Graphilla.com :: Преглед на тема - Whirlpool kitchen contest
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Whirlpool kitchen contest

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2010 12:57 pm    Заглавие: Whirlpool kitchen contest Отговорете с цитат

Това е моето предложение с което участвах в конкурса за модерна hi-tech кухня на Whirlpool: www.whirlpool.bg/contest/app.php





Реших да ги постна чак сега заради предстоящото представянето на проектите събота вечер в склада от екипа на Whirlpool.
PS Благодаря на Spacer-a за бързата реакция и на неговите колеги при решаване на проблема с логина ми!
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2010 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хах, iPhone кухня и air плот :))))))))

готино :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2010 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мога ли да коментирам? :)))


Като цяло - готино.

На мен лично тази лампа не ми харесва. (пиша лампа ма имам предвид полилея. Избягвам думата, че не съм сигурен в правописа :))

Но аз не съм някакъв кой знае какъв естет, така че това си отстава лично мнение.

По рендера:

Бе тия лимони извън купата отделно са лепнати там, така ли? Много черни сенките. Само на средния е ок що годе.

На двата близки е можело да вдигнеш малко всякакъв вид настройки. На АА задължително, на DMC sampler-a може би и refraction depth-a на стъклото.

Отражението на крушките на лампата в хладилника допълнително ли е лепнато? Не съм много сигурен дали би се получил такъв glow в отражение. И като цяло, някакъв transfer mode (ако е лепено допълнително), примерно screen или add, няма да е лошо да има.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2010 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе лампата е много спорна и до този момемнт аз мноо и се кефя, щото според мен е уж кореспондира с класически форми ама не чак. Аз искам да има класически елемнти, но дте да не се натрапват, както тези в стъклото. За лимоните стана некъв бъг и предстои да се изясни от кво е. фефр/рефл депта е не дълбок за да ренди по-бърдже, щото беше 4800х3600 ако не се лъжа и го спирах поне 5 пъти след 10ч. ренде докато го най- накрая го излъжа да стане с целия този инокс, че гонех и време. Глоу ефекта е естествен и се получава само от Стандартните омнита аз и само за тва ги ползвам да ми правят глоуа.
Така че се прав за всичко
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EmPATHy_hr



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1171
Местожителство: Tangent Universe

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2010 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Махни Outline-а на лимочетата извън купата че изглеждат като апликирани(на последната картинка) :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2010 10:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

прилича да си ги рендил на пасове... така става... в фотощопа има едно дето маха блек матинга автоматично... на места си личи че е трябвало да пуснеш повечко семпли за да стане мазен антиалайсинг на контури и ръбове

ама като се замисля нещо материала на лимоните не е много добре
виж как рефлектва сянката върху тях дето стъпват на плота...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2010 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А най-добре махни изобщо лимоните и ги замени с отхапани от едната страна ябълки :))) Ще е право в десетката :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2010 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

АА ти ме съсипа с тва предложение с ябълките от къде ви идват такива идеи
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2010 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

щото тва е кухнята на Стив Джобс сигурно.

полилея, антиалайзинга, металните плодове - леле човек, с още малко усилие и усет, нещата щяха да придобият много по-добър вид
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2010 11:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега като ви гледам коментрите взех да се замислиам че найстина мяза на iPhone дизайн. Майната му кво да направя...
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov