Graphilla.com :: Преглед на тема - Предложения за форума
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложения за форума
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:10 pm    Заглавие: бравос Отговорете с цитат

брей..
аз се радвам че форума се изнесе тук.
Предпочитам да нямам правото да пиша, че май само глупости правя.
Да чета ми стига.
Иначе както прочетох и видях, има си форум за всякакви глупости, та си мисля че специалистите и там ще попреглеждат какво се пише, та ако някой има по-такъв проблем, биха помогнали все пак :)
Хех..
Значи искам да ви поздравя за готиния форум, макар още да не съм го разгледал изцяло, лошо само че сте избрали phpBB форума пред най-добрия до момента InvisionBoard. Повече повече пове1е възможности.. Особено от към административна гледна точка, а пък сите-а им за подръжка е просто луд.
Другото което искам да кажа, че това с отсега "Предложения" или как точно беше.. за темите които фатмаците искат да постнат във форума да слагат там.. /супер словоред/ .. Та това може да стане, просто като се активира опцията всека нова тема да бъде активна след като е видияна от модератора, а си мисля, че тук са бая такива, макар да не съм погледнал още Модераторския екип. С това просто искам да Ви улесня. Понеже тази секция Предложения, малко.. Не както трябва измеслена.
Хайде, всичко добро на всички, и вярвам че това ще е най-добрия форум в БГ за графика и дизайн, стига да няма нови отцепки от него.
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз отпреди съм си фен на PhpBB2 и съм си свикнал с него, сега ще го погледна този Invision и ако си струва може да минем на него :)
---
Мдааа, наистина много хубави неща има в администрацията.. Е, ще видим, може би по-нататък...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

струва си и още как.
Отгоре на всичко си има и конвертор от този към него.

също е php базиран и се прави от чоека, които правеше преди време Ikonboard, само че под perl.

Ако искаш, ела ще ти дам админ права за да го разгледаш.

Това е официаланта им страница: http://www.invisionboard.com
.., а това е страницата с нововъведения към форума: http://www.ibresource.com

Отгоре на всичко и човека от дир.бг го препоръчва: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=php&Number=1938407358&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

В момента превода на БГ е само този, който аз съм правил, но го дадох на едно момче от горната тема, да го фиксне и ще е просто супер.
Между другото, моне за простолюдието може да включите Smilies :)
Има много готини.., могат да се добавят от тук: http://mysmilies.com

../
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x, разгледах вече :)
На мен нещо визуално не ми харесва (ходил съм преди на един форум, който го ползва), прекалено много неща, но сигурно може да се редактира...

За mod'ове не смея да гледам, прекалено insecure са повечето

А smilies беше първото нещо, което изключихме тук :) Бррр...

ПП Прехвърлих тук тая тема, щото просто не се връзва с "Информация за новите юзъри" :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е, визуално.., това си е до скина вече, как не те беше срам да го кажеш, само това оставаше, форум за графика и дизайн, да си няма собствен уникален скин :)))

Хубаво.
Няма да се сърдя ако ми изтриеш горните мнения, едва ли ще са в полза на някого, все пак тук човек влиза веднага след като се регистрира :)))

а.., нещо се е объркало.., сори, пуснал съм нова тема направо.. :/


Последната промяна е направена от old_moon на Сря Дек 04, 2002 5:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не трия, просто ги преместих :)
Под "визуално" нямам предвид картинките, а лейаута :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още нещо..
Влизам сега в Webdesign и си викам "чакай да видя сега какво са писали тук оторизираните господа" .. и влизам, и какво да видя..
абе баси .. ако мога да разбера от едно заглавие за какво става дума в темата, да пукна...
Сега този форум нали се прави с цел да се помага не само на моментно заинтересованите, ами и на бъдещите посетители. Що не го правите по-нагледно. Нека заглавието сочи нещо за самата тема..
... Аз сега за да хвана някоя умна идея трябва да не обръщам внимание на заглавията а да чета наред..

И да попитам, има ли срок време през което човек има правото да си редактира мнението?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ти вече предлагаш няква безумна цензура, всеки си пише каквото си иска, тука не сме писатели ми дизайнери и художници :) Все пак е форум, не училище за дизайнери
А за редактирането - не помня как съм го сетнал, до едно време можеш да го редактираш без да пише, че е редактирано (може би до 1 минута), след това вече си пише, че мнението е било променено, кога и колко пъти.. И от един момент вече не може да се изтрие...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква безумна цензура, предлагам заглавието да говори за съдържанието просто.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На кой го предлагаш? Не можеш да казваш на хората какво да пишат :)
Най-многото, което можеш да направиш, е да пратиш бележка на тези, които според теб не пишат ясно, и да ги помолиш да се постараят.. но според мен няма да са хубави резултатите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Най-многото, което можеш да направиш, е да пратиш бележка на тези, които според теб не пишат ясно, и да ги помолиш да се постараят.. но според мен няма да са хубави резултатите


nikak.... :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тогава не схващам идеята за този Level на потребители тук.
Първо си помислих, че е за да не се губи времето на хората, да се слагат теми които имат смисъл да са създават, представени с подходящо заглавие
.. ок де.
Млъквам, че още не са се обадили другите, ще взема да ида в друга група, създадена специално за мен :))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е как не схващаш... Тук НАЙ-ВАЖНОТО са професионалните умения по темата на форума. Другото няма значение. Дали има писателска дарба и т.н. човек, ако е добър в това, което прави - добре дошъл да поства. Ние се кефим да гледаме красиви неща и се опитваме да ги съберем тук...
Основната цел на ТОЗИ форум не е да се учат младите надежди, основната цел е да се показват хубави неща и да се обсъждат...
За "как да си кача кирилица" си има клуб в dir.bg, аз лично си поствам там за тия въпроси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аха..
и някой с правомощията като реши да пита нещо, да покаже нещо, но като заглавие сложи "Абе дейба маа му...." и всички влизаме да видим какъв му е проблема, с какво можем да помогнем..
Изключвам себе си, аз съм пълен бездарник, но говоря от свое име, понеже бих искал да науча нещо от цялата работа, просот като гледам, без да се налага да питам, а за това е нужна правилна насоченост. Нали и затова сте разделили форума на отделни категории, графика, веб и т.н.
Както и да е... След време ще стане една ненужна база от данни, ненужна никому, понеже практически ще е невъзможно да се прочете всичко с неясните заглавия за да разбереш, че даден проблем се е дискутирал вече и да не се повтаряш.., и така излиза, е форума е точно за моментни дискусии.
?
"пак млъквам" :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз лично не чета имената на темите ами никовете на хората, които са я постнали ;))
Но така или иначе чета всичко навсякъде.. па като се говори за creative няма какво да намесваме думите. А ако има точен и ясен проблем, заглавието на темата най-често ще го описва, защото постващия все пак ще иска повече хора да погледнат :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

така да..


и ако темата е с не точен и ясен проблем, би следвало след известно време да се разкара от там? И човек с няколко такива теми да отива е 1 Level надолу? :))))) хехе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, ако темата е неясна, малко хора ще знаят за какъв проблем иде реч, няма да погледнат вътре и така шанса постващия да си реши проблема ще е по-малък. И така след няколко пъти ще се научи сам :))
Но според мен тревогите ти са съвсем неоснователни де...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тревоги винаги има, без значение за какво, а времето показва основателни ли са или не..

между другото, що не сложите еднa favicon? :)))
даже може няколко предложения евинтуално да има

ако не съм се изразил правилно, това е иконката, стояща в адрес бара до урл адреса на сайта.

Не знам да не кажете че е много леймарско, но много от големите компании на сайтовете си ползват такива работи.
?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми може, деа знам :)
Ние стартирахме толкоз скоро, тепърва ще ги мислим тия неща.. Ма тези козметични добавки много-много не ме занимават за момента де, залагаме предимно на съдържание и ясна навигация :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
old_moon



Регистриран на: 04 Дек 2002
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
..залагаме предимно на съдържание и ясна навигация :)

morgoth написа:
Ами аз лично не чета имената на темите ами никовете на хората, които са я постнали ;))


:)))))
Добре ще е значи от гледна точка на навигацията всеки да си има отделен форум :))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov