Graphilla.com :: Преглед на тема - За тези дето ползват градски транспорт...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За тези дето ползват градски транспорт...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2010 11:53 am    Заглавие: За тези дето ползват градски транспорт... Отговорете с цитат

всеки ден си бухам главата в тая система...
http://www.sumc.bg/bg/forum

sumc_admin написа:
Вашето не е тема за форума.
Ако желаете може да подадете жалба във "Виртуално деловодство" с точни данни: дата, инвентарен номер и т.н.

от това което писах не става ли ясно че има нередности и сигнализирам за тях? като не е за контрол на транспорта в софия за какво е тогава тоя раздел 'Контрол"?
Това вашето не е коректен отговор!
А аз не съм сигурен за номер на автобуса точен час и служебен номер на този шофьор... освен това темата ми е за неспазване на транспортния маршрут на линията111 също. нямам навик за това... съжалявам че не мога да подам по-конкретна информация за случая! И моля ви не всеки има време като гражданин да следи всяка кола как се движи по маршрути и пр. Има си контролни органи нека да си свършат работата!
Поздрави!

та явно не искат да пуснат тема с подобно съдържание!

Цитат:
Здравейте!
Току що говорих с диспечер на градска мобилност.
Проблемите които имам...

1. От около 2 седмици сутрин шофьорите на автобуси линия 111 минават по друг маршрут след като стигнат последна спирка в младост1. Днес когато говорих с диспечерката ми отговори че няма промяна на маршрута.

Обстановката е следната:
- атобуси по 4-5 коли отиват към последна спирка от които най много 2 тръгват по обичайния си маршрут. останалите тръгват през Малинова долина Околовръстно.. т.н.
- в следствие на това: хора чакат по спирките в студ, дъжд по над 50мин за кола. натрупват се много хора по спирките и не могат да бъдат извозени! Защото още на 2-3 спирки първата кола която мине по обичайния си маршрут вече е пълна.

Преди няколко дни наистина имаше промяна на маршрута. И въпреки че по табелите с разписание пише че ще се уведомят пътниците никой не мина за да уведоми хората за ситуацията!

Информация на същите табели за контакт с ГМ - тел. 0700 13 233 също така не намерих да има!

2. Втория ми проблем който имах днес. Знаейки че от няколко седмици около 2 положението заран е такова по тази линия реших да се кача от последна спирка. Дестинацията ми е Павлово. Така че реших че няма да е проблем да се кача от тази спирка ако автобуса мине не по обичайния маршрут.

Качвайки се в автопуса вече имаше още 3-4 пътника - възрастни жени които явно бяха решили да не стоят под дъжда и да се качат. Явно същите бяха решили да се подсигурят ако тази кола мине през малинова.

Още със качването ми на автобуса бях посрещнат с грубиянски подканяния да слезнат да си прибера билета и да не го дупча. Пак ще повторя диспечерката ми каза че няма промяна на маршрут. Аз това не го знаех затова попитрах шофьора по кой маршрут ще минава. Първо получих информация че спирката е от другата страна на улицата с грубиянски тон и ми се каза да слезна от колата. След като отидох до шофьора да му кажа че ако не мине по обичайния маршрут ще подам оплакване ми се нахвърли с грубиянски реплики че съм го бил дразнил и с групи определения по мой адрес. Естествено има хора и хора за жалост аз не съм тия които много трят подобни неуважителни прояви! За негово или мое щастие реших да слезна след дълга тирада от определения и закани по мой и негов адрес.

След като отидох на другата спирка на стоянката се бяха събрали 3-4 коли. Същия този гамен подкара без 1 пътник през малинова долина. За сведение още на спирката на пазара Младост 1 автобуса на който се качих вече беше препълнен!

Същия този с който имах разправия ми сподели че бил освидетелстван. С явно "злия" си вид окичен с килограм сребърни герданчета и гривнички искаше да демонстрира вид... "по добре не се закачай с мен"... не съм сигурен за номера на автобуса но предполагам че е 1827. Това стана ясно след като говорих с диспечер на телефон 0700 13 233 - вече го знам наизуст! Колата тръгна малко след 9 сутринта за жалост не помня точен час. Нямам навика за това!

Това са проблемите които имах ползвайки услугите на СКГТ!
А въпросите ми са следните:

1. по какви критерии назначавате хора за шофьори на автобуси!?
2 какво се прави за подобряване на комуникациите с потребителите на услугата? Лично аз не видях телефон за информация по табелите с разписанието... може и да съм недогледъл...

С уважвение!


това което всеки който позва СГТ е следното:
- телефон за СГМ - 0700 12 233
-записвате точен час и данни за номер на автобус служител и пр.

инак никой няма да ви обърне внимание!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2010 11:56 am    Заглавие: Re: За тези дето ползват градски транспорт... Отговорете с цитат

DR2 написа:

това което всеки който позва СГТ е добре да знае:
- телефон за СГМ - 0700 12 233
-записвате точен час и данни за номер на автобус служител и пр.

инак никой няма да ви обърне внимание!

_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov