такова нещо и ти предстои за първи път да го правиш, искам да ти кажа, че много от проблемите изписани за творбата на този автор, ще ти се изяснят в процеса на работата и ще видиш, колко по-трудно е да правиш нещо отколкото да говориш за него и това, че рядко крайният резултат отговаря на очакванията. Казвам ти го това, защото вероятно и ти ще си постнеш творбата след време тук и с чисто сърце ти пожелавам да не се налага да те защитавам, от хора, които ще ти копират репликите от тази тема, за да ги слагат в твоята, което за първа творба, вярвай ми ще бъде неминуемо.


ем, нуанда вече е поствал многократно филми из нета, доколкото виждам. както и в графила.. на, ский . и нуанда тоъ филм с главата съкс, ма и ти си го показал, нали?

аз в тая тема не видях нищо полезно за никому.
само надъхани високопарни текстове, от хора, които кой знае защо са си повярвали жестоко. пъ, и не се сещате че неа сми.. според мен, де.. чудя се кога ще е заключи тая тема....
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:16 pm    Заглавие: ! Отговорете с цитат

http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=163!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NEN написа:
Значи ти си пускаш същите неща дето и предния път една камара хора са ти казали че според тях не са ок...


Не бяха ли някакви брадати емотикони с много големи сини очи... ;)))

Дискусията се измести! Говорите вече прекалено общо, което на човека в конкретния случей не му помага.

nickson5 - кандидатстваш за 2D раздела, което малко от малко предполага, че можеш да рисуваш. За съжаление до този момент не си показал нито един оригинален типаж или рисунка (доколкото мога да върна назад хронологията на постовете ти). Анимацията ти както вече казах е на учебно ниво, което макар и много да си харесваш, тук няма как да бъде оценено, пък камо ли да ти свърши работа за влизане в спец форума. Направи си труда да събереш повече качествена работа, но преди това се убеди че критерия ти за качествен подбор е обективен и съизмерим с действителността на моментното ти ниво.

Какво вече някой каза, макар да не мога точно да се сетя за думите и затова ще перефразирам - времето е скъпо на тези на които им е скъп рейта... ;))) Така, че може да се чувстваш почерпен от мен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2009 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пускал е филми да. И той се учи като всички. Няма да коментирам филмчето във фотораздела, щото нямам права за там. Само ако хората бяха по-откровенни в изказа си там, сигурно и на него щеше да му бъде неудобно, защото част от неговите изказвания, могат да бъдат отнесени към филма му.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev написа:
bigi, вие с nuanda бяхте в един отбор бре. Що така го подкара човека?
nuanda, ако досега не си се сблъсквал с такова нещо и ти предстои за първи път да го правиш, искам да ти кажа, че много от проблемите изписани за творбата на този автор, ще ти се изяснят в процеса на работата и ще видиш, колко по-трудно е да правиш нещо отколкото да говориш за него и това, че рядко крайният резултат отговаря на очакванията. Казвам ти го това, защото вероятно и ти ще си постнеш творбата след време тук и с чисто сърце ти пожелавам да не се налага да те защитавам, от хора, които ще ти копират репликите от тази тема, за да ги слагат в твоята, което за първа творба, вярвай ми ще бъде неминуемо.


Жоро не беше за nuanda posta, a за Неделчо :)
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Голям червей", мислиш ли че ще послушам съвета ти и ще седна да уча български. И яд ли те е че на такъв неграмотен тип като мен са му давали филма в Холивуд. Явно тряа да си извада успехите на лице и да се надуя малко за да мирясате. Ши ми вика първо да съм се научил...а после кво?
_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nuanda



Регистриран на: 12 Мар 2007
Мнения: 142
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тебе ще те оправят един ден,Неделчо...негрите в Holywood си знаят работата.
_________________
http://tezishibanigulubi.blogspot.com/
https://twitter.com/comiXtron
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:D:D:D Леле как се разпени ... "Ши ти викам я" :D:D:D ... Ма дали ши ма разбириеш ... Зимай си буркан'ти с компоти и русинско вариено и си въри на сиело бря ... или "на" Hollywood ...
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.graphilla.com/viewforum.php?f=1

:)
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

XAXAXAXAXAXAXAXAXA ..... признавам си. Седнах да пиша с мисълта да питам nuanda подробности за тоя филм дето му пише сценарий... ама баш сега схванах майтапа XAXAXAXAXA

Малко съм тъп... ама поне схванах :)

Интересното обаче е следното.
Значи nuanda е гледал филми на обсъждания, поне в началото автор, преди цели 4 години на някакъв фестивал. 4 години... много време е това. След това, понеже си мислих, че nuanda е жена, погледнах сайта дето му е в профила и се оказа, че е мъж. Но това не е важното. Важното е какво пише на сайта на nuanda. Пише, че професионалните му планове са да се занимава с правенето на филми. Което е чудесно, обаче. Преди 4 години nuanda е бил на фестивал чак в Балчик. Значи поне от 4 години той е достатъчно запален по филмите за да иде на фестивал чак в Балчик и да изтрае да изгледа тъпите филми показвани там. Добре, значи за 4 години къде са ти филмите nuanda? За 4 години интересуване, опити, бачкане... къде са филмите? Или искаш да кажеш че за 4 години нищо не си направил, но... си много по велик от хората дето имат поне 1 филм. Велик си, но хората не го знаят защото не си направил нищо. Но ти си знаеш, че ако седнеш да направил нещо то ще е уникално.

...уникална логика.

Както и да е. Интересна тема. Искам да питам dekster, как е станало така че са му давали филма в Холивуд, къде са го давали в Холивуд и какъв е успеха на въпросия филм? А.. и кой е този филм, защото не се спомена? Питам от чисто практическа гледна точка. Така.. доста сериозен фен съм на Холивудските продукции и се интересувам много да разбера как е възможно да има интерес към такива филми, като дето дето са ти в линковете на профила.

Филмът "Козелът" е от същия вид.
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov