Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavqne
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavqne

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
AVEL



Регистриран на: 05 Юли 2003
Мнения: 123
Местожителство: Sf.BG

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2003 2:51 am    Заглавие: Predstavqne Отговорете с цитат

Zdrveite,
otrih tova mqsto sled dylgo lutane iz ponqkoga naistina beznadejdni mesta...vinagi sym imal edin seriozen problem s rabotite si - "fotogrfite" kazvat -" ooo tva e obrabotvano vyh!"..."hudojnicte" pyk - "oo boy, ta tva sa si snimki" ...strashno me zabavlqva reakciqta i podobni hora ,no trqbva da priznaq i pred sebe si 4e bez sebepodobni e malko gluho... ta taka
stiga sym se otplesval
the facts: ot izvestno vreme rabotata mi za edna kompaniika (po drebna i ot merkantilnite me4ti na shefaa i) otiva kym kraq si...tova glavo otkakto edno irlandsko studio proqvi interes kym neshtata mi i ve4e ne e nujno da pravq kompromis sys sebe si za da se zanimavam s fotografiq
nai lesno mojete da vidite neshta na
http://photo.cult.bg/AVEL
ili www.ostro.biz

ot men tolkoz

p.s. na4ina na priemane e vryh .pozdravleniq za vnimatelnata selekciq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2003 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo iaki snimki, bravos! :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pif_a



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 49
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2003 2:37 pm    Заглавие: welcome! Отговорете с цитат

Bravos, vidiah niakoi mnogo dobri popadenia...Ste 4akame interesni foto-manipulacii ot teb.
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piks



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2382
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2003 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo se radvam da te vidq i tuk..
pozdravleniq 4e sa te zabelqzali.. ima zashto :)))))))
uspeh!
_________________
°
°In an unseen forest they can hide
just like a child's hidden minds°
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ГОЛЯМО ДОБРЕ ДОШЪЛ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov