Graphilla.com :: Преглед на тема - Моля помогнете
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Моля помогнете

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imaginarium



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 127

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 9:46 am    Заглавие: Моля помогнете Отговорете с цитат

Здравейте,
видях че в този форум се събират доста хора като мен дизайнери.
Аз съм завършил същото и от близо две години го работя. От повече от 8 месеца си търся нова работа в София и не намирам нищо. Наскоро бях съкратен на половин работен ден по липса на пари за заплати и скоро съвсем ще остана без работна заетост.
Вече съм с няколкостотин лева назад и не знам как да посрещна дълговете си към държавата.
Владея лого, вектор, принт донякъде, флаш, не владея нито уеб нито програмиране. Владея английски и немски, базиран съм в София.
МОЛЯ ВИ... ако имате работа или познавате някой, който търси човек или някои си търси заместник или... нещо... моля ви свържете се с мен на лични или на imaginarium{at}abv.bg , ще пратя портфолио и нужните документи. Готов съм да се уча, почтен и изпълнителен съм.

Този пост не е ебавка, действителен е.

Благодаря предварително !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imaginarium



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 127

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мога да предоставя и препоръки от настоящия си работодател !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А зщо не покажеш тук какво умееш? Може да свърши повече работа и със сигурност ще ти е по-полезно. Иначе си е обява в "Представяне", а това не е предмета на този раздел.
_________________
Too much trabaho!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 1:34 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Е, явно човекът не може да го пусне в Обяви, което с удоволствие би могъл да направи друг!

:-)

Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SIMPLI написа:
А зщо не покажеш тук какво умееш?

_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pixelninja



Регистриран на: 22 Юли 2010
Мнения: 7
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Imaginarium
как си с флаш-а, на мен ми влизат напоследък доста поръчки за банери, които не са ми любимото занимание... ако искаш хвърли едно око на тези които съм правил в портфолиото ми и ако смяташ, че можеш да ги докарваш по-добри (моите не са от най добрите :D ) прати на лс някъде където може да видя твой банери и мога да ти ги давам да ги правиш като влязат ;)
_________________
http://pixelninja.eu/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е в твоя полза, че този пост звучи като "зов за помощ" .Ако искаш да намериш работа по-добре не пиши колко си отчаян. Напиши CV и пусни портфолио. Представи се, като се опиташ мисълта ти да не е толкова хаотична. Не се сърди за паралела, но си представи как ще се отнесат към човек, който влиза в бар и казва пред всички, хора, моля помогнете от 100 години не съм правил секс не знам какво да сторя, на всичко съм готов. Не мога да ти предложа работа, но форума се чете от повечето работодатели в бранша (почти никой отях не поства, но четат).
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kapitana!



Регистриран на: 11 Авг 2005
Мнения: 536
Местожителство: OC Оrange County

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 2:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

jobs.bg-Графичен Дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imaginarium



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 127

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kapitana! написа:
jobs.bg-Графичен Дизайн


Това не ми помага особено.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chester



Регистриран на: 10 Яну 2006
Мнения: 67
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подготви си, както казаха хората, CV и портфолио. Качи ги някъде, http://www.deviantart.com/ примерно. Почваш да гледаш де що има български сайтове за за работа като jobs.bg, itjobs.bg и т.н. Кандидатстваш на всички обяви. Допълнително проверяваш агенциите в София (а те въобще не са малко), ако търсят хора. Пък и да не търсят прати им по едно писамце. Неможеш да ме убедиш, че в София няма работа. Винаги има работа просто не си търсил както трябва ;)
_________________
RelationshipGames in Facebook
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Imaginarium написа:
Това не ми помага особено.


Не ти помага особено това, че не показваш портфолио! В момента както знаеш малко е замрял бизнеса и много малко, да не кажа никой няма да се занимава с човек, който е написал, че "владее лого, вектор и принт". Когато покажеш, че ги владееш тия неща, тогава евентуално някой би обърнал сериозно внимание на обявата ти. Пипи ти го е казала - повечето работодатели в бранша преглеждат този форум, но те желаят да гледат картинки, а не да четат обяснения!
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе много несериозно, това 'помощ'! ;))) Малко смешно. Още малко и ще изкараш номер за дарителски смс-и. Състави си портфолио, покажи го тук и ако има хора от които зависи твоето препитание, и те четът форума, то неминуемо ще има включване. Кандидатствай за работа. Има отворени позиции на много места. Всичко опира до ниво и качество на работа. Ако покриваш изискванията си ок, ако ли не то тогава трябва да станеш достатъчно добър, за да може следващият опит за кандидатстване на определена позиция да е успешен. Няма място за призиви за помощ, нито е необходимо да будиш съжаление, защото тук никой няма да обърне внимание на това. Трябват знания, опит и фантазия!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imaginarium



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 127

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за вашите мнения, като по-неопитен в бранша ги приемам и ценя.
Моето портфолио се състои от проекти ( предимно вектори ), които са до голяма степен лични и трудноразбираеми за широк кръг хора, в т.ч. и работодатели ( примерно в момента цъкам по една серия библейски warcraft ). Пробвал съм да си измислям по-комерсиални проекти, но в общи линии не сполучват. Затова не ми е удобно да ги показва тук да ми се смее цяла България.
Би трябвало да имам портфолио от неща в моята фирма. ЗА съжаление по парадоксален начин моята фирма няма контакт с други фирми. Можете да разберете това като вземете под предвид, че ние ъпдейтваме сайта на СБХ. Като стажант без стаж бях принуден да започна на тази работа, за да натрупам стаж, с който да си намеря по-добра. За съжаление кризата осуети плановете ми. Поради липса на клиенти също не можа да се завърти колелото на часпрома.
Разбирам, че никой не е длъжен да ми подава ръчица и да ме води за ръчица, просто такива са фактите. Сигурен съм, че от моята ситуация има съвсем лесно и просто решение, което в момента просто не виждам. Сигурен съм, че това решение ще ми бъде посочено тук или ще си дойде само. Не искам да се оплаквам, не мисля, че "проблем" е повече от дума.
Никога не съм виждал кофа с проблеми.

Благодаря отново за вашите мнения. Виждам, че някой хора се нервират и забавляват с постовете ми, но нямам влияние върху това и затова няма да го коментирам.

All is love.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pilot4ik



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 103
Местожителство: vn///sf///pd???

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2010 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.freelancer.com/

отдели 5 минути само върху видовете проекти, ако пък имаш и още 5 минути ще ти обясня какво се прави ...
_________________
Los Voladores
http://www.behance.net/pilot4ik :: http://pilot4ik.deviantart.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov