Graphilla.com :: Преглед на тема - помощ с Recovery toolbox for illustratot
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

помощ с Recovery toolbox for illustratot

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 10:56 am    Заглавие: помощ с Recovery toolbox for illustratot Отговорете с цитат

Привет,
По някакъв начин успях да съсипя един илюстраторски файл и сега не иска да се отваря. Опитах с Recovery toolbox for illustrator trial - каза, че е успяло да го оправи, но не ми дава да видя какво е натворило защото е триал версия...а ми се струва малко притеснително да купувам програма само за да разбера дали работи изобщо.
Та молбата ми е ако някой я има и може да помогне...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 2:59 pm    Заглавие: ? Отговорете с цитат

Айде, бе...

:-)

Никой ли не я прочете тази тема?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://reubenmiller.typepad.com/my_weblog/2008/03/designers-tip-h.html

това ще помогне ли?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://yourfriendlyitconsultant.com/2009/11/21/designer-tip-fixing-damaged-illustrator-files/
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко от това е пробвано + още 1-2 глупости. Може би наистина трябваше с това да започна...
Факт обаче е, че не работи никое решение. За това ми се искаше да пробвам тоя тулбокс, обаче да им дам пари на сляпо без да съм сигурем в резултата ми звучи много като държавните институции в България...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Окт 13, 2010 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

оправи се!!!
Бих споделил ноухау но не знам кое от 1000 неща, които направих помогна!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov