Graphilla.com :: Преглед на тема - Сайт за freelance проекти
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайт за freelance проекти

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivancho7



Регистриран на: 22 Фев 2006
Мнения: 80

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 6:30 pm    Заглавие: Сайт за freelance проекти Отговорете с цитат

Можете ли да ми кажете някой сайт за freelance проекти за графичен дизайн. Аз гледах из нета доста, но не мога да преценя кой са сериозни и къде наистина може да получиш наистина платена поръчка. Гледах имаше някои където бяха на конкурсен принцип и победителя получава плащането, чрез paypal. Някой има ли опит с подобно, нещо ще се радвам, ако някой сподели някаква информация. Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hof



Регистриран на: 04 Яну 2005
Мнения: 684
Местожителство: с.Скрът

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм граф дизайнер , но съм фриленсер , мога да ти дам съвет. Според мен няма само един сайт с изобилие от поръчки пробвай се навсякъде.
Да си фриленсер не е за всеки , обикновенно трябва да работищ много повече . Работя като фриленсер няколко години . Като няма работа обикалям навсякаде и дрънча със доспехите си , докато не ме наеме някой господар )) Това е .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hof



Регистриран на: 04 Яну 2005
Мнения: 684
Местожителство: с.Скрът

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

О да ... Забравих , все пак съм леко и графичен дизайнер, бях някога но много лош и съм ходил на сайтовете в началото тези с дето участваш в аукциона , моите лични впечателия-голямо унижение , малко пари но като за начало и това е супер тренира психиката и калява характера , което е много важно за фриленсер ))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би е редно да кажеш коя област от графичния дизайн те интересува и какъв език искаш да четеш.
_________________
Too much trabaho!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chester



Регистриран на: 10 Яну 2006
Мнения: 67
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2010 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих ти препоръчал http://www.freelancer.com/
Много голяма част от клиентите ми са точно от там. Вече много трудно се пробива, но натрупаш ли няколко review-та нещата си идват на мястото. Е, и естествено много копане трябва в началото за по-малко пари.
_________________
RelationshipGames in Facebook
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2010 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hof написа:
Работя като фриленсер няколко години . Като няма работа обикалям навсякаде и дрънча със доспехите си , докато не ме наеме някой господар )) Това е .


много добре казано
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ivancho7



Регистриран на: 22 Фев 2006
Мнения: 80

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2010 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за отговорите!

SIMPLI - Ами всичко което е принт ме интересува, иначе за езици говоря английски и френски, предполагам че ако сайта е на руски също горе долу бих се справил.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2010 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички говорят английски не се притеснявай, трудно ще срещнеш ограничения от към тоя език, ако ще от зимбабве да е.

freelanceswitch

Обикновенно в 99% от случайте се хваща клиент с тъпа поръчка и неясно бъдеще, но като заработиш за няколко такива и ги направиш щастливи :))) Стискаш зъби и при повече късмет те препоръчват на някой техен приятел и от там нататъка си ти...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2010 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За уеб freelance нещо читаво да препоръчате?
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov