Graphilla.com :: Преглед на тема - phone reviews and datebase site....
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

phone reviews and datebase site....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2003 3:24 pm    Заглавие: phone reviews and datebase site.... Отговорете с цитат

s edna duma design na saita phonearena.com
Saita shte predstavq telefoni , shte ima pulna bza ot danni s harakterstiki na vsichki marki gsm-i. neshto kato hibrid m/u review spisanie i catalog za hora zanimavashti se s gsm-i i hora koito si tursqt podhodqshtiq tel.

Imaite predvid che saita shte se raztqga 100% i tova bqlo nqma da go ima v dqsno.

http://phonearena.hit.bg/index.htm
http://phonearena.hit.bg/index1.htm
http://phonearena.hit.bg/index2.htm

na men naj-mnogo mi haresva ...index2.htm
celia sum v sluh za mneniq i suveti.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2003 7:47 pm    Заглавие: :-)) Отговорете с цитат

Здравей, patriot! Ами мисля, че добре е взел да става сайтът! Препоръки:горе вляво това лого много "самотно" ми стои! Няма ли да има header сайтът? Двете секции-Recent news and Latest reviews-малко по-отделени една от друга/"рамкирани"/? Иначе хубавко, навигацията поне на мен ми е ясна. Успех:-)))
[offtopic]Абе това лого...аз му бях правил едни промени-по-малко разстояние между точките на антената и по-голяма думата "com" и по-тъмен цвят на "phone" ма така и нe ти го показах:-(
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 10:50 am    Заглавие: Re: :-)) Отговорете с цитат

borkataboy написа:
Здравей, patriot! Ами мисля, че добре е взел да става сайтът! Препоръки:горе вляво това лого много "самотно" ми стои! Няма ли да има header сайтът? Двете секции-Recent news and Latest reviews-малко по-отделени една от друга/"рамкирани"/? Иначе хубавко, навигацията поне на мен ми е ясна. Успех:-)))
[offtopic]Абе това лого...аз му бях правил едни промени-по-малко разстояние между точките на антената и по-голяма думата "com" и по-тъмен цвят на "phone" ма така и нe ти го показах:-(


HUbava ideq za ramkiraneto na rubrikite. Taka i shte napravq sega kato go gledam. Ami headera nqma da ima. Iedqta mi e da ne go pretrupvam gore mnogo zashtoto shte ima banneri a ne iskam da gi namesvam v sudurjanieto. Abe mudrq go oshte tozi fon otzad i malko ne sum si izchistil koncepciqta...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne me radva vobshte
po dobre zapochni otnachalo

ostavi logoto da izpakne
zad nego da e bialo
sega se gubi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
ne me radva vobshte
po dobre zapochni otnachalo

ostavi logoto da izpakne
zad nego da e bialo
sega se gubi


:) Ama kakvi sa tia komenti ne me radva opravi logoto pochni otnachalo? Kao sum go postnal tuka v tozi vid znachi sum siguren che ne sum v pravilnata posoka oshte poveche che dosega sum go pokazval na pone 10 dushi ot koito nito edin ne kaza che ne go radva :) Vsichki se izkefi mnogo. I to hora koito se zanimavt s web design ne samo potrebiteli. Ima drebni neshta koito trqbva da opravq ili da chuq idei v/u segashnoto izpulnenie....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot написа:
fox написа:
ne me radva vobshte
po dobre zapochni otnachalo

ostavi logoto da izpakne
zad nego da e bialo
sega se gubi


:) Ama kakvi sa tia komenti ne me radva opravi logoto pochni otnachalo? Kao sum go postnal tuka v tozi vid znachi sum siguren che ne sum v pravilnata posoka oshte poveche che dosega sum go pokazval na pone 10 dushi ot koito nito edin ne kaza che ne go radva :) Vsichki se izkefi mnogo. I to hora koito se zanimavt s web design ne samo potrebiteli. Ima drebni neshta koito trqbva da opravq ili da chuq idei v/u segashnoto izpulnenie....


ok be pich
kakvo mi se opravdavash
ne mi haresva i tva e

samo ne razbrah dali ti mu se radvash
Цитат:
sum siguren che ne sum v pravilnata posoka oshte poveche che dosega sum go pokazval na pone 10 dushi ot koito nito edin ne kaza che ne go radva

aide uspeh i ne se shashkai ot podobni na moito mnenia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:26 am    Заглавие: ;-) Отговорете с цитат

Ееер не се сърди де! Да, мнението на fox малко общо, но нали да има критика!:-) А иначе само с тия банери...е, да де, нали търговия требе да има;-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:27 am    Заглавие: Re: ;-) Отговорете с цитат

borkataboy написа:
мнението на fox малко общо


obshto, shtot nema kvo da se kaje
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

oburkal sum se s tova ne tam :) bez nego... ave i tuka sum ludnal, ne se surdq.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot написа:
oburkal sum se s tova ne tam :) bez nego... ave i tuka sum ludnal, ne se surdq.


znachi smiatash che si vav verna posoka otnosno dizaina?

napravi li prouchvane na sashtestvuvashtite po temata saitove predi da zapochnesh?
i ako si, ZashtO ne si napravil po-dobro neshto ot veche sashtestvuvashtoto?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен по някаква причина много ми харесва този дизайн! Само горната сива част ми е прекалено постна, иначе лявото меню и мястото за контента много ме кефят.
Оправи горната част и много ще ми хареса, ама се съмнявам това да е целта ти де :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
patriot написа:
oburkal sum se s tova ne tam :) bez nego... ave i tuka sum ludnal, ne se surdq.


znachi smiatash che si vav verna posoka otnosno dizaina?

napravi li prouchvane na sashtestvuvashtite po temata saitove predi da zapochnesh?
i ako si, ZashtO ne si napravil po-dobro neshto ot veche sashtestvuvashtoto?


:) ex
znachi vinagi prouchvam saitove po temata po koqto shte rabotq. Tova go pravq s cel na purvo mqsto da ne napravq neshto koeto veche sushtestvuva i da podobrq funkcionalnostta ,visiata i t.n....... Lichno az mislq che sum napravil po-dobur design ot veche sushtestvuvashtite. Razbirah che na teb ne ti haresva , i priemam mnenieto ti. To ne moje na vsichki da se haresa v kraina smetka.

morgoth: tochno tova me pritesnqva i men. Tazi siva chast mu e slaboto mqsto oshte v samia zarodish na ideqta. Shte go izmudrq i nego . Ako imash nqkakva ideq sum nashtrek ( uh kolko sum nevrozen dneska, mnoo rabota mi se nasubra naposleduk) :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 12:59 pm    Заглавие: ;-) Отговорете с цитат

Take it easy, patriot, relaaaaaax;-)))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov