Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне (again :D )
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне (again :D )

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Вто Ное 29, 2011 10:21 pm    Заглавие: Представяне (again :D ) Отговорете с цитат

Здравейте. Казвам се Тодор Христов и се представям с малко графики и илюстрации.. за съответната секция на форума.
Защо "again"? .. Ами защото преди 10-тина години вече минах през този етап и мисля, че все още имам права за там. Но, от уважение реших отново да се представя както си му е реда, преди да поствам каквото и да било.

Вече съм на 27 години и от тогава мина доста време. До колко съм развил уменията си в рисуването... не мога сам да преценя. Но определено имам доста да уча. Понеже, както моят наставник и приятел Kekata (който съм сигурен всички помнят) казва.. "Голям си мързел ТоОре.. :D
Наистина през всичкото това време доста рядко съм се занимавал с рисуване и развитието ми не е кой знае какво. Завърших пространствен дизайн във ВСУ и се насочих към рекламата и графичният дизайн. Натрупах много опит с photoshopa, corel-a и работех известно време в тази сфера във Варна. Но въпреки това така и не намирах стимул да доразвия рисунъка.
Но пък.. сега след толкова време нещо ме зачъгърка и реших да пробвам да го докарам до някакво прилично ниво. Тепърва се опитвам да прохождам с таблета и все още имам големи проблеми към намирането на правилния подход и техника, за да докарам стила който искам. Като примери мога да дам Velinov, wi-flip-ff, Ку3мu4, KaloqnStoqnov.. (и много други ) това са творци които са на ниво каквото аз бих желал да мога да достигна.
Хех. Иначе редовно си посещавам форума и разглеждам какво ново има.

Та ще пусна малко неща предимно молив + леко фотошоп. Имам и други рисунки събирани през годините, но те са на по-ниско ниво и не смятам да ви занимавам с тях. Може... би по късно ако реша да ги пооправя :D



Това е химикал на задната страна на тефтера ми... Калпазанлъка е на ниво :D


Тази се опитвам да я направя в цвят... и за сега - Total Fail...! Не мога и не мога.. пробвах с Painter, ArtRage и Photoshop...


Тоя на Artrage-а го мъча но.. незнам тук бих желал малко помощ :)


Тук тренирах малко анатомията си .. и доста си играх с молива. Исках да докарам много фин щрих.


Тук вече влязох малко в час.


Къси ръце.. недовършен.. но ми харесва фейс-а му :D


Belvas the strong. Малко... Песен за огън и лед


В очакване на Diablo3... (мдам.. геймърлъка ме държи още :/ )


Мой вариант на Death.


Тук е с коня.. Мисля да добава и другите 3-ма конника.


Драконче.


Пес от ада :)


Reaper


Bounty Hunter


Scorpion King


Skyrim fan art. (уж) :D

Амиии... това е. Благодаря за вниманието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 12:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

супер детайл, можеш да правиш вече адските татоси :)
ами супер :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесва изграждането на обемите при тоя с големия меч и гюлето, както и при последния(skyrim-a).
Струва ми се, че някои са разработени прекалено еднакво и окото, поне при мен, не може да се концентрира някъде (например фен арт-а на диабло), но вече шпециалистите ще кажат по въпроса.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за мен е загадка защо си се насочил към графичния дизайн!
при това дето виждам си имаш дани за концепт и комикс артист...
въпрос на развитие и и прогрес е при тебе... единствено не ми допадат на места конструктивни и концептуални решения.. както и пропуски в анатомични познания... имаш усет за детай и приятен рисунък.. ма що си се фокусирал върху друго и си зарязал рисуването...

Успех натам! ще е срамота да не се доразвиеш като рисувач според мене!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговорите. Ами от скоро упражнявам анатомията по сериозно. И малко по малко оправям там грешките. Иначе.. насочих се към графичният дизайн... поради нуждата от работа. Имах възможност и я взех. Не бих казал че това е сферата която наистина искам да развивам. Рисуването си ми харесва много повече. Но.. то при мене е сложна работата. Все още нямам ясна цел и представа с какво да се занимавам. Само ще добавя, че съм учител по проектиране и рисуване в момента в гимназия. И точно заради по честата работа с учениците нещо пак взех да се зарибявам с рисуването.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imaginarium



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 127

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прави каквото те кефи и то ще стане от само себе си. Упражнението прави майстора. :)
Харесват ми нещата, особено как си изградил обема със светлосенките. Рисувай... рисувай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panistefanin



Регистриран на: 12 Апр 2018
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Чет Апр 12, 2018 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I thank you for the information! I was looking for and could not find. You helped me!


check routing number 
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov