Graphilla.com :: Преглед на тема - до админите
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

до админите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми криза е да ге... :)
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zing написа:
аз пък искам Майти Поп да изтрие общи приказки + жалби и оплаквания, 'щото всички само там пишат и веке никой нищо не пости у тоз форум дъге сите станахме писатели :)

тфа щот сме про и нямаме зелена светлина да постим квот праим...
Ей виж Светлин му дали и показъл... и те така..
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 2:31 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Zing написа:
... дъге сите станахме писатели :)


За тебе нема опасност!

:-)

И за Снупата!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам и аз да се отчета в темата преди да са я заключили:))) даже предлагам да направим някакво отличие за неразбран творец (като на Джовката пингвините) и направо да ги раздаваме в представяне, че ми е писнало и на мен вече на шапката. А да, смятам лично да дизайна отличие за особено неграмотно представяне и употреба на възможно най-много 4-ки и 6-ци в две изречения. Хайде отивам да го рисувам.
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепям
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Подкрепям

_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен е тотално излишно. пълна подигравка с хората.

това, че някой си от нас е влязъл в графила не би трябвало да му помпа самочувствието толкова, че да тъпче наколо така тежко. и върху душите на хората. има много деца, които едва навлизат в сферата на рисуването и не са наясно с нещата, но полагат големи усилия. тоя масов хейт, дето се излива в представяне върху новите кандидатстващи - от старите юзъри - само защото още не са в час, че форума е за професионалисти - не го намирам за подходящ. много е злобна цялата тая история. нормално е, като те наругаят и ти да отвърнеш, но в нашия случай ако някой от кандидатстващети отвърне на критиките (а това се случва, защото мама и всички наоколо са казвали, че е супер, че човека не е свикнал като нас, че не всяка картинка се получава и търпи критика) и всички с подскок му скачат върху главата, с ей такива отворени за ругатни усти.

самата аз много пъти съм казвала, че нещо е кофти и съкс, но то беше преди години и не си давах сметка, колко хора съм накарала да се чувстват ужасно зле с това.

ето пример:
аз от моя пиедестал си имам някакъв брой фенове.
един прекрасен слънчев ден, някой произволен фен влиза в представяне с идеята да покаже малко картинки от неговите си.
влизам аз и го наругавам сосно.
тогава този мой фен - щото ми е фени цени моето мнение - си казва `бахти, за нищо не ставам` и много огорчен спира да се занимава с рисуване, докато дълги седмици или месеци, или години си мисли за това как съм му казала че прави кич, че е бездарен, че картинките му съкс.

та, така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хлъц...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля, че става въпрос за това до колко се критикуват работите на хората. По-скоро на всички ни е писнало от малки и арогантни пишлемета, в един момент даже не ме интересува колко е талантлив или не е, ако се държи като простак и се засяга като ощипана госпожица, прав ви път господа обидени, да Графила е форум със стара агитка от хора, които са се доказали тогава, когато вие сте ходили прави под масата и аз се чувствам добре с тази стара агитка, ако някой не се чувства добре, моля да ми спести обиденото си Его щото нямам нерви вече и не ме интересува и не ми пука и вообще и изобщо...
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва тука не е училище та да насърчаваме и окуражаваме някой, бой до дупка, а който оцелее може и да се присъедини към гъзарите
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
Тва тука не е училище та да насърчаваме и окуражаваме някой, бой до дупка, а който оцелее може и да се присъедини към гъзарите


тъпотия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
Не мисля, че става въпрос за това до колко се критикуват работите на хората. По-скоро на всички ни е писнало от малки и арогантни пишлемета, в един момент даже не ме интересува колко е талантлив или не е, ако се държи като простак и се засяга като ощипана госпожица, прав ви път господа обидени, да Графила е форум със стара агитка от хора, които са се доказали тогава, когато вие сте ходили прави под масата и аз се чувствам добре с тази стара агитка, ако някой не се чувства добре, моля да ми спести обиденото си Его щото нямам нерви вече и не ме интересува и не ми пука и вообще и изобщо...


таа пъ. не се усещаш и ти. кога стана пак толкова про...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жапанкъ написа:
според мен е тотално излишно. пълна подигравка с хората.

това, че някой си от нас е влязъл в графила не би трябвало да му помпа самочувствието толкова, че да тъпче наколо така тежко. и върху душите на хората. има много деца, които едва навлизат в сферата на рисуването и не са наясно с нещата, но полагат големи усилия. тоя масов хейт, дето се излива в представяне върху новите кандидатстващи - от старите юзъри - само защото още не са в час, че форума е за професионалисти - не го намирам за подходящ. много е злобна цялата тая история. нормално е, като те наругаят и ти да отвърнеш, но в нашия случай ако някой от кандидатстващети отвърне на критиките (а това се случва, защото мама и всички наоколо са казвали, че е супер, че човека не е свикнал като нас, че не всяка картинка се получава и търпи критика) и всички с подскок му скачат върху главата, с ей такива отворени за ругатни усти.

самата аз много пъти съм казвала, че нещо е кофти и съкс, но то беше преди години и не си давах сметка, колко хора съм накарала да се чувстват ужасно зле с това.

ето пример:
аз от моя пиедестал си имам някакъв брой фенове.
един прекрасен слънчев ден, някой произволен фен влиза в представяне с идеята да покаже малко картинки от неговите си.
влизам аз и го наругавам сосно.
тогава този мой фен - щото ми е фени цени моето мнение - си казва `бахти, за нищо не ставам` и много огорчен спира да се занимава с рисуване, докато дълги седмици или месеци, или години си мисли за това как съм му казала че прави кич, че е бездарен, че картинките му съкс.

та, така.



мнол си наивна
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е наивна, просто говори за нещо което няма абсолютно нищо общо с темата :)

Тук не става вапрос за това кой колко може, а за това кой колко е готов да учи :) След точно две приказки на представящия се може да се разбере колко е млад, зелен и готов да учи или е млад, зелен и с носа в небесата.... Жапанке, като тръгват с лошо и с високопарен тон с рогата напред как очакваш да реагират тук хората, както и където и да било....?!? Малко уважение и всичко ще е ток ;)
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:26 pm    Заглавие: ! Отговорете с цитат

жапанкъ!

Много категорични коментари, гледам, пишеш!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам кога станах про и дали станах или седнах, но ми е писнало да чета арогантни простотии от кандидатстващите в представяне, и още повече ме дразни че като ги приемат пак продължават с арогантните простотии, мога да не чета представяне, ама и специализираните форуми ли да спра да чета? Смятам, че хората държащи се арогантно трябва да си тръгват от тук възможно най-бързо, а не да изписваме по 5 страници. Аман вече. И на мен Катя Фотева преди 15 години ми каза че съм супер зле, аз какво 2 шамара ли и шибнах?
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сибила, хем категоризираш всички случаи генерално, хем бъркаш темата...

Има много хора, чийто работи имат още доста докато прехвърлят представяне, но показват разбиране и им пожелавам успех, давам някой жокер евентуално...

Но на нафукани типове, които чакат само аплодисменти - нъцки.
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
Тва тука не е училище та да насърчаваме и окуражаваме някой, бой до дупка, а който оцелее може и да се присъедини към гъзарите


фъкинг трут!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 10, 2010 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде бе. Никой ли не иска да си купи монитор? :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov