Graphilla.com :: Преглед на тема - Quinta House Fisheye
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Quinta House Fisheye

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
slavinni



Регистриран на: 30 Юни 2009
Мнения: 13
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 12, 2010 12:29 pm    Заглавие: Quinta House Fisheye Отговорете с цитат

Здравейте ,

това е първият ми пост в специализирания форум.
Представям ви некомерсиална работа правена в свободното време между проектите.Пак любимия ми архитект Marcio Kogan.

Базовия модел е от едно старо състезание.
reModeling, LTR, Post - аз
MAX 2011, Photoshop & After Effects CS5

C&C are welcomed



FULL RESOLUTION: http://artecint.com/work-for-web/Quinta_House_Fisheye_FINAL_FULL_REZ.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavinni



Регистриран на: 30 Юни 2009
Мнения: 13
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 13, 2010 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора, не се стеснявайте, всякакви коментари и критики ще са ми от полза ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Вто Юли 13, 2010 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми ето коментар :) Ама по принцип мойте коментари не се харесват много и обикновенно, след като изкоментирам нещо някъде затварям темата, т.е. никой не поства след това :) Да не се чудиш после, защо никой не ти пише по темата :)

Anyway...

Картинката ти е добра, много. Най-добре за мен се е получила долната една трета на картинката, там където е плочата с бетона. Браво! Няма как да не кажа, че съм голям фен на този формат на изображенията - 2.35:1 :)) Мисля че е трябвало да начупиш повече ръбовете, но няма значение.

Слабите места са най-вече дървото и тревата. Знам че си се старал да ги докараш, и не че не са добре така, но... ...тия празното при тревата много дърпат на зад, не защото ги има, а за начина по който си го иформил. Има усещането, че всички стръкове на са еднакви (дължина, вебелина и т.н.).

Общо взето всичко е супер и е логично да се предположи, че щом за тази картинка си се постарал да я докараш до тук, следващата ще я докараш още по-добре. Което е и най-важното :)

Интересно е да се каже, че нещо напоследък Артек или по-точно - хората който бачкат в Артек, правят неща който доста се резличават от традиционните за Артек визии :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Вто Юли 13, 2010 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...стръкове на тревата са еднакви... :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsura



Регистриран на: 07 Яну 2010
Мнения: 222
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто Юли 13, 2010 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаш ли възможност да пуснеш по-голям рендер.
Сега нещата изглеждат много приятни, но мисля че на по - голямо реализма ще поизчезне.
_________________
http://tsvetannikolov.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsura



Регистриран на: 07 Яну 2010
Мнения: 222
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто Юли 13, 2010 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МОЯ ГРЕШКА :)
Харесва ми има атмосфера
_________________
http://tsvetannikolov.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov