Graphilla.com :: Преглед на тема - Молография
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Молография

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 12:07 am    Заглавие: Молография Отговорете с цитат

Миналата седмица откриха най-големия (да им е**) мол у нас точно под прозореца ми и понеже станахме една държава и култура на мола и реших да се поразходя и да поснимам на откриването. Понеже бях обаче с много силен махмурлук нямах нерви да снимам много и нащраках няколко кадърчета със Смена 8М, която си бях купил 2 дни по-рано за 2лв и счупих от едно изпускане 2 дни по-късно :D И все пак доста се зарибих по тази играчка ЛОМО Смена 8М и вече имам 2 нови. :D Много ме радва непринудената и моментна фотография, която може да се прави с апаратчето. Дано снимките не седят прекалено кухи, че напоследък има приятни темички, моята я пускам по-скоро за експеримента и забавлението, което включваше заснемането й.



1.

2/

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

И един последен автопортрет


В крайна сметка мола си има и позитивни страни защото ми дойдоха доста интересни идеи за снимки. Очаквайте продължение. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Два кадъра ми харесаха тук, първия с кучето и ето това е абсолютния фаворит :)


_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

snooper написа:
...и ето това е абсолютния фаворит :)


Т'ва е щото сте една порода с тия младежи дето са накацали по купола :)
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С кучето е класика :)
3 и 6 влизат в серия, която може да се допълни

давай още :)
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2010 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер са :)) Кучето радва!

П.С. Имам подобна курсова работа до края на Април. Казаха ли ти нещо, че използваш апарат в мола? Незнам дали ако извадя апарата (евентуално и статив) ще ме изгонят.
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2010 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hristov2256 написа:
Супер са :)) Кучето радва!

П.С. Имам подобна курсова работа до края на Април. Казаха ли ти нещо, че използваш апарат в мола? Незнам дали ако извадя апарата (евентуално и статив) ще ме изгонят.


кажи им, че правиш портфолио за нова локация на снимките на "стъклен дом" :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov