Graphilla.com :: Преглед на тема - Препоръчайте монитор
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Препоръчайте монитор

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimalistic



Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 120
Местожителство: Копенхаген, Дания

МнениеПуснато на: Нед Мар 27, 2011 3:21 pm    Заглавие: Препоръчайте монитор Отговорете с цитат

Мисля да си взема най-накрая някакъв монитор (около 22-24"), че 13-те инча на лаптопа взеха да ми отесняват :)

Въпроса е, че нямам никаква идея какво да гледам.. Монитори всякакви - лед, лцд, цените и те варират сериозно..

Не държа на професионален монитор (като цветопредаване и цена :)) въобще, тъй като съм аматьор и ще го ползвам основно да си редактирам снимките. Но все пак ми се ще малко от малко да има адекватни цветове, защото съм виждал някои модели, които са... нямам думи.

В тоя ред на мисли, може ли някой да препоръча нещо на нормална цена и поносимо качество? Черпя виртуална бира :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimalistic



Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 120
Местожителство: Копенхаген, Дания

МнениеПуснато на: Нед Мар 27, 2011 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за да стесня малко опциите, да кажем че не ми се дават $1000 за монитор.. макс $500 :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Нед Мар 27, 2011 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм фен на eizo, но за 500$ не знам дали ще намериш подходящия за теб монитор (22-24"). Все пак не пречи да провериш :)
_________________
If you can imagine it, you can create it. If you can dream it, you can become it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Нед Мар 27, 2011 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

HP/Acer - вкъщи съм с Acer H243H /24", 1920x1080/, взех го за 450лв. преди около 6 месеца и съм адски доволен. Само доколкото разбрах, трудно се намират вече в БГ. В работата съм с HP 24", някакъв за 750лв - не е лош, само трябва да се тества преди покупка, че имат доста дефектни измежду тях.
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Нед Мар 27, 2011 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей такова HP - http://www8.hp.com/bg/bg/products/monitors/product-detail.html?oid=4133493
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimalistic



Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 120
Местожителство: Копенхаген, Дания

МнениеПуснато на: Пон Мар 28, 2011 1:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси за предложенията :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 03, 2011 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вкъщи имам Eizo 21" от едно време, който продължава страхотно да работи, а в бачкането http://www.rmania.net/monitori-dell--ultrasharp-u2311h-ips-245.html който е доста добър за парите си и го препоръчвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Freeride



Регистриран на: 12 Май 2006
Мнения: 18
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 01, 2013 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм страшно доволен от Asus PA246 (PA - Pro Art серия се води) - взех 2 такива преди почти година, но в момента нещо не го виждам на пазара. Тогава беше най-доброто според доста ревюта като съотношение цена/качество. Гледам, че в Мост имат негов наследник - PA248Q. Провери го, но не мога да ти дам детайли отзиви за него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 02, 2013 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

+1 - NEC MultiSync PA241W
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
The_Stupid_one



Регистриран на: 03 Юни 2005
Мнения: 64
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Апр 02, 2013 9:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва ти нещо с IPS/PVA матрица.

Ако не ти се дават много пари, можеш да вземеш нещо и 2ра ръка. Аз съм с един S-IPS-ов HP LP2065 от Rmania и вече 2-3 години нямам никакви проблеми:

http://www.rmania.net/monitori.html?&param15=76
_________________
Цъкам си OpenCart теми и сайтове за Здраве и медицина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Сря Апр 03, 2013 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе що копаете в теми отпреди 2 години? Археолози!
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov