Graphilla.com :: Преглед на тема - Представям ви фотографиите ми
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представям ви фотографиите ми

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vikkk4



Регистриран на: 09 Яну 2010
Мнения: 12
Местожителство: United Kingdom

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 2:58 am    Заглавие: Представям ви фотографиите ми Отговорете с цитат

Хеи здравеите :) Казвам се Виктория и в момента съм студентка по Fine Art (така да се каже ). Не се занимавам много със рисуване , но фотографията си я практикувам за пове4ето от проектите ми :) А ето и едни от наи-добрите ми работи :) Надявам се да ви харесат :)Снимам дигитално, но наскоро реших да се завърна към филмовата фотография и да подобря техниките си. Смятам , 4е има пове4е емоция в филмовият процес сръвняваики го със дигиталният :) Поздрави и много креативност на вси4ки :)

















[/img]http://farm3.static.flickr.com/2628/3690670089_a997d14f81_o.jpg[/img]

[/img]http://farm4.static.flickr.com/3556/3513569066_d75eee1683_o.jpg[/img]
_________________
Ти си хаосът в мен дупка от куршум ти, плод развален бял космичен шум ти, град забранен полъх от парфюм и смях в тъжен ден плод на болен ум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 3:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има много потенциал в някои от нещата, харесва ми погледът ти върху света около теб, но във всяко едно има проблеми от някакво естество, макар и дребни.

Потенциалът е налице, мисля ако покажеш още няколко кадъра и модераторите ще помислят да те пуснат :)

А що се отнася до филмово/цифрово - скоро ще разбереш, че няма никакво значение в последните години, макар че няма да нищо лошо да намираш доза романтика в старите камери. Просто тук няма смисъл да се споменава това, защото филмът не поставя дадени кадри в по-предна позиция - медиата няма значение.

Успех!
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 3:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат






не се виждаха заради грешен таг
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Vikkk4



Регистриран на: 09 Яну 2010
Мнения: 12
Местожителство: United Kingdom

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 3:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за последните две :) А като казваш проблеми , някакви от техни4еско естество ли са ? Или просто от подконтекста на снимките ? Техни4еските проблеми не ме притесняват толкова, та нали сега се у4а...важното е снимката да говори а дори и да са по-зле от тези на Ри4ард Билингам , все някои ще ги разбере :) Колкото до медията ами предполагам е така...споменавам малко инфо за на4инът ми на работа :) реших 4е на някои може да му е интересно да разбере какво използвам :)
_________________
Ти си хаосът в мен дупка от куршум ти, плод развален бял космичен шум ти, град забранен полъх от парфюм и смях в тъжен ден плод на болен ум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 4:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Техническите ги премълчах, не се очаква да е перфектно от раз, макар че в първи курс би трябвало повечето от тях да липсват. Но основните проблеми в тези кадри са трудно намиране на акцент, колеблива кадровка и най-вече: композиция.

Композициите ти в показаните неща се делят на 2 случая - едни, които много тежат в едната посока и други, които са централни - а централната композиция може да е изключително силно оръжие, но в едни 2% от случаите, така че докато човек е се колебае в композициите си е добре да я избягва.

Спирам дотук, защото "Представяне" принципно не е място за критика и обсъждане, тук се казва "приет/неприет" и евентуално подорбните писания продължават в специализирания раздел, в който ще влезеш сега или след време, според волята на МоДеРаТоРкИтЕ :)

ПС.
Само ще направя една вметка - в 2-та ти поста личат 2 много ясни признака за арт-академия/колеж:
1.наблягането на класическата медиа за снимане и
2.пренебрегване на техническите пропуски като второстепенни - в момента работа на преподавателите ти е да говорят за изкуство, но - скоро се налага да излезеш на "свободния пазар" и там за пропуски големите акули те изяждат, така че мисли за това, Успех :)

_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Vikkk4



Регистриран на: 09 Яну 2010
Мнения: 12
Местожителство: United Kingdom

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snooper благодаря ти :) Ето още малко работи :)









_________________
Ти си хаосът в мен дупка от куршум ти, плод развален бял космичен шум ти, град забранен полъх от парфюм и смях в тъжен ден плод на болен ум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 9:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

последният ти пост е крачка назад
предполагам, че в опита си да изнамериш някакви неща, се връщаш назад, надявам се да е така
следващите неща, които ще покажеш, искам да са "напред", да вземеш предвид казаното от снупа и да го видим в картинките

ако не си живяла последните 10 години извън БГ, ще помоля да се постараеш повече в правописа, в твой + е, където и да било
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vikkk4



Регистриран на: 09 Яну 2010
Мнения: 12
Местожителство: United Kingdom

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Повечето неща не са толкова стари , просто в момента нямам нови снимки защото се занимавам със други проекти. Специални изисквания ли има които аз немога да покрия ? Ето още мъничко , пък дано те са крачка напред както казва Мим :)






_________________
Ти си хаосът в мен дупка от куршум ти, плод развален бял космичен шум ти, град забранен полъх от парфюм и смях в тъжен ден плод на болен ум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
inzesky



Регистриран на: 05 Юни 2009
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Последната снимка е страхотна :)
Успех!
_________________
цък
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има доста приятни неща :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2010 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

няма специални изисквания, винаги са едни и същи
естетика, идея, композиция...

просто това с ръцете доста нагарча, а тревите... не са интересни

добре дошла, мисля имаш поглед
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vikkk4



Регистриран на: 09 Яну 2010
Мнения: 12
Местожителство: United Kingdom

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2010 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Мим !
_________________
Ти си хаосът в мен дупка от куршум ти, плод развален бял космичен шум ти, град забранен полъх от парфюм и смях в тъжен ден плод на болен ум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov