Graphilla.com :: Преглед на тема - откраднат macbook
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

откраднат macbook

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ax



Регистриран на: 06 Окт 2006
Мнения: 68
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2011 6:17 pm    Заглавие: откраднат macbook Отговорете с цитат

Здравейте.

Една малко необичайна молба към всички ви. Преди 1 ден ми обраха апартамента и взеха доста неща вкл. и един 13'3 MacBook white.

Тъй като тези машини не са познати много добре от по-голямата част от потребителите все си мисля, че може да изкочи из тези среди.

Молбата ми е, ако някой случайно получи оферта за такъв Mac да пише ЛС. Батерията му е леко подута и mouse pad-a бутона се натиска много лесно (малко е прецакан).

Шанса е малък, но знае ли човек.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ax



Регистриран на: 06 Окт 2006
Мнения: 68
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2011 12:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

малко невероятно, но факт ... mac-a се откри
след като пуснах по разни форуми, че е откраднат и се търси изведнъж с мен се свърза някакъв човек, който се представи за купувач на машината ми (малко вероятно, може би самите крадци са това, никога няма да разбера), че я е купил за 600 лв. от някакъв на улицата и вътре ми намерил името се свръза с мен.

Моята теория е, че са искали да го продадът някъде по форумите ама вече беши писано там и са решили, че няма да могат. Или просто са решили, че информацията е ценна и ще могат да ми искат пари за това, както и стана.

Дано не ви се случва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2011 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полицията не го ли провери тоя купувач? Или го направи, но нямаше резултат...

Много кофти ... дано ги намерят и да ти се върне откраднатото.
_________________
If you can imagine it, you can create it. If you can dream it, you can become it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2011 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

btw... малко хора носят 600лв на улицата в себе си, а не си представям някой да тръгне да тегли за открадната вещ :) супер съмнително е
_________________
If you can imagine it, you can create it. If you can dream it, you can become it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ax



Регистриран на: 06 Окт 2006
Мнения: 68
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2011 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

вече е при мен Mac-a, откупих си го за 600 лв. от тоя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov