Graphilla.com :: Преглед на тема - размисли и страсти .... /без вучков/
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

размисли и страсти .... /без вучков/
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бахти глупостите изписахте!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе, знам си аз, че в графила има злобни хора, ама като видя поредния спор, за това, кой е по-велик и все се изненадвам. явно съм нол тъпа и не си зиъм поукъ... и да ви кажа.. мнол грозно изглежда отстрани.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жапанкъ написа:
абе, знам си аз, че в графила има злобни хора, ама като видя поредния спор, за това, кой е по-велик и все се изненадвам. явно съм нол тъпа и не си зиъм поукъ... и да ви кажа.. мнол грозно изглежда отстрани.

Права си и ме е срам, че в опита си да спра това, сам се увлякох и аз. Понякога човек трябва да има сили да спре пръв, но пустата глупост така ни е налегнала всички.
Май е време за по биричка, където да разберем кой крив, кой прав.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз обаче Сибила незнаех за това и за всичката тази злоба, особено спрямо мене , след като не съм се заяждал с никой, продължавам да се радвам на някои от вас но уви такава негативна енергия ме принуждава да влизам повече тук
_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dekster написа:
Аз обаче Сибила незнаех за това и за всичката тази злоба, особено спрямо мене , след като не съм се заяждал с никой, продължавам да се радвам на някои от вас но уви такава негативна енергия ме принуждава да не влизам повече тук

_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еее. хубава работа.. к`во стана сега!! ама, как не ви е срам, верно!

неделчо, мили! не се сърди.. това, че те нападнаха така говори зле само за тях.. народъ тук като цяло не е лош. а сигурна съм че и тия двамата не са толкова проклети, макар да демонстрираха мнол лошо отношение и поведение. ей, нуандъ и бигуорм, я се извинете на човека, мнол ви съ моля! декстър ми беше съученик в курса в натфиш - мега як чувек, слънчев, работлив и талантлив - не заслужава подобно отношение по никъф повод, камо ли заради нещо толкова дребно като коментар ф некуф форум.

ей, че тъпо ми стана.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жапанкъ написа:
абе, знам си аз, че в графила има злобни хора, ама като видя поредния спор, за това, кой е по-велик и все се изненадвам. явно съм нол тъпа и не си зиъм поукъ... и да ви кажа.. мнол грозно изглежда отстрани.


Стига, няма злобни хора тук. Просто има хора, които мълчат или са учтиви дълго време, и после им кипва.
Първо, в нета всички са много бързи да нахранят, защото не им коства нищо (и аз често съм така), после пък други изведнъж много се палят или обиждат.
В крайна сметка всичко е един голям майтап. Аз поне се хилих и на двете теми. От друга страна ми е леко тъжно колко хора не умеят да се изкажат, особено когато са се вкарали в някаква драма. А пък най-тъжното е, когато не оставят интервал след препинателен знак или пък си ги заобикалят с интервали от двете страни. В тия случаи драмата започва и за мен, и после не мога да заспя с часове :P :).
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сега се нагнйетох с люти чушлета .. и се барнах по окото .. напрао си бах мамата .. xS
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахаха
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2009 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boteff написа:
Е сега се нагнйетох с люти чушлета .. и се барнах по окото .. напрао си бах мамата .. xS

бая гадно деба... по гадно от тва да гледаш сайко анимация час и 1/2
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за какво точно е тази тема, че не разбрах?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 12:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
за какво точно е тази тема, че не разбрах?


продължението на тази
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Zing написа:
бахти глупостите изписахте!

_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе вие нормални ли сте!!! ... Много ми е смешно като гледам толкова сериозни постове :D ... A темата е много далеч от сериозна :D ... Какви са тия философии, глупости, страдание, мелодрама, сериали ... :D:D:D ...лудницата брат! :) ...
Vrabchev - познаваме се ... защо се увличаш в сериозни коментари, при наличните писания ...
Bethoven - не си гледал и за тва и филмчетата на nuanda са ти убягнали.А има къде да се видят.
Сибила - много съм далеч от злобата :D (ама дефинирай талантлив, че на мен нещо ми убягва)
и не на последно място ... dekster - Снимай се пред Мола за спомен, поплачи си малко и се укроти. :D:D:D
няма нищо по-лошо от хора, които се взимат прекалено насериозно
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оф, и на мене ми стана мъчно деа... :(
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой ще ми даде ли бонбонче за това, че изчетох и старата и новата тема, хм?
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bigworm написа:
Оф, и на мене ми стана мъчно деа... :(

Ицане, нИдей рИва,

Иначе темата си беше сериозна, незнам защо на теб ти изглежда забавна. Понякога нощите са ти дълги и затова сигурно сутрин възприемаш страно подобни теми:)
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кое и е сериозното... филмчето е такова каквото е ... трябваше 2 поста да се пишат и да се приключи...а то си е*а майката...
темата се измести изцяло...и да - забавна е много
... а ако трябва да съм абсолютно сериозен въпросния човек, с когото си ривем, нямам нищо лично към него ... просто наистина, съвсем отговорно заявявам,че го считам за бездарник що се отнася до анимация и няма нужда да съм направил филм за да го видя ... типажи, цвят, тематика ... и просто ми иде да си пръсна мозъка,когато някой каже - много яко,продължавай така, кърти мивки,браво! - дори и да оставим постните цветове и изключително неоригиналните типажи... самите глупости, за които става въпрос в тия "творби" просто ме карат да приема хероина като съдба...и ама вуще ни ма ибе колко, какви и т.н. награди и прощекции има ... а тва , че много хора коментират по приятелски и по симпатии е друг въпрос...
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nuanda



Регистриран на: 12 Мар 2007
Мнения: 142
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много забавно стана наистина. Аз въобще не разбрах, че темата е преместена. Така... Не мога да разбера защо всички тук винаги генерализират всичко написано. Не искам да се изтъквам, да се давам за пример или нещо подобно , просто споделих личната си антипатия към филма и понеже забелязвам някаква такава тенденция ... ужасно бездарни неща да бъдат харесвани ... просто не се сдържах. За Неделчо ... там е същото положението ... за мен също той е един доказал се бездарник . Това е ЛИЧНОТО ми мнение конкретно за тези двама души ! Не искам да обиждам другите хора, които пишат в темата. Това че постовете ми са негативни конкретно тук, не означава, че не уважавам другите , които пишат. Имам чувството , че на голяма част от хората обаче критиката не им понася. И знаете ли защо е така , защото осъзнавате бездарието, в което тънете и не намирате обективно оправдание.Bethoven примерно ... ти приятелю знаеш ли какво означава термина художествена литература ? Колко книги си прочел в живота си ? Бил си фен на Холивудските продукции ... нормално , ти няма на какво друго да бъдеш фен .. и това ти е много според мен... сигурен съм , че Spider-man и Transformers са сред любимите ти филми . Много е жалко , че хора като теб взимат високи заплати , живеят с илюзии и теглят обществото надолу. За жалост винаги е било така и винаги ще бъде , но това не означава , че другите трябва да се примирят и да подминат глупостите , които създаваш с лека ръка. Много ли си горд с клипа на Гергана ?Предполагам ще кажеш сега колко труд си положил , как е можело да стане по-добре, но следващия път ... че е по-добре да имаш 10 слаби филма отколкото нито един ... говори,говори ...Мисля си , че за да си творец обаче не стига да рисуваш по 10 часа на ден или да цъкаш Maxa денонощно. Изкуството трансформира светоусещането на човек и го материализира , като го прави достъпно за голяма група от хора. Това ,че има индивиди , които живеят без да чувстват си е лично техен проблем ...
_________________
http://tezishibanigulubi.blogspot.com/
https://twitter.com/comiXtron
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2009 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само ще кажа, че изкуството е многопластово и това, което едни намират за прекрасно, други смятат за отблъскващо и противно. Изключително редки са случаите в които дадена творба се харесва от всички, всъщност не съм сигурен дали има такава. Така че всеки коментар всъщност е абсолютно субективен.
Между другото, никой, ама абсолютно никой не каза, че въпросната творба го кефи и че е готина, така че не перефразирайнте думите на хората, които пишат, с цел да излезете прави във собствените си твърдения.
А Биги, не коментирам по приятелски, защото въпросният автор нито го знам, нито съм го чувал преди.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov