Graphilla.com :: Преглед на тема - Кесар
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кесар

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 4:21 pm    Заглавие: Кесар Отговорете с цитат

Два клипа за Бг колбаси.

Тук можете да прочетете подробности и да видите двата клипа.

Извинете, че публикувам чрез линк към друг форум!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
M0



Регистриран на: 13 Дек 2005
Мнения: 680
Местожителство: Paris

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jalka rabota
_________________
"...Най-добрата околна среда за човека е свободата. ..." - Вацлав Клаус
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
labtoon



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 345
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най ме кефи във втория клип (пълната версия) накрая, как се нахвърлят всички върху месото,като невидели:) Типична българска тъпа тв реклама - без никакъв "криейтив" (за какъвто претендират ,че притежават много рекламни агенции).
Eто креативно мислене ,на което винаги съм се възхищавал.Страшни професионалисти,чиято работа буди възторг и удоволствие ,и наслада!
http://www.beam.tv/beamreel/xzPKHmqtYD
_________________
http://victordelchevart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Замунда продакшънс? Това е шега някаква, от името на фирмата, през саламите, та до самата реклама.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето го батко бе!

Ама като стана дума за креативност (пак), мислиш ли, че на mill им се е налагало да правят реклама на салам при това и с името Кесар. ;)
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
labtoon



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 345
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mira - най-лесно е човек да се оправдава :) .Професионализма е точно в това- в трудностите (става въпрос ,че се прави реклама на саламите Кесар) да намираш нови възможности! Всъшност сигурно знаеш това и не съм аз човека ,който да ти го казва. Усещах ,че ще се събуди интерес за "креативността" . Незнам дали си замесена в тази реклама,не го приемай лично,не исках да обидя никой,просто изразих мнение. Живи и здрави :)
_________________
http://victordelchevart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааа, няма сташно, не съм замесена там, както и в която и да е друга реклама и не ми е това работата, тъй, че не знам защо се меся изобщо.
За рекламата е ясно, че не я бива много и на мен първата ми асоциация беше с "ето го батко бе" на незнам коя ракия беше.
Идеята ми е за сравнението с mill, определено много креативни и вдъхновяващи, но те са една друга лига и живеят и творят в един друг свят, където салама не се казва Кесар и не го рекламират по телевизията. И ако ще си говорим честно, на фона на съвременната телевизионна БГ действителност (поне на тази от преди няколко месеца) тая реклама ще се забележи и съответно ще си свърши работата...
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sabev



Регистриран на: 17 Май 2006
Мнения: 197
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

labtoon написа:
Най ме кефи във втория клип (пълната версия) накрая, как се нахвърлят всички върху месото,като невидели:) Типична българска тъпа тв реклама - без никакъв "криейтив" (за какъвто претендират ,че притежават много рекламни агенции).
Eто креативно мислене ,на което винаги съм се възхищавал.Страшни професионалисти,чиято работа буди възторг и удоволствие ,и наслада!
http://www.beam.tv/beamreel/xzPKHmqtYD

А няма ли, "малка" разлика в тази реклама и другата? Едната е представяща твойте собствени дела, а тази на салама е изпълнена от друг човек, който трябва да разбере, какво иска клиента и как иска да го представи. На мен пък ми хареса рекламата.
_________________
http://www.nikolaisabev.info
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
labtoon



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 345
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
И ако ще си говорим честно, на фона на съвременната телевизионна БГ действителност (поне на тази от преди няколко месеца) тая реклама ще се забележи и съответно ще си свърши работата...

Права си,стига сме и правили реклама на тази реклама,че ще се забележи и съответно ще си свърши работата... :)
_________________
http://victordelchevart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Stiliyan



Регистриран на: 30 Дек 2005
Мнения: 84
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 23, 2009 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За реклама на салами става, на фона на другите бг реклами.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov