Graphilla.com :: Преглед на тема - BlackBerry 8250
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

BlackBerry 8250
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2011 12:58 pm    Заглавие: BlackBerry 8250 Отговорете с цитат

Привет , искам да попитам някой имал ли е , или какво му е мнението за тоя модел на блек бери и изобщо за блек беритата, тъй като възнамерявам да си земам, и всяко мнение ше ми е от полза..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2011 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тук колкото пъти е ставала дискусията за телефони все iPhone/HTC/Nokia са били участниците... нямам спомен някой да е споменавал че има блекбери :) Ама пък сега е модерно поне доста...
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2011 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колегите имаха такива служебни телефони. Бяха около 20 апарата, като за няколко месеца един излезе извън строя, заради изпускане от високо.
Бяха доста доволни от нет, оп. система.и т.н. Аз имах Бери преди време, но така и не успях да бъда на Ти с него, но пък беше много читав. Зор виждах след ъп на ББОС със по-нова.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aмисля да си го поръчвам въпреки всичко, пък кфот стане в крайна сметка....
Изчетох доста коментари по блогове и форуми както за всяко нешо им аплюсове и минуси и те така..
Благодатя все пак за коментарите ( :
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BB са категорично най-добрите комуникационни системи за работа, отвяват всякаква конкуренция. От друга страна обаче, ако няма Corporate License Server и BB протокол за връзка с Mail Exchange Server, си е просто грозен телефон, макар и с най-стабилната мобилна OS на пазара.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ае не разбираш бе Иване :)
Важното е да имаш боровинка, нищо че си без мейл сървъра, нищо че е технология от зората на мобилния интернет за мениджъри, нищо че с телефона мое само си ковеш гвоздеи ако нямаш Водафонски пакет! Важното е да имаш боровинка т.е. телефон измислен да си четеш пощата, ама кой ти ги знае тези неща :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе модата е сложна работа...
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
Абе модата е сложна работа...

Що да е толкова модерно?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:34 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Защото си мисли, че шефовете на Мтел са изцяло оборудвани с такива, та сега ни ги пробутват, за да не са единствените прецакани!

:-)

ББ отдавна са средна ръка коми, дори скоро ми попадна един, който нямаше нещо елементарно по себе си.

Я по-добре кажи за какво ти трябва телефон - тоест, обяснявам заради изтощените батерии, трябва ти за какво?!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо, съобразявам се с финансите и с тфа какво мога да си позволя за тея пари и да ми върши що годе някаква работа, и второ трябва да си сменям стария тел вече що се пак сме в 21-ви век ;]]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на ти го :)
http://www.gsmarena.com/nokia_e72-2831.php има няма 500 лева че даже и спътници лови, Е71 мое си намериш НОВ новненичък за около 400 лева и ши си гъзар с метален корпус ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А и прилича на това което си беше избрал :)

Иначе що е модерно не знам, ама на ляво и надясно ги виждам... а и нали и Обама имал такъв :D
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, като гледам и нокията е добра игра ( :
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а казах ли че има котрол Ц контрол В и други шукарии и че може докато пиеш кайве натискаш *#0000# и си ъпдейтваш телефонатата без да ръчкаш кабели АйТуни ай маймуни
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zing написа:
а казах ли че има котрол Ц контрол В и други шукарии и че може докато пиеш кайве натискаш *#0000# и си ъпдейтваш телефонатата без да ръчкаш кабели АйТуни ай маймуни


Верно ли ?
71 ми е оферта,спирам се на нея! ( :
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 7:06 pm    Заглавие: Re: :-) Отговорете с цитат

RG® написа:
ББ отдавна са средна ръка коми,
:-)


Ами да ти кажа честно, идея си нямам откъде извади това изумително мнение :)

За последните 3 години смених 6 high-end смартфона, специфично за работа и само работа. Като бивш фен на Нокиа съм минал през всичките им сериозни машини. Плюс един куп други.

От 9 месеца съм с BB9700, опериращ в пълна BB среда с всички features, и трябва да ти кажа, че няма мяасто за сравнение с каквото и да било там Нокии, Аифони, ала-бала. Разликата е като между Порше и, айде да не казвам Лада, ама да кажем Тойота. За първи път имам гаранцията, че където и да се намирам, мога да си свърша работата на място.

Та, на базата на това, изказвам съмнение, че си работил с BB с пълен feature package on.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zing написа:
ае не разбираш бе Иване :)
Важното е да имаш боровинка, нищо че си без мейл сървъра, нищо че е технология от зората на мобилния интернет за мениджъри, нищо че с телефона мое само си ковеш гвоздеи ако нямаш Водафонски пакет! Важното е да имаш боровинка т.е. телефон измислен да си четеш пощата, ама кой ти ги знае тези неща :)


Тумби брат, немаш си представа колко тъпи и грозни ми бяха BB-тата допреди да почна да ползвам моя :) Това е най-чукундерстия телефон, но за работа е незаменим.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок, обяснете ми тогава след като вече всеки почти скъп телефон има нет, синхронизация, плъгини и аплети, уиджети и т.н. кое тогава прави един тел бизнес- и небизнес- тел....?
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
Ок, обяснете ми тогава след като вече всеки почти скъп телефон има нет, синхронизация, плъгини и аплети, уиджети и т.н. кое тогава прави един тел бизнес- и небизнес- тел....?


Разликата е не само в самия телефон, ами в това за каква работа ти трябва.

BB не е само телефон, зад този телефон стои много сериозна инфраструктура, която има смисъл да се deploy-ва на корпоративно ниво. Ето ти един пример: ако загубя мойта Боровинка, 30 секунди след като звънна на сисадмина ми в Париж, тя ще бъде форматирана тотално -- а след това, ако взема нова, за 10 мин. всички данни, които съм имал на старата (мейлове, документи, access rights/passes) ще бъдат на новата само след като съм я включил в която и да било точка на света да съм. Това е само пример -- има купища подобни неща, които, реално, не са необходими на един телефон по default.

А като казваш синхорнизации и уиджети -- нивото на синхронизация е класи над всички останали имплементации. Това, което за другите модели телефони е въпрос на уиджети, Боровинката поддържа хардуеърно -- което дава не само много по-високо ниво на сигурност за поверителна информация, а и много по-добра скорост на работа.

Накрая, RIM от десетилетия разработват операционната си система за максимално оптимизирана работа в много специфичен контекст. ОС-а е грозен като маймунски гъз, но е невероятно удобен и ефективен.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 7:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drone, много кофти ще е да си я намериш джаджата на 11 минута тогаз. :Р
Абе гаджето работеше в T-Mobile и до колкото знам, с Боровинката и Айфонето най-много проблеми имат там.
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov