Graphilla.com :: Преглед на тема - 3Д Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3Д Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
3dKAD



Регистриран на: 12 Мар 2009
Мнения: 8
Местожителство: München

МнениеПуснато на: Пон Авг 16, 2010 10:23 pm    Заглавие: 3Д Представяне Отговорете с цитат

Привет на всички!
Казвам се Кирил Дамянов. От известно време се занимавам с архитектурни визуализации. Ще се радвам на мненията ви:

1. Дипломната ми работа:









2.Конкурси:










3.Няколко интериора и други:







Още подобни неща кои на подобно ниво, кои по-слаби можете да видите тук : www.3dkad.de

Благодаря за вниманието!
Поздрави!
_________________
hunting pixels...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MD



Регистриран на: 10 Юни 2010
Мнения: 64
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Авг 16, 2010 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕХаа много готино .. На първата сграда може ли план отгоре много ми е интересно тази изнесената плоча как се е получила
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 8:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет Кирил,
Аз не съм от вашия раздел и по принцип избягвам да коментирам в темите на представящите неща които не разбирам,
но langhкggerrampp направо ме отвя, както ми направи впечатление предпочитанието ти към стъклопакетите и големите пространства, които много ми допадат. Пожелавам ти успех! :)
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

велцоме :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

чудни! :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alexander Petrov



Регистриран на: 23 Ное 2009
Мнения: 55
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти, да не си завършил архитектура в Щутгард? Екстериорите ти са хубави, но интериорите не толкова :)))

Желая ти успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
3dKAD



Регистриран на: 12 Мар 2009
Мнения: 8
Местожителство: München

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за коментарите дотук. Завърших архитектура в Мюнхен. Поздрави!
_________________
hunting pixels...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

привет! сано не се обидиш на коментара ми - аз също не съм от 3Д раздела и сигерно сега ще ме насметат, че въобще се отбивам да коментирам, но искам да кажа, че представянето на нещата ти е готино, обаче самите сгради като архитектура са изключително неприветливи и навяваващи асоциации със статрото ми даскало, поликлиника или заболекарски кабинет. ланхюгеррамп-ъ пък `направо ме отвя` с кубчестата си форма и тотално излишни вертикални панели, ребра (или там както се казват). всми, като 3Д не знам какво ще ти кажат хората, но като архитектура на мен не ми харесаха нещата. без да целя да те обидя. макар че, сигурно си ес обидил вече. извини ме.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и да добавя, че интериорите са ти много приятни. а сградата с намачканата форма е изключително интересна и бих се разходила вътре.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
3dKAD



Регистриран на: 12 Мар 2009
Мнения: 8
Местожителство: München

МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2010 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма проблем :) Не съм се обидил. Всеки си има право на мнение! Архитектурата е изкуство и възприятията са субективни... Само мога да добавя че вероятно в сградата на старото ти даскало може би има много повече мисъл отколкото в 50% от новото което те заобикаля - това са лично мнение и подробности...
_________________
hunting pixels...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 23, 2010 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Welcome :))))
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov