Graphilla.com :: Преглед на тема - Размисли относно "Типография 101"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Размисли относно "Типография 101"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 29, 2012 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тц, в НБУ пием вместо да ходим на лекции, не по време на лекции, поне аз с моите колеги.


Иначе и моето наблюдение за доста от университетие навън е подобно, особено в английските, не знам защо. Също подобни наблюдения имам и от едно уни във Флоренция. Обаче съм виждал хора от австрийски и холандски университети - доста различно е. Не те избутват задължително до супер високо ниво, но си осигуряват базисна грамотност, която на други места на пракитка липсва.

Плюс продуктивна среда, което вече е наистина важното, по мое мнение.

Тук като отидеш края на първи/втори курс да си вземеш изпит и те питат що не си ходил цяла година и ти отговориш "ми всъщност бачках по специалността" те гледат с един такъв странен поглед на леко недоверие, неразбиране, примесено с дори странно отблъскване от способността ти да проявиш такива уберменшен наклонностти. Някой го запазват до края на образованието.

Като резултат не мисля, че на практика ще имам повече от 5 колети от випуска ми, който по едно време беше 3-цифрено число. И това не е толкова лошо, напротив, дори е нормално, лошото е, че тези с дипломите няма да са точно 5, ами около 20 пъти повече, без преувеличение. И някои хора ме убеждават, че и в това нямало лошо, кво толкова... Еми... Хуу...

Надявам се да не ме ядосват достатъчно в унито, за да се разписвам толкова, поне за известно време и следвщото излияние да е към защита на дипломните работи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sovellis



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 112

МнениеПуснато на: Сря Фев 29, 2012 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами моето обяснение е, че тук има към 300 университета и 90% от тях предлагат и дизайн курсове (по 3-4-5 най малко) с по средно 30 човека което излиза на едно 30 000 дизайнери, родени от британската еду система всяка година. С което после си обесняваш защо и са толкова напред от другата маса, но покрай каймака има и бая излагация...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 03, 2013 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е па взех си кредитите от този епичен курс... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Чет Юли 04, 2013 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

exile написа:
Е па взех си кредитите от този епичен курс... :)

В тоя форум бонбони не се пият ;-)
_________________
[19:44:08] Morgoth: mda, predupredil me e LoveHate, che ot tebe spasenie nema
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 04, 2013 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Взех 13 изпита за седмица, мисля, че е време за тортички в бутилки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov