Graphilla.com :: Преглед на тема - Some NEW
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Some NEW

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tetris



Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 165

МнениеПуснато на: Нед Юни 20, 2010 11:47 am    Заглавие: Some NEW Отговорете с цитат









Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Нед Юни 20, 2010 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не ме грабват нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Darksorrow



Регистриран на: 29 Сеп 2005
Мнения: 95
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 20, 2010 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пък аз имам въпрос.

защо след като показа 1, показа и 3?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Нед Юни 20, 2010 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По-добре са от повечето ти досегашни неща, давай напред и вкарвай повече движение и настроение при работата си с моделите...
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 20, 2010 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само 4
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tetris



Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 165

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първият ми такъв опит, така че всякакви съвети са от полза :). Е разбира се, ако на някого му се пише де :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам доколко мога да дам съвет, но мога да кажа, че когато аз се опитвам да избера кадри, които стават за нещо от моите, гледам да няма твърде много елементи, особено такива, които не изглежда да са в хармония един с друг. В този последният кадър за мен лично е голям проблем, че има доста форми, които не си взаимодействат добре.
Отделно, нещо позата ми е неловка, ама това може да си е от мен.

Иначе, само на мен ли ми се струва, че погледът не е в челната леща прицелен, а леко над нея? Аз поне бих инструктирал модела да се цели в обектива, ако искам да имам кадър, в който да изглежда все едно снимания прави очен контакт със зрителя.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tetris



Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 165

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 11:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда се пак си е съвет. АМи в лещата трябва да гледа.. А пък не е кривогледа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Притеснено е момичето, личи си. Прикрила си е гърдите доста непохватно и притеснено, което е изписано и на лицето й. Браво че почна да ги събличаш :D но се постарай и да се чувстват добре пред камерата :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Чет Юни 24, 2010 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега, обикновено не защитавам кадри, които просто не са се получили, както е този... Но нека момчето продължава. По мои и на други хора спомените - като си тийн и имаш за първи път гола жена пред обектива... последното нещо, за което успяваш да мислиш, е композиция или Светлина... ;)))

Един съвет, внимавай и гледай моделите ти да са над 18, има доста свръх-чувствителни родители, които ще те мислят за келеш, решил да "окепази" или "изтипоса" момичето им нейде... без значение колко коректен си и че 90% от тези сесии няма да ги показваш.
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov