Graphilla.com :: Преглед на тема - Културна анимационна дискусия
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Културна анимационна дискусия
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 1:06 pm    Заглавие: Културна анимационна дискусия Отговорете с цитат

Много съжалявам, че заради моето държание затвориха една от малкото теми които намирах за ценни смислени :( и се извинявам на всичко на които им беше интересно да пишат и четат там...

...та...реших да направя някакъв опит да поставя нещата в ред спрямо Вас, като пусна нова тема...и обещавам вече да слушкам много.

Отново...изкренни извинения към Вас и към snoopera на когото пък отворих работа с глупостите си :(
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ииии.... добре започва тази тема....с нещо което прилича на пиянски правопис.......не ми обръщайте внимание....явно съм малоумен *facepalm
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най големи трябва да са извиненията ти към Симо! Той е един от най добрите български аниматори и липсата на конкуренция го е разглезила доста, понякога проявява странния си характер и губи мярка, но е добър човек! Той от своя страна според мен също трябва да ти се извини, нищо не го оправдава, че слезе на това ниво. Симо трябва да даваш пример на по младите... струва ми се, че съвсем леко преобладава чуството ти на надменност, пожелавам ти от все сърце да го позамениш с искренност и любов! Моля ви стиснете си ръцете, и двамата сте много талантливи... бъдете мъдри! Хайде, мечтая си скоро да пием бира всички заедно на следващата графилска сбирка! Строго мъмрене и към двамата че не присъствахте на последната сбирка в Домата. :)))))))))))
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Викторе дано повече хора във форума да почнат да мислят, пишат като последния ти пост!
Айде и да пускате все добри линкове за гледане че на тая сиромашия кво друго ни е останало!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 2:31 pm    Заглавие: Re: Културна анимационна дискуся Отговорете с цитат

LOC написа:
Отново...изкренни извинения към Вас и към snoopera на когото пък отворих работа с глупостите си :(


Ммм, не аз заключих темата, просто написах един пост и след мен някой я заключи.

Иначе - подкрепям напълно казаното от Виктор, нека продължим с хубавата тема, дискутирайте адекватно :)
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз я заключих...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Viktor М.-адски добродушен човек си де'ба...това е прекрасно качество и съм ти много благодарен за това което написа...и не мисли, че ми е минало през едното ухо и излязло през другото....

....но аз лично не смятам, че аз и Bio си дължим някакви извинения...наистина не беше редно да се стига до такива приказки точно там, но това да кажеш на някого какво мислиш за него не е грях в никакъв случай! Да-прекалихме...вярно е. Но с него си нямаме уважението, защото нито аз съм заслужил неговото по някакъв начин нито той моето...и да се правим на дружки би било нередно преди това да стане някак.
Аз, честно казано съм му благодарен, че каза каквото мисли директно...тъпо е тия неща да се шушукат зад гърбовете на хората според мен...
...може би ако беше се намесил някои неутрален да каже "Пич! Не си прав сега, виж така и така и блаблабла..." и най-вероятно нямаше да се стигне чак до там.......видяхте ли сега! всъщност вие сте ми виновни :D:D:D:D

@LoveHate-ъмммм...адски много съжалявам, че се стигна до там...извинявай :(

@snooper-тъй като съм ти дал едно извинение в повече, очаквай следващия път като згафя нещо спрямо теб да напиша само "ти си знаеш ;)"
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ааааа нема защо, удоволствието беше изцяло мое. Айде сега имате 100 страници мегдан.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе вместо 'си дъвчите говната и да решавате световните проблеми, що не напрайте един ултра късометражен аниме филм бе деба, ако отделяхте времето за нападки за 20 минути работа по мувето на ден - досега Пиксар да са фалирали гад демит?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Zing-неможем да се разберем по чия идея дасе работи ;) понеже сиките сме "най-велики" и никой никого не би слушал доброволно :D
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е ква е драмата тогазе всеки да си прави негов кат' не мо'е се ашладисате :)
е ви и сценарии с трима главни герои за начало: малко прасе, подрастващ слънчоглед и глава лук кое как ще свърши вие си знаете, от нас само адмирации и ръкопляскания като светнат лампите в салона :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zing написа:

трима главни герои за начало: малко прасе, подрастващ слънчоглед и глава лук


аватарче, snooper и Love Hate демек? хм... интересна история ще е... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък веднага си ги предтсвих рийл тея двамата... лока и био 1до друг са като керактъри за някоя анимация!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 4:11 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Аватарче написа:
Zing написа:

трима главни герои за начало: малко прасе, подрастващ слънчоглед и глава лук


аватарче, snooper и Love Hate демек? хм... интересна история ще е... :)


Ама вие анимация за възрастни ли обсъждате?!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
Zing написа:

трима главни герои за начало: малко прасе, подрастващ слънчоглед и глава лук


аватарче, snooper и Love Hate демек? хм... интересна история ще е... :)


Какво му е интересното - първите 2-ма се ритат по капачките и спорят за фото-техника и композиция, а третия седи, пие вино и вика "Айде стига, че ми писнА от вас двамата бе!" :)))
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много насериозно взимате всичко тва ви е проблема. Дори и LOC. Няма нужда. Това е virtual и за мен често пъти е една добра платформа за забавление. И преди съм споменавал факта, че с някои от хората с които най-тежко сме се хранили, като се видим на по бира си говорим за съвсем други неща, с някои от тях работим рамо до рамо. Ама човек трябва да не се взима твърде сериозно и да качи левел.
А вие къф сантимент ударихте тука... ще ревна. Еле пък ти Викторе, винаги всичко е много сериозно и драматично, слизане на нива... ала-бала, чакай бе дуд. Заяждането е изкуство. Иска се въображение. Лошото е че се съсипа темата онази ама и тя страдаше от две неща.

1. Името не беше заложено коректно
2. Взе да поостарява а LH тия работи не ги обича.
3. И единствената вина на LOC е не че ме нахрани, а че знаеше че ще почнем да се храним и ще скапем темата, и въпреки това не се сдържа :0

Както и да е. Аз не се взимам насериозно толкова, па и ако още отдавна не бяхме стъпили накриво с LOC съвсем не така щяха да са ни взаимоотношенията. Wareva. Ей например със Сиб, тя ми каза циганин аз и казах овца и вече сме дружки. :-)
Тая тема е ценна и аз ще си участвам в нея все едно нищо не е било и няма да се заяждам с Loc-a. Всъщност и не ми се заяжда. Ама навици от миналото, кво да прайш.

Пускайте линкови.
Особено ако някой има няква идея кво става с Undipispicable Me че ми изглежда страхотно тва. или квото друго се сетите.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ето тука едни анимации които бяха направени като маркетинг матерял за играта Heavenly Sword преди доста време:

http://www.youtube.com/watch?v=Rbon_u9hLAw
http://www.youtube.com/watch?v=tpQfq8Y8vcA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vMaBUsICJOY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=EYd4Ci-Q_H8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CVIn9S0aemo&feature=related
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Дек 17, 2009 3:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ъ-ъ-ъ-ъ

ново трайлер за Алиса дето..

http://www.vbox7.com/play:fea67eda
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Дек 17, 2009 4:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

по-добро качество:
http://www.apple.com/trailers/disney/aliceinwonderland/hd/
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Дек 17, 2009 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам дали филмът ще ми хареса, но изглежда пипнат.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 1 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov