Graphilla.com :: Преглед на тема - Mech ... ?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Mech ... ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dead_Dreamer



Регистриран на: 09 Юни 2003
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 12:01 am    Заглавие: Mech ... ? Отговорете с цитат

Hmmmmmm ... nai-posle i az da postna tuk pri "batkovtzite" = ))))) w0w ... Dopredi malko robotex po to3i "mech" i dosta grubo go naxvurlqx ... ne3nam dali 6te stane ne6to.Ra3gledaite go i mi ka3ete dali vi xaresva ne6to ili da me posuvetvate ... mnogo 6te sum vi blagodaren ako go napravite.Naxvurlix 3a okolo 30 min. i 3a su3alenie nemo3ax da dobavq koi 3nae kakvi detaili po nego, tova e samo primer kak 6te izgle3da.Prosto sled sedmitza me o4akvat izpiti i nqmam nikakvo vreme ... no me dosurbqxa ru4i4kite ne6to. = )))
_________________
Shadowness: In my mind I'm a shadow of light


Последната промяна е направена от Dead_Dreamer на Пон Юли 07, 2003 11:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi ako go kachish na server deto moga da go widya, s udowolstwie shte si kazha kakwo mislya :-))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз като Drone. особено ако става дума робот-мек(а), а не за меч ще ми е много интересно да го видя. много любима тема ми е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
oorka



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 252
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз не ги виждам data.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 11:27 am    Заглавие: >>> Отговорете с цитат

>>> Е, аз пък го видях........
Имаш доста работа Дед Дримър. Това сега е просто кутия с две
тръби и цеви. Рендера е кофти. ДАй светлина, за да има и сенки.
Направи го по интересен тоя Мешшш. Повече детайли ... то верно
че е УИП ама ... Приложи поне скица за да има какво да се
коментира... не спирай.
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Visor



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 50
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 12:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ти е кофти рендера. Все едно гледам в нощта през тъмни очила. Сложи още една "крушка" отзад или отстрани.
Много лошо маркучите влизат в решетката. Направи нещо, защото така не е много реалистично.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dead_Dreamer



Регистриран на: 09 Юни 2003
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

w0w ... mersi 3a suvetite.Dnes nadqvam se 4e 6te moga da porabotq v/y nego ili pone da opravq render-a (kandidat studentite ne sa xora eiiii = ))) ).6te ka4a i skitzite mi ... Ako moga i servera 6te smenq taka 4e da go vi3date vsi4ki ...
_________________
Shadowness: In my mind I'm a shadow of light
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Haha, ti sha widish kakwo e kato stanesh student :-))))

Wizh na Kittin posta za OC Madamite wuw Swobodniya Forum, tam iam free host server URL.

Inache kude kandidatstwash?
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dead_Dreamer



Регистриран на: 09 Юни 2003
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

haahhaha ... mdam taka 6te da e.Miiiiiii az iskam da kandidatstvam v Nov-Bulgarsi / 3D annimatziq no poradi finansovi pri4ini mai tova nqma da stane skoro i 3asega sum se 3aputil kum MEIT-o, a kato gledam tam kakvo e ... ne mi se govori - ne4ove6ko e polo3enieto.No vse pak e po-dobre ot ka3armata de ...

PS:utre 6te postna ne6tata koito ka3ax po-gore 3a6toto 3a momenta nqmam skener ...
_________________
Shadowness: In my mind I'm a shadow of light
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dead_Dreamer



Регистриран на: 09 Юни 2003
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

AAAaaaaaaa eto i screen shotovete ve4e namesteni v free-hostinga. = )))) naistina super mqsto e tova.Dobavix i o6te edin po-iz4isten variant na Mech-a ... no 3a su3alenie dnes nqmax vreme da napravq ne6to drugo po nego. = / taka 4e 3asega mo3ete da se "nasla3davate" na edna kutiq i 2 trubi ...







PS:Nadqvam se 4e utre 6te uspeq da skaniram i skitzite ....
_________________
Shadowness: In my mind I'm a shadow of light
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Вто Юли 08, 2003 1:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да, концепта. това , което си показал изглежда интересно, само дето не е ясно какво е ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Visor



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 50
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 08, 2003 9:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят съвет е - не записвай в Нов Български 3D анимация в факултета Компютърни системи и технологии (там има един луд "професор" Желев). Всички бягат от него. Той преподава и в МЕИ, така че внимавай.
Ако решиш да е в НБУ, там има една хубава програма - анимационно кино в факултета по "Аудио-визуални изкуства", където освен на 3D анимацията, наблягат и на всичко свързано с нея - режисура, сценарий, и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 08, 2003 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Visor написа:
Моят съвет е - не записвай в Нов Български 3D анимация в факултета Компютърни системи и технологии (там има един луд "професор" Желев). Всички бягат от него. Той преподава и в МЕИ, така че внимавай.
Ако решиш да е в НБУ, там има една хубава програма - анимационно кино в факултета по "Аудио-визуални изкуства", където освен на 3D анимацията, наблягат и на всичко свързано с нея - режисура, сценарий, и т.н.


До колкото знам, Желев вече не преподава в НБУ, а са го изгонили.

Колкото за "Анимационно кино", аз, Morgoth, Calader и Jovi(a и някои други) сме от там, но за да влезне човек трябва повечко да може да рисува, както и да има желание да го прави докато учи. На компютъра се набляга чак след втората година, пък и не там е мястото да се учи 3ds max или PS, ако не се оправяш сам няма някой да ти помогне много.

И успех...
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dead_Dreamer



Регистриран на: 09 Юни 2003
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Юли 08, 2003 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mdam ... 3a to3i profesor i az sum 4uval dosta ne6titza ...
Mersi 3a suvetite Visor = )))).Az imax predvid xakulteta po "Aydio-Vi3ualni izkustva" de, kato ka3ax 4e iskam da kandidatstvam tam.
w0w ... Nixon ka3i kak e tam ... w0w = ))))) da vle3na tam mi e me4ta ... mnogo me vle4e tova.A 6to se otnasq do risuvaneto ... tova 3a men ne e nikakuv problem 3a6toto az risuvam ot kakto se po3navam i tova 6te e 3a mene edno udovolstvie = )))) kato v momenta osobeno sum go po3asilil poradi kandidatstvaneto mi.(samo deto sega trqbva da pravq nqkakvi 6turotii ot tipa - da risuvam gruntzi ili puk da nqkakvi kompo3itzii ... u3ast ).Az se sre6tax tam s xora i gore-dolu 3nam 3a kakvo stava vupros, da3e se vidqx i s profesor Veselinov ... hmmmmmm toi be6e mai 3ave3da6tiq ako ne se lu3a.No tova koeto me spira sa edinstveno i samo parite.Ako mo3e6 da mi ka3e6 po kolko ti izli3a edin semestur 6te mi napravi6 OGROMNA usluga ... 3a6toto mi ka3axa 4e minimum trqbva da pla6tam po 700 lv. , a i ne3nam kak sa ne6tata sus stipendii i takiva ne6ta ...
_________________
Shadowness: In my mind I'm a shadow of light
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Вто Юли 08, 2003 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nixon написа:
До колкото знам, Желев вече не преподава в НБУ, а са го изгонили.


Abe jiv i zdrav si e i pak si e tam.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov