Graphilla.com :: Преглед на тема - Светлозар Нейков
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Светлозар Нейков

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sin_mania



Регистриран на: 14 Авг 2003
Мнения: 15
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Дек 21, 2009 10:15 pm    Заглавие: Светлозар Нейков Отговорете с цитат

Промо дизайнчета

Портфолио щракнете два пъти за да ги видите в по-голям размер
_________________
http://neykovi.royalsbg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2009 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ех Нейков... предполагам и ще се засегнете ако ви кажат, че сте на ниво по-ниско от възможното.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2009 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали амторът ще може да ме просветли, какво означава "3D композициране"? =)
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sin_mania



Регистриран на: 14 Авг 2003
Мнения: 15
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2009 1:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудех се как да го преведа на български и така ми звучи по-добре от 3д композиране - все пак не сме композитори, а от композиция - композициране.... За другите грешки много са транслатор е повечето....

За засягане не, просто ще е добре да ме насочите къкво да оправям или трябва всичко наново... Скоро ще постна пак, надявам се да ви харесат следващите..
_________________
http://neykovi.royalsbg.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rostislav



Регистриран на: 06 Окт 2004
Мнения: 555
Местожителство: PLOVDIV

МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2009 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eeex, никога няма да ми омръзне този форум!!!!!:)))))))
_________________
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 1:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат



Желая да направя портфолио статии на всички артисти от Графила. Като имат право до 3 страници А4 landscape формат
Стила е свободен, добре е те да си правят оформлението на страницата иначе ние ще ги оформим, но така няма да се запази индивидуалността на портфолиото, имат право на банер реклама, списанието е интерактивно и помислете за swf и mov. анимации. За повече информация файла.

Под мотото на:
Представи себе си!
Презентирайте вашето изкуство било то: традиционно, склуптури, живопис, нестандартно, 2д, 3д, уеб всичко което не сме споменали... изпратете ни заявка и ние ще се погрижим хората да го забележат, не може хубавите неща да стоят само във форумите, в чужбина го правят защо не и ние. Всичко ще с публикува на моя и на други сайтове за изкуство, 2д, 3д които ще излизат наскоро, а най-добрите неща ще сложа в онлайн интерактивно списание наречено "Дизайнер". Затова ни е необходимо вашето разрешение - ако попълвате значи се съгласявате с условието вашите работи да бъдат публикувани на различни места за популяризиране на изкуството в България. Така ще има място от където да е свързват медиите с вас.

Така че, който иска да си показва творбите, няма значение от опита, да попълни краткото интервю то е стандартизирано но за да въведем систематизиран подход свържете се с нас след като попълните места, които можете за да ви направим индивидуално:
http://neykovi.royalsbg.com/interview.doc
И да ми го изпрати на: sinmania@abv.bg

Благодаря Ви за отделеното време и труд!
_________________
Ако имате въпроси, препоръки или порсто искате да оставите коментар тук е мястото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 1:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

офф: коректор
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 2:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

брутално :))
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

зад тая инициатива какво се крие?
просто ми е любопитно...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
factotum



Регистриран на: 11 Фев 2009
Мнения: 76
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

явно се крие следният екземпляр....ще го оставя без коментар...



http://groups.royalsbg.com/snimki/topic-t49.html


Цитат:
Здравейте. Казвам се Светлозар Нейков/sin_mania по форумите и в чата. На 18 години съм. Момче. Живея във гр.Варна
Висок съм 184, тежа 63кг. прекалено малко за раста ми но не се оплаквам:). Коса руса къса прическа като на елвис хаха по скоро на кръстника от едноимения филм.
Очи: синю-зелени.
Соц положение: ерген на лов;). Завъшвам си средното образование сега съм 12 клас.
Активност: спортист/артист/ученик/безработен-което смятам да променя скоро.
Военно звание: нямам още.
Религиозна принадлежност: еми уж християнин ама нередовен така че по скоро хуманист.
Етничност: българин
Политическа ориентация: нямам не ги разбирам и не ме интересува.
Астрологически знак: европейски мисля незнам какво е.
Езици, които владя : Английски задоволително, Немски незадоволително и Български още по незадоволително.
Практикувате ли редовно някакъв спорт: Мда волейбол.
Пушене:не
Алкохол рядко:по малко
Наркотици:не
Татуировки:никакви
Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): Мне мерси
Деца: не още;)
Искаш ли да имаш деца, в бъдеще: мда
Домашни животни (колко, какви): рибки на брат ми и водорасли пак на брат ми
Любими музикални стилове: всичко неопределен меломан просто тази тема не я засягайте защото доста песнички знам;) без най-новите.
Вашите интереси и хобита: Интереси искам да знам да се самозащитавам. Хобита риболов макар да не съм никак добър най доброто ми е кая 10 см;), 3д анимация, китара, фитнес-по скоро финес анаеорбно и аеробно,компютри от малък, сега започвам да се занимавам и с момичета че нещо доста съм изостанал в матеряла. Скоро ще почна да се обучавам и на малко електротехника че една лампа не мога да сменя в къщи- тъп блондин кво искате;), Волейбол, тенис на маса, билярд абе вобще каквото ви дойде наум. Банички с боза...
32. Последни новини за вас:Правя модел на ДНК на 3д и ще завършвам абитюрент таз година. Нямам никакво време което е лошо и то не че нямам ами просто лошо разпределение на задачите. Уча се да удрям не съм се бил никога сериозно и както четох във форума мисля че ще си счупя раката в черепа на противника и аз ще съм с по голяма травма от него. И обичам практиката, но незнам защо през последните 17 години от живота ми все на теория ма е удряло. Само да свърша тоз профил биология че нещо не ме влече много.


http://daobg.com/forum/index.php?showtopic=587&st=15

http://sinmania.deviantart.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Желая и да презентирам сайта в отделно интервю също, ако може да се свържа с човека който отговаря за него..

А за екземпляра - да не е корпоративна измама двама браята от Варна сме. Това правя през свободното си време докато не се занимавам с инженерство. Поздрави!

За коректора сте прави затова желая страниците да си ги изготвят артистите. Защото не съм дизайнер и съжалявам за неопитността си уча се в момента. Но списание ще има и който иска да учавства.
Вашия форум е наитина от професионалисти мисля че една безплатна реклама им би дошла добре.
Идеята е от сърце и ще приветствам всеки, който я подкрепи.

Изготвям и превод на бг на Vрей който желае може да учавства също имам разрешението от Chaos Group.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Превода ще е във сайта няма да е в списанието и ще е безплатен, за да не си мислите че агитирам да копувате.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля, че е хубаво да се пуска по този начин лична информация за човека. Колкото и непрофесионална да е инициативата му. Ясно ми е, че всяка информация публикувана в интернет става обществено достояние, но все пак, не е проява на добър тон.
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Антивирусната ми програма алармира за нещо лошо всеки път когато отворя тази тема?!?!?!
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма проблем. Питайте вичко ще кажа.
Наистина желая да направим нещо, и да ви представя пред България.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sinmania написа:
Желая и да презентирам сайта в отделно интервю също, ако може да се свържа с човека който отговаря за него..

А за екземпляра - да не е корпоративна измама двама браята от Варна сме. Това правя през свободното си време докато не се занимавам с инженерство. Поздрави!

За коректора сте прави затова желая страниците да си ги изготвят артистите. Защото не съм дизайнер и съжалявам за неопитността си уча се в момента. Но списание ще има и който иска да учавства.
Вашия форум е наитина от професионалисти мисля че една безплатна реклама им би дошла добре.
Идеята е от сърце и ще приветствам всеки, който я подкрепи.

Изготвям и превод на бг на Vрей който желае може да учавства също имам разрешението от Chaos Group.


всичко това е хубаво...
Обаче пак не мога да разбера какво стои зад тази инициатива?
В мрежата места за публикуване бол... защо точно в твоя сайт хост трябва артистите да си публикуват портфолио?
Презентирай се на ниво и в конкретика!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov