Graphilla.com :: Преглед на тема - Сурикактуси мурикактуси...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сурикактуси мурикактуси...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
10x за коментарите!
Пускам нещо правено през почивните дни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Windmaker



Регистриран на: 11 Яну 2004
Мнения: 91
Местожителство: Bulgaria, Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много яко! Кефи ме какво е епично.

Може би е уместно малките човечета да са с някакъв друг цвят. За да се отделят малко повече от пейзажа. Защото в момента, на пръв поглед приличат на повечето от другите малки оранжеви форми в картинката.

Въпреки това, си е чудна картинка:)
_________________
Indeed...
http://windmakerart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ma4u4a



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 1694

МнениеПуснато на: Вто Сеп 11, 2012 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

голям кеф, нико!:)
_________________
Без паника!
Всичко излиза извън контрол по реда си!

бу.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
wi-flip-ff



Регистриран на: 03 Апр 2005
Мнения: 680

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2012 9:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм за, че даже и историйка си има :)
_________________
http://pulnej.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rusen



Регистриран на: 09 Сеп 2007
Мнения: 168
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2012 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

яка картинка, браво!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново,
Радвам се, че ви харесва последното. Юри много си прав за малките оранджеви човечета :)
Пускам една кака с доста нефункционална броня, по която малко или много ми писна да цъкам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
GreatKhan



Регистриран на: 01 Мар 2006
Мнения: 238

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
paco_00



Регистриран на: 26 Окт 2011
Мнения: 567
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шукаритет ... :)
_________________
http://www.facebook.com/plamenkostovkartini
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rusen



Регистриран на: 09 Сеп 2007
Мнения: 168
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ейййй, много добра !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 11:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Убий ги!
_________________
:})
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2012 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

готино! само тея банери са адски дребни... лично мнение...:/
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 3:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.

В момента пише личност, различна от тази, която е писала до момента.

Искам искрено да се извиня на господина, който е притежавал този профил, че по някакво странно стечение на обстоятелствата аз пиша от негово име. Надявам се да проявите разбиране.

На тази тема попаднах, след като случайно попаднах в този форум, след малко ще обясня как, като пуснах търсачката и пуснах заявка да се намерят всички мнения с автор настоящият потребител. Тъй като тази беше последната с активност от потребителя, а и очевидно е тематична за него, затова пиша съобщението тук.

А сега малко обяснение кой съм и защо не съм предишната личност зад този профил:
От години наред използвам потребителското име suricactus, произхождащо от surikat - сурикат, дребни бозайници от семейство Мангусти обитаващи полупостинните области на южна Африка и cactus - кактус, голямо семейство сукулентни покритосеменни растения с произход от Северна и Южна Америка. Това потребителско име използвам в по-малка или по-голяма степен от 2005 година, с излизането на предаването Имението на сурикатите (Meerkat manor по Animal planet). Поради тази причина имам и регистриран акаунт в много различни уеб приложения и форуми със същото потребителско име. Днес ровейки се из пощата ми, открих, че имам лично съобщение от този форум. След два неуспешни опита да вляза с потребителското име, реших да рестартирам паролата през имейл и така се сдобих с правилна парола и влязох в акаунта. Макар и да не помня да имам регистрация, кратката справка показва, че регистрацията ми отговаря на периода, в който се занимавах с дизайн и прочее. Впоследствие установих, че такива входящи съобщения никога не съм чел, още повече, че са от период, в който не може да съм влизал. В противен случай трябва да страдам от жестока форма на раздвоение на личността. След това пуснах търсачката, открих тази тема и останалото се намира няколко реда по-горе.

В крайна сметка това е нещо като житейски урок да се слага подходяща поща на вашия акаунт, за да не се почуват такива случаи на крадена онлайн самоличност. Държа да подчертая, че нищо, освен интернет етиката не ме задължава да пиша тази стена от текст от обяснения, така че ще помоля за сдържана позиция какво правя в този форум с този акаунт.

Ако администратор или самият бивш собственик на акаунта желае да се свърже с мен, няма проблем да се разберем на едноименната поща. Бих се чувствал ро-добре, ако изцяло нямам достъп до личната кореспонденция на потребителя преди мен, както е и желателно постовете да не бъдат асоциирани с мен. Всички знаем, че най-лесното решение е да бъда със забранен достъп, надявам се няма да се стигне до там, защото е възможно да се допитам до вас в бъдеще време, защото форума изглежда наистина приятно място. Готов съм да помогна с каквото мога.

tl;dr; Това съобщение го пиша от уважение към бившия собственик на акаунта и като предупреждение за прочелите го да се използват адекватни адреси на електронни пощи на вашите акаунти в мрежата, а и не само. Бившия собственик на акаунта няма достъп до него, така че няма начин да се обръщате към него. Желателно е да не изпращате лични съобщения, освен ако не държите да не стигат до получателя си и да ги чета аз.

Благодаря за разбирането и отново се извинявам на предишния suricactus.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е каква излезе тя? Не може да има двама ивановци или пенчовци защото се губи идентичността и се стига до там да си задаваме въпроса кое е първото - кокошката или яйцето. Питам се настоящия собственик единтифицира ли се с форума и запознат ли е с правилата за достъп. Предполагам хората с подобен юзър нейм в мрежата не са само един или два. Всички ли неправомерно ползват едно и също име, за да се налага изземането на самоличност и кой определя автентичния първоносител на името. Да не би да работи в патентното ведомство? Като цяло всичко ми звучи като лоша шега, а изразявам своето мнение защото все още не съм си изпил кафето!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно от такъв тип мнения се опасявах. Ни най-малко твърдя, че аз съм единствения човек, който има право да използва това потребителско име, най-малкото нито е патентовано, нито нищо. Обвинението за изземване на самоличност е абсурдно, както и това кой е по-по-най автентичния носител на потребителското име. Ако държах да се представям за друг, дали щях да пиша цели стени от текстове с обяснения какво правя тук? А ако не е станало ясно как се оказах в чужд акаунт, макар и със същото като моето традиционно потребителско име, ще се повторя от предния пост. Бившия потребител на този акаунт поради някаква неизвестна причина е сложил моята електронна поща към този акаунт. В резултат аз получавам писмо за получено лично съобщение и решавам да вляза в този форум и да се отпиша от получаване на подобни писма (очаквах да е някаква честитка). Не си спомням да съм се регистрирал тук, но рестартирам паролата и съвсем легитимно си я вземам от моята електронна поща. В крайна сметка се оказах в неудобното положение, че съм влязал в чужд акаунт. Сега ще се опитам да отговоря на поредицата въпроси горе, макар и откровено заядливи:
1) Засега нищо не е излязло, освен голи обвинения.
2) Повторенията на потребителското име е всеобщо известен проблем и са написани голямо количество трудове по въпроса. Относно реторичния въпрос, мисля, че е яйцето (в наследниците има генетично изменение спрямо родителя).
3) Настоящия собственик не се идентифицира с форума, но запазва правото си на свободно ползване на интернет и вижда перспектива да участва в него. Персонално с правилата на достъп в този форум не съм запознат, но съм чел/писал достатъчно такива, а и смея да твърдя, че интернет етиката ми е на достатъчно ниво. Най-малкото нямаше да се обяснявам като ученичка, ако не ме интересуваше създалия се казус.
4) Всъщност това е първия път, в който някой друг потребител използва същото потребителско име. Поне в моя опит в интернет пространството.
5) Когато то не е регистрирано по нито един закон, използването на едно и също име не е незаконно. Относно изземването на самоличност ще се въздържа да коментирам мерзки коментари. Автентичния първоносител на името се определя на принципа "кой'т превари, той завари". В случая с този форум аз не съм бил преварилия.
6) Не, не работя в патентно бюро.
7) Искрено ми се щеше и на мен да не се стига до тук. За жалост това не е шега и отново държа да подчертая, че искам добронамерено да стане известен този проблем. Искрено ще се радвам на конкретни мнения, но ако ще съдържат само кухи обвинения и иронични подмятания, по-добре да се следва мъдростта "мълчанието е злато". Изразяването на мнение не е нужно, а и желателно да е задължително обвързано с консумацията на тонизиращи напитки. :)
ПП Абонирам се за темата по електронна поща, все пак от нея тръгнаха всички главоболия.[/list]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Извинявам се за спама. В момента пише Никола Стоянов. Съжалявам за получилото се недоразумение. Също така се извинявам на другия потребител Иван със същия nickname - suricactus. Моля Иван да се свърже с мен на skype (niko.stoyanov) и докато не разрешим проблема да не се пише в тази тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Логично е да се разберете помежду си и да се върне контрола върху юзърнейма на автентичния му за форума ползвател. Другото е словоблудство и мерене на красноречие, а на мен времето ми е ценно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Разбрахме се с Иван за потребителското име 'suricactus'.
Като цяло когато се регистрирах в графила не се бях задълбочил в това да си измисля някаква форума идентичност, а просто написах първото интересно нещо което ми дойде на ум. Сега съм много по-доволен от username-а си, а и съвпада на профила ми в CGHub. :)
Искам да благодаря на morgoth-а за бързата реакция и да се извиня за спама на всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2013 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябваше да го разберем всички наистина..
_________________
:})
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2014 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Пускам няколко неща правени за проект в работата.


















Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2014 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала момче, много стабилни!
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov