Graphilla.com :: Преглед на тема - POMOSHT!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

POMOSHT!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Сеп 17, 2003 5:19 pm    Заглавие: POMOSHT! Отговорете с цитат

Pichowe, POMOSHT! Izgorya mi ventilatora na Quadroto wkushti! Nyamam spomen koi e subiral kartata (mozhe bi za SGI, shtoto twa mi e starata sluzhebna). Obikolih polowinata grad da tursya -- nikude nyama, nyakakuw custom size e! Ako imate nyakakwi -- kakwito i da bilo -- idei kude Online moga da tursya takowa neshto, shte sum wi BEZKRAINO blagodaren! Shtoto sega nema igri, nema nishto, DEBA! Dosega ne sum tursil takowa neshto, ako nyakoy ima ideya, neka pusne red-dwa please!
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IBogdanov



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 67
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Сеп 17, 2003 9:17 pm    Заглавие: Re: POMOSHT! Отговорете с цитат

Drone написа:
Pichowe, POMOSHT! Izgorya mi ventilatora na Quadroto wkushti! Nyamam spomen koi e subiral kartata (mozhe bi za SGI, shtoto twa mi e starata sluzhebna). Obikolih polowinata grad da tursya -- nikude nyama, nyakakuw custom size e! Ako imate nyakakwi -- kakwito i da bilo -- idei kude Online moga da tursya takowa neshto, shte sum wi BEZKRAINO blagodaren! Shtoto sega nema igri, nema nishto, DEBA! Dosega ne sum tursil takowa neshto, ako nyakoy ima ideya, neka pusne red-dwa please!


daj malko info de, kvo 6to serien nomer, fabri4en nomer
puk moje da isko4i ne6to .......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov